Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

23 Temmuz Teorik Sınav İptal Oldu (2. kez)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thigoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wing Go
    Sanırım uzunca bir süre ehliyet alamayacağız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende gircem sınava MiliEgitimin resmi sayfasında öyle bir açıklama yoktur !!!!!!!!!
    sınava giricek arkadaşları yanlış yönlendirmeyin daha yeni giriş belgemi aldım iptal olsa kurs söylerdi

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns 200
    Tekrar ertelendiği hakkında haberler internette dolaşıyor ancak ne kadar doğrudur bilmiyorum. 27 ağustosta yapılacak sınavla birleştirildiği söyleniyor.

Motosikleti
    Honda Wing Go
    Yanlış bilgilendirme yok, sürücü kursuna yazı gelmiş sürücü kursundan mesaj geldi iptal olduğuna dair.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı BLACKCBR07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gircem sınava MiliEgitimin resmi sayfasında öyle bir açıklama yoktur !!!!!!!!!
    sınava giricek arkadaşları yanlış yönlendirmeyin daha yeni giriş belgemi aldım iptal olsa kurs söylerdi

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Meb in sitesinde 23 ünde yapılacak diye yazıyor. 2 gün önce duyurmuşlar.

Motosikleti
    Honda Wing Go
    Bu mesaj bana 1 gün önce geldi sürücü kursundan, arayıp sorduğumda kendilerine resmi yazı geldiğini söylediler (Muhtemelen OHAL nedeniyle).

Yani olabilir evet ama şu anda giriş yapıp sınav giriş belgesini alabiliyorsan o sınav var demek. Ayrıca iptal edilse sürücü kursundan ziyada meb kendi sitesinde duyurur. Hadi vaz geçtik. Sen giriş belgeni al yarın git okula. En kmtü iptal edilmiştir ama ya edilmediyse?
    garanti olsun diyorsan il veya ilçe meb git sor veya telefon et açan olursa tabi..

Motosikleti
    Honda Wing Go
    Şehir şehir farkediyor mu bilmiyorum ama;

http://denizli.meb.gov.tr/www/mtsk-s...ir/icerik/2236

Denizli Meb sitesinde yeni bir duyuruya kadar tamamen ertelendiği yazıyor.

Ben Türkiye Meb sitesinde kasıtlı olarak güncelleme yapılmadığını düşünüyorum.

pentanoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok.
    http://www.milliyet.com.tr/meb-den-s...undem-2281745/

bir sonraki sınav ile beraber yapılacağı yazılmış.
    27 ağustos.

Arkadaşlar MEB'de çalışıyorum teorik sınavlar iptal oldu yazı geldi ve kurslara duyuruldu bilginiz olsun .

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar Teorik Sınav 27 Ağustosa Ertelenmiştir.

http://www.meb.gov.tr/basin-aciklamasi/haber/11587/tr

Bakanlığımız Merkezi Sistem Sınav Yönergesi kapsamında 23 Temmuz 2016 tarihinde yapılması planlanan Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı (MTSAS-3) ile 24 Temmuz 2016 tarihinde yapılması planlanan Açık Öğretim Lisesi ve Meslekî Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı FETÖ/PDY terör örgütü darbe kalkışması nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu kapsamda; daha önce ertelendiği duyurulan MTSAS-3 sınavı, MTAS-4 sınavıyla birleştirilerek 27 Ağustos 2016 tarihinde saat 11.00´ de yapılacaktır. Açık Öğretim Lisesi ve Meslekî Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı’nın ise 21 Ağustos 2016 tarihinde yapılması kararlaştırılmıştır.

Ayrıca, üniversite sınavlarına girerek herhangi bir üniversiteyi kazanan açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi öğrencilerinin kayıt hakları mezuniyet durumlarına göre saklı kalacaktır. Konuyla ilgili Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı ile gerekli görüşmeler yapılmış, dolayısıyla öğrenciler herhangi bir mağduriyet yaşamayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    mehmetenis bunu beğendi.

Böyle bişi olmaz daha dün aldım giriş belgesini 2 ay daha beklemek ögrenci biri için çok zor tam okul zamanına geliyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)