Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eski model yarış motoru almak hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Merhabalar, benim bir sorum olacaktı. Diyelim ki 20 bin liraya 2006 model bir 600rr aldım. Cebimde 5 bin lira daha var. Bu motosikleti aldıktan sonra honda servisine verip şunu adam edin değişmesi gerekenleri değiştirin desem ve sonra kullanmaya başlasam sıkıntı yaşar mıyım sizce? Yoksa honda o motosikleti baştan savma bir şekilde mi servise alır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Honda motor rektifiye yapmaz ama çok güzel blok takar boyle sıfır cillop gibi motorun olur. Bu diğer parçalar için de geçerli. Bi fiyat al istersen

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ya rektifiye yapmıyorlarsa zaten yüksek model bir motosiklet ile aynı fiyata denk gelir diye düşünüyorum. yani benim asıl korkum aldıktan sonra sıkıntıyı bulamamak. çünkü ustam da yok ve eğer honda da ilgilenmezse alıp anında satmam gerekicek

Direk 25 binlik 600rr alsan. 25 bin bütçeye ne makineler var eski modele yönelme bence

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Eski model ss kullananlarin açtığı başlıklardan yola çıkarak diyebilirim ki 5 bin tl yedek akçe seni yarı yolda bırakabilir. Kesin değil ama büyük olasılıkla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)