Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bakırköy sahilde telefonum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun benim okulumda da note 3 çaldırdı bi arkadaş dikkatli olmak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özkan reyiz bize kung fu öğret
    Büyük konuşmamak lazim öyle bir an geliyor ki mala bağlıyorsun.

Geçmiş olsun
    Kız arkadasimin 6s gitmişti giden gittiği ile kaldi. Polis bir şey çıkmaz dedi.
    Teşekkürler, maalesef öyle arkadaslarım bile telefonu caldırdıgıma hala inanamıyor olmayacak şeyler degil bunlar insanın boşluğuna gelir ya bazen benimkiside öyle oldu zaten adamlar işin piri nasıl aldığını hala anlayamıyorum.

Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim telefonum çalınmıştı, bıcakla gasp ettiler diye ifade verdim. Bulunmuş hapise girmişti. Telefonda sistem var bulunabiliyor.
    Telefon kapalı olduğu sürece maalesef bulunamıyor.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Bir arkadaşım gece klubunde telefonu çalınıyor. Dans ederlerken masalarına bir kiz gelmiş beraber dans etmeye devam etmişler. Bu sırada fa arkadaş kayıtta... kamera da kizin yüzü görünüyor açık açık ama emniyetten bulunamayacağını soylemis göndermişler.

Umarım siz bulursunuz. .
    Hic sanmıyorum bi bardak soğuk su içmemi söylediler sahile gittik fakat ne kamera var ne baska birsey sizin olayınızda bile kamera varken bulamamışlar benimkisini hic sanmıyorum ama hayırlısı bakalım.

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen hala tel pesindesin emein suan bir olaya karisir ki suan hassas bir durumdan geciyoruz omur boyu o moku temozlemekle ugrasirsin... sen bilirsin yinede...
    Karakolda bi sıkıntı olmaz senin acından dediler zaten kullanıma açılırsa yerini tespit edebiliyorum.

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence arkadaşların da işin içinde. Seni koparıyorlar..
    Kim kimi koparıyor kendi telefonunun imeiyine sokam
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)