Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bakırköy sahilde telefonum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Merhaba arkadaslar size dün gece başıma gelen olaydan bahsetmek istedim belki bi farkındalık yaratır sizde bu tuzağa düşmezsiniz.

Dün gece saat 4 4.5 gibi bakırköy sahile geldik 3 arkadaş banklarda oturuyorduk öyle bi 10-15 dakika sahil havası alalım diye o saatte sahilde işimiz neyse artık
    kayalıkların oraya inmiştim elimi yıkamak için o ara 2 arkadaşımın yanına 3 adam geldi sonra arkadaşlar seslendi bana yanlarına gittim hayırdır ne iş diye baktım ellerinde bira şişeleri alkollü 3 tane puşt adam tabii bunların hepsinin aslında numara oldugunu anlamam geç oldu uykusuzlugun etkisiyle de aptal gibiydim zaten adam benle konusurken düşecek gibi yaparken kemerime tutundu ondan sonra biraz benle konusup 10-15 saniye sonra görüsürüz diyip gitmeye basladı cebime bi baktım telefon yok
    adamlar ileriden yekten yekten yürüyordu ama yine de bi yürüme mesafesine göre uzaklaşmışlardı herhakde ben bakmıyorken kostular hafiften ondan sonra ben peslerinden kosmaya basladım farkettirmeden onlarda çay bahçesinin oradaki köşeyi döner dönmez kosmaya basladı bende kovalamaya basladım arabaya atladılar ve kaçtılar gittiler(plakanın tamamını alamadım maalesef).
    Hayatımda en çok dikkat ettiğim konulardan birisinde tuzağa düştüm normalde kimseyi yanıma yaklaştırmaz gözümün tutmadığı adamın bana teması asla söz konusu bile olamazdı ama o ara nasıl olduysa dar pantalonumdan kendimin bile zor aldığım telefonumu almış şerefsizler telefon da iphone 6 fakat telefon hala ortada yok karakola gittim fakat bi sonuç çıkmadı bi kac gün bekleyip olmazsa imeiye kitleticem.
    Bu aralar böyle olaylar cogalmıs benim bos anıma salaklığıma geldi telefonum gitti siz siz olun dikkat edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Emei yi kitletsene dostum neyi bekliyorsun basinin derde girmesinimi?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşların ne diye seslendi ?

Motosikleti
    MT-25
    Geçmiş olsun

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Benzer bir olan 7-8 sene önce taksimde bana olmuştu. Ben hemen cepleri kontrol etmiştim. Adam daha bir kaç metre anca uzaklaşmıştı. Gittim ben "ben telefonumu alayım" dedim. Telefonda elinde duruyor, bir bana baktı bir telefona baktı bir daha bana baktı bir sessizlik oldu sonra "al" dedi telefonu verdi Bende aldım yoluma gittim

Bu devirde artık kimse hiç tanımadığı bir insanla fiziksel bir temas kurmaz. Birisi gelip size bir şekilde dokunduysa ya telefon ya cüzdan gitmiştir.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer bir olan 7-8 sene önce taksimde bana olmuştu. Ben hemen cepleri kontrol etmiştim. Adam daha bir kaç metre anca uzaklaşmıştı. Gittim ben "ben telefonumu alayım" dedim. Telefonda elinde duruyor, bir bana baktı bir telefona baktı bir daha bana baktı bir sessizlik oldu sonra "al" dedi telefonu verdi Bende aldım yoluma gittim

Bu devirde artık kimse hiç tanımadığı bir insanla fiziksel bir temas kurmaz. Birisi gelip size bir şekilde dokunduysa ya telefon ya cüzdan gitmiştir.
    - telefonumu alabilirmiyim ?
    - al
    AHAHAHAHHAHAHAHAH
    Morphin bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Bakırköyün kafticileri genelde o saatlerde pavyonların kapılarında nöbet bekler kafası güzel çıkan alkolikleri kaftilerlerdi. Ekonomik kriz onlarıda vurmuş demekki sahile inmişler geçmiş olsun.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Çok safmışsın dostum... Gecenin 4'ünde yanıma biri yaklaşıp kemerimi tutacak ha?
    Bırak kemerimi tutmayı 1 mt yanıma yaklaşırsa sağ kroşeyi gömerim suratına...

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    btk arayıp hemen calındı ihbarı bildir telefon bulunduktan sonra açtırabiliyorsun

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok safmışsın dostum... Gecenin 4'ünde yanıma biri yaklaşıp kemerimi tutacak ha?
    Arkadaşa alkııış hadi hep beraber
    MotorKafa ve kursaa bunu beğendiler.

Thigoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wing Go
    "Find my iPhone" açıktır umarım, oradan telefonu bir kapatırsın anakart değiştirmeden daha da açamaz kimse. Oradan konumunu da bulabiliyordun sanırım telefonun.

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur.
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emei yi kitletsene dostum neyi bekliyorsun basinin derde girmesinimi?
    O sabah karakola gittim karakoldaki komiser söyle anlattı eğer suan imeiye kitletirsen telefon kitlenmiş olucak ve adamlar bu sefer telefonu parcalıyacak fakat eger 1 hafta sonra felan kitletirsen telefon bir ihtimal satılmış olabilecegini bu seferde telefonu satın alan kişinin telefonun savcılık,imei tarafından kitlendigini görünce belki korkup insafa gelebilecegini söyledi. Banada mantıklı geldi açıkcası bi deneyelim dedim deniyorum suan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşların ne diye seslendi ?
    Normal adımla gelsene dediler ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin ol bu olaylar senin sandığın gibi olmuyor yok yaklaşırsa uçan tekme atarım 1 metre çizgisini her allahın kulu koruyacak gibi, illaki boş anına gelip böyle olaylar olabilir umarım yaşamazsın ama ileride nasıl birşey oldugunu görüp anlamanı isterdim

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakırköyün kafticileri genelde o saatlerde pavyonların kapılarında nöbet bekler kafası güzel çıkan alkolikleri kaftilerlerdi. Ekonomik kriz onlarıda vurmuş demekki sahile inmişler geçmiş olsun.
    Herhalde artık piyango bize vurdu sağolun tesekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı Thigoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Find my iPhone" açıktır umarım, oradan telefonu bir kapatırsın anakart değiştirmeden daha da açamaz kimse. Oradan konumunu da bulabiliyordun sanırım telefonun.
    Telefonun konumu cıkmıyor kapalı oldugu icin maalesef.
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bence arkadaşların da işin içinde. Seni koparıyorlar..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum sen hala tel pesindesin emein suan bir olaya karisir ki suan hassas bir durumdan geciyoruz omur boyu o moku temozlemekle ugrasirsin... sen bilirsin yinede...

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Bir arkadaşım gece klubunde telefonu çalınıyor. Dans ederlerken masalarına bir kiz gelmiş beraber dans etmeye devam etmişler. Bu sırada fa arkadaş kayıtta... kamera da kizin yüzü görünüyor açık açık ama emniyetten bulunamayacağını soylemis göndermişler.

Umarım siz bulursunuz. .

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Benim telefonum çalınmıştı, bıcakla gasp ettiler diye ifade verdim. Bulunmuş hapise girmişti. Telefonda sistem var bulunabiliyor.

Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı Ekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    btk arayıp hemen calındı ihbarı bildir telefon bulunduktan sonra açtırabiliyorsun
    Asagıda suanlık bildirmemeyişimin sebebini yazdım ama teşekkürler tavsiyeniz için

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Özkan reyiz bize kung fu öğret
    Büyük konuşmamak lazim öyle bir an geliyor ki mala bağlıyorsun.

Geçmiş olsun
    Kız arkadasimin 6s gitmişti giden gittiği ile kaldi. Polis bir şey çıkmaz dedi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)