Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

kadın olarak "şu an" motor almak? lütfen yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu gün üye olan bu arkadaşa motosiklet serüveninde başarılar diliyorum.. Bu gün açılmış bir profilinin 30 dk'da kaç hit aldığına bakarak, sitemizdeki popülasyonun bayanlara olan yaklaşımını ve ilgisini ölçümleyebilirsiniz.. Ben şimdi bi check ediyorum..

Evet ilk 30 dk verileri.. ilk mesaj.

http://i.hizliresim.com/nr47mM.png

Durum sanki, Ordular ----> ileri!!! modunda?
    ilk mesajı atan benim, fakat profiline dahi girmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben eşimi ikna edemedim. O yüzden sana ne diyeceğim bilmiyorum. Ama tutkun mantığını aşıyorsa zaten iknaya ihtiyacın yoktur. Bir ortadoğu ülkesinde yaşıyoruz, her geçen gün daha da kötü olması kaçınılmaz, rüzgara karşı yaşayanlar tutkularından vazgeçerse daha hızlı batacağı da kesin. Ama huzur içinde boğulabilmek için en azından denedim diyebilmek lazım.

Bol şans.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesajı atan benim, fakat profiline dahi girmedim.
    Konu sen baktın, o baktı konusu değil.
    Konu bu popülasyon içerisinde, bayan
    kelimesine olan hassasiyet. Yani dikkat
    çekmek istiyorum, henüz ortada bir bayan da yok
    sadece " Bayan " Kelimesi ve gördüğü ilgi
    veya benzeri bir durum var.
    Trafikte çekilen ilgiyi, site ile ölçümleyebilirsiniz,
    bu durumda sorun yaşıyor olmak kadar doğal bir durum yok
    kaldı ki sorun yaşamasa akıl almaz bir durum olur du..

Bknz;

ilk iki saatte görülen hit benim 10 yıllık profilimdeki görüntülenmenin %5.5 %6'sı.. Normal mi?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada da kadınları hor görenler var. Sana bacım çekip benim profil fotoğrafımdaki kadına gönderme yaparak "erkek adam" profil resmini kadın yapmaz diyen, trafikte salakça araba kullanan beceriksiz kadın göndermeleri yapanlar, kadınları alt metinden aşağılayanlar var. Neyseki burada azınlıktalar. Kadın olduğun için açtığın konular baya popüler olur millet yardımcı olur.
    Ne diyon la değişik
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paralelci ablayi forumdan alalım.provokator olarak Fethullah hoca tarafından gonderilmis belli

Saka bir yana bayan sürücüleri her daim destekliyorum, her nasıl erkek olarak Turkiyede motosiklete binerken "hayvan ya aynasina bakmadan nasıl çıktı" gibi bir tepki vermeye alışıp araçları bu şekilde kabullendiysek, bayan olarakta maalesef sıkıştırılmayi, sözlü tacizi kabullenmek gerekiyor.

Konu siyasete dönmeye çok müsait ancak uzatmadan yorumlamak gerekirse, başınıza gelebilecek durumlara hazırlıklıysaniz binmenizde bir sakinca yoktur. Biber spreyiniz yanınızda olsun. Kah yürürken kah motosiklette farketmez.

Tanidigim tüm bayan motorcularin hemen hemen hepsi biber spreyi taşıyor. Tabi yolda giderken sizi korumaz ve kullanmaniz inmeden mümkün değil ancak gecici bir önlem.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Konu sen baktın, o baktı konusu değil.
    Konu bu popülasyon içerisinde, bayan
    kelimesine olan hassasiyet. Yani dikkat
    çekmek istiyorum, henüz ortada bir bayan da yok
    sadece " Bayan " Kelimesi ve gördüğü ilgi
    veya benzeri bir durum var.
    Trafikte çekilen ilgiyi, site ile ölçümleyebilirsiniz,
    bu durumda sorun yaşıyor olmak kadar doğal bir durum yok
    kaldı ki sorun yaşamasa akıl almaz bir durum olur du..

Bknz;

ilk iki saatte görülen hit benim 10 yıllık profilimdeki görüntülenmenin %5.5 %6'sı.. Normal mi?

http://i.hizliresim.com/PMjoB9.png
    bu dunyanin her yerinde böyle. fazla kurcalayıp gun yuzune cikarmanin anlamsiz oldugunu dusunuyorum.
    28indensonra bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mt'ye bayan topic açınca MT ahalisi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/Ybolyz.png

Mt'ye bayan topic açınca MT ahalisi
    ekran görünsütü alınan video bu

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyon la değişik
    Bak mesela; hacı abi, yurtık dondan fırlar gibi atladı.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...ini-gizle.html

Daha önce yazdıgım bir yazıyı paylaşmak isterim, bir kadın olarak yazdım bende bu yazıyı..

Motordayken kimliğimizi gizlemelemiyiz? neler yaşarız? Burda Mt'deki dostlara sormuş olarak aslında seni anlayacak ve bu işi bilen kişilerin cogunlugu hatta motor kulturunun ust seviye de oldugu bir yer olarak dusunuyorum hep MT'yi.. ( bazı kendini bilmezler var gizlemek istemem burda kadınlıgımla kufur yemişliğim var bu pay kucuk bir pay kurunun yanında hiç bir zaman yaşı da yakmadım)

Sokakta ne mi yasadım? Pembe çantam Pembe ayakkabılarımı giydim racing kullandım.. Dikkat cektim evet, ışıklarda herkes aa bayan mı dedi evet.. Yok ama inan beni sıkıştıran birine ciddi ciddi rastlamadım.. Bulundun yerlerinde tabiiki önemi var gecenin kör kuyusunda gezmedim.. Bakan olmuştur elbet çuval giymiyoruz.. Yolda her gun 1 2 tane bravo diyen insanla karşılarım. hanım efendi tebrikler, ablaaa motorun guzelmiş heee diyende olur,
    Ama korkma öyle dedigin gibi çok çok sıkıştıran olmuyor, ufak tefek seylerde de sen gerekli cevabı veriyorsun,
    Zaten cevren baban motorcu, arkadaşlarında olur birlikte geziler dolaşmalar,
    Hiç dert edinme, özgür ruhunu, özgürce motorunu surerken rüzgarı hissederken dinle...
    Peşini bırakma..
    ryangt ve Peripella bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak mesela; hacı abi, yurtık dondan fırlar gibi atladı.
    Anladın sen onu
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07

Bknz;

http://i.hizliresim.com/PMjoB9.png
    senin 1200 kişi yaklaşık demekki, ben goremiyorum bu hiti...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladın sen onu
    Anladın sen onu derken neyi kastediyorsun? Anlatta, konuya da örneklem olsun.

Achete un scooter.

"Bayan motorcu varmış!" dediler geldik. Çoktan ürkütüp kaçırmışlar. Ayıptır bu yaptığınız. İnsan biraz diğer üyeleri düşünür
    Bu çocuktan utanın bari: http://www.motosiklet.net/forum/moto...goruyorum.html

Şimdi bu gün üye olan bu arkadaşa motosiklet serüveninde başarılar diliyorum.. Bu gün açılmış bir profilinin 30 dk'da kaç hit aldığına bakarak, sitemizdeki popülasyonun bayanlara olan yaklaşımını ve ilgisini ölçümleyebilirsiniz.. Ben şimdi bi check ediyorum..

Evet ilk 30 dk verileri.. ilk mesaj.

http://i.hizliresim.com/nr47mM.png

Durum sanki, Ordular ----> ileri!!! modunda?
    Bu yaptığını daha evvelde yapmıştın , çaktırmadan sende profile bakmışsın ne güzel kamufle ama ^^

Haksızlık etme gendine ,bahh bendeniz senin profile bakıp durduydum , nerede bu mavüü gözlüklüm deye, meğer çizmeye gitmiş gelmiş.

Yinede senden haz etmiyorum , nefrette etmiyorum gözlüklere bayılıyorum. (çıkart şunları bi siyah ray-ban çek yeğen.)

Konuya döner isek , ne işin var motorda elinizin hamırı ile gidin ekmek bişirin tandırda pfff.

Niye bizler yani avam tabakası göremiyoruz bu naneyi? , bende kendiminkini merak ettim?

Motosikleti
    MT-25
    Kocaeli de iseniz yardımcı oluruz.

Bayan olmanın verdiği bir sorumluluk var demicem sana bunu hissettirenler utanmalı. Kararlı ve cesaretlisin fakat biraz düşmüşsün , sirkelen! kendine gel! nerde o kendine güvenen kararlı savaşçı. korkularının seni yenmesine izin verme ki ailende de sana destek var bu da bir nimet.

Bu günler geçecek her şey normale dönecek bu arda hem kendine güveninin gelmesi hem de biraz kafa dağıtmak için eğitim al ya da tatile git

Önce kendine gel sonra git

ha bu arada hız yapmayacaksan cbr 125biraz gitsin dersen mt 25 kask shoei mont revit

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    biraz daha eksiltip ybr alabilirsiniz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben "Sizin de sonunuz gelecek" lafına takıldım. Bir gün umarım sürüsünden ayrılmış bir tanesi aynısını bana da söyleme cesaretini gösterir. O zaman sizi bizi ne demekmiş anlatacağım anlayacağı dilden.

Asıl konuya gelirsem, al gitsin hiçbir şey olmaz. Sürebileceğin bir motoru al binmeye başla. Sen yolda doğru gidersen, trafiği tıkamazsan kimse üzerine gelmez. Bu kadar düşünüp felsefe yapmaya gerek yok
    mgora bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler