Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Darbe Girişimi Ardından Kafamda Deli Düşünceler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    15 Temmuz 2016 Darbe girişiminin ardından insanların kafasında biçok soru oluşurken birçok sorunun da cevabı bulunmuş oldu.

Ama konuya girmeden önce Ulusumuza ve Milletimize ve Cumhuriyetimize büyük geçmiş olsun diyorum.

Şimdiye kadar RTE nin FETÖ ve HDP ve PKK konusundaki politikasını hiç beğenmemiş ve çoğu zaman abarttığını ve onlar üzerinden siyaset yaptığını düşünmüş ve defalarca da bunu çevremdekilere dile getirmiştim.

Şu anki manzara RTE nin haklılığını Göz önüne serdi. Evet yiğidi öldür hakkını yeme. Hakkını vermek lazım. Bütün olumsuz olayların sivil ve askeri ölümlerin arkasında Fetoşcular olduğu gibi kahraman askerin lekelenmesi ve parmaklıklar ardına konmasının ardında da fetoşcular çıktı.

Unutmamak lazım li Fetoş RTE nin eski ortağıydı. Askeriye ve Hukuk ve Emniyet ve diğer bütün teşkilatlardaki personllerin fikren kime taabi olduğunu bildiği gibi uygulamada da kimden talimat aldıklarını adı gibi biliyordu. Çünkü kendisi de onlara talimatlar vermiş ve uygulatmıştı.

Bu adamlarla restleştiğinin üzerinden 3.5 yıl geçti. Bu tarihe dikkat edellim. Kişiler ve görevleri belirli olan fetoşcular 3.5 yılda neden tasfiye edilmedi. Aslında cevap basit. Askeri personelin büyük kısmı Cumhuriyetci ve Kemalistlerden oluşuyordu. Güçler dengesi sağlanmak için bekletildi ama bu fetoşçuların kuluçka da gelişimine olumlu katkı sağladı. Zira bir kısmını kendine çekebileceğini bile düşünüyordu.

Bu söylediğimin en kesin delili MİT in bu adamları dinliyor olması. MİT dinliyor konuşmayı çözüyor RTE yi kaçırıyor hem de 15 dakika önceden.

Haaaa demekki bu darbe girişimi beklenen fakat zamanı bilinmeyen birşeydi. Öyle ya ismi bile hazırdı. KALKIŞMA !

Önlemler de fikren hazırdı. Camiler vasıtasıyla halk silahlar önüne siper edilecekti. Ve Bu önlem hızlı bir şekilde tetiklendi. Beklenen sonuç alınana kadar da devam etti. Bu sırada bilinen bütün üst düzey Komutan hakim savcı Tek tek değil demet demet toplandı hem de yarım gün içinde.

Asker kandıran Masum halkın üzerine ateş açtıran emirleri soğukkanlılıkla verebilen soysuzlar Peki şimdiye kadar PKK ve HDP ve ISID ve daha birçok gözünü kan bürümüş namussuz şerefsiz örgütle işbirliği yapmamış olabilir mi ?

Ve bu adamlar MİT içindeki bütün gizliliği deşifre ederken ve devletin bütün gizliliğini RTE ye karşı tehdit olarak kullanırken neden temizlenmediler.

Bu adamlar Şu günlerde göreve getirdiği komutanları ve birçok askeri fetoşcuların yargıladığı mahkemelerde hapse koyarken neden müdahale edip tasfiye etmedi ?

Terör olayları olurken bu namussuzların terör örgütleri ile işbirliğini bildiği halde neden müdahale etmedi.

Öyle ya MİT dinliyor ve 15 dakika önceden tedbir alabiliyor !

Ve kimbilir daha neler neler

Sizlerin de kafanızdakileri paylaşmanızı rica ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    yanlış yerdesin. Gündem ve siyaset bölümüne uğra, orada açık konusu var.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sn cumhur başkanının bir lafı vardı eğer sen terör örgütleriyle iş birliği yaparsan gün gelir senide yakar nekadar doğru demiş dimi
    Ordunun içindeki feto yapılanmasına karşı olan Paşaların vaziyeti ortada pkk yöneticileriyle yapılan işler açılımlar göz yummalar vs
    Öküz öldü ortaklık bitti.
    Shrieker ve hattoi bunu beğendiler.

Burası motosiklet forumu.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Motosiklet forumu olmasının bir sakıncası yok burada da siyaset konuşuluyor... Ama siyaset gündem-siyaset başlığı altında.

Motosikleti
    Café Racer
    Uzun uzun yazmak isterdim ancak;
    Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 Temmuz 2016 Darbe girişiminin ardından insanların kafasında biçok soru oluşurken birçok sorunun da cevabı bulunmuş oldu.

Ama konuya girmeden önce Ulusumuza ve Milletimize ve Cumhuriyetimize büyük geçmiş olsun diyorum.

Şimdiye kadar RTE nin FETÖ ve HDP ve PKK konusundaki politikasını hiç beğenmemiş ve çoğu zaman abarttığını ve onlar üzerinden siyaset yaptığını düşünmüş ve defalarca da bunu çevremdekilere dile getirmiştim.

Şu anki manzara RTE nin haklılığını Göz önüne serdi. Evet yiğidi öldür hakkını yeme. Hakkını vermek lazım. Bütün olumsuz olayların sivil ve askeri ölümlerin arkasında Fetoşcular olduğu gibi kahraman askerin lekelenmesi ve parmaklıklar ardına konmasının ardında da fetoşcular çıktı.

Unutmamak lazım li Fetoş RTE nin eski ortağıydı. Askeriye ve Hukuk ve Emniyet ve diğer bütün teşkilatlardaki personllerin fikren kime taabi olduğunu bildiği gibi uygulamada da kimden talimat aldıklarını adı gibi biliyordu. Çünkü kendisi de onlara talimatlar vermiş ve uygulatmıştı.

Bu adamlarla restleştiğinin üzerinden 3.5 yıl geçti. Bu tarihe dikkat edellim. Kişiler ve görevleri belirli olan fetoşcular 3.5 yılda neden tasfiye edilmedi. Aslında cevap basit. Askeri personelin büyük kısmı Cumhuriyetci ve Kemalistlerden oluşuyordu. Güçler dengesi sağlanmak için bekletildi ama bu fetoşçuların kuluçka da gelişimine olumlu katkı sağladı. Zira bir kısmını kendine çekebileceğini bile düşünüyordu.

Bu söylediğimin en kesin delili MİT in bu adamları dinliyor olması. MİT dinliyor konuşmayı çözüyor RTE yi kaçırıyor hem de 15 dakika önceden.

Haaaa demekki bu darbe girişimi beklenen fakat zamanı bilinmeyen birşeydi. Öyle ya ismi bile hazırdı. KALKIŞMA !

Önlemler de fikren hazırdı. Camiler vasıtasıyla halk silahlar önüne siper edilecekti. Ve Bu önlem hızlı bir şekilde tetiklendi. Beklenen sonuç alınana kadar da devam etti. Bu sırada bilinen bütün üst düzey Komutan hakim savcı Tek tek değil demet demet toplandı hem de yarım gün içinde.

Asker kandıran Masum halkın üzerine ateş açtıran emirleri soğukkanlılıkla verebilen soysuzlar Peki şimdiye kadar PKK ve HDP ve ISID ve daha birçok gözünü kan bürümüş namussuz şerefsiz örgütle işbirliği yapmamış olabilir mi ?

Ve bu adamlar MİT içindeki bütün gizliliği deşifre ederken ve devletin bütün gizliliğini RTE ye karşı tehdit olarak kullanırken neden temizlenmediler.

Bu adamlar Şu günlerde göreve getirdiği komutanları ve birçok askeri fetoşcuların yargıladığı mahkemelerde hapse koyarken neden müdahale edip tasfiye etmedi ?

Terör olayları olurken bu namussuzların terör örgütleri ile işbirliğini bildiği halde neden müdahale etmedi.

Öyle ya MİT dinliyor ve 15 dakika önceden tedbir alabiliyor !

Ve kimbilir daha neler neler

Sizlerin de kafanızdakileri paylaşmanızı rica ediyorum.

Her 2000 de yağ değiştirmek bence iyidir Yağ kaç paraki ama motor ömrünün uzamasına katkı sağlar

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    bujiyi de unutmamak lazım

svastika94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125>Xmax250>VstromDL650
    Bu iji bozmayın
    Hayatını yaşa.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yok çevresine eleştiriyormuş da yok yanlış yapıyormuş da şimdi adam haklıymış da tam bir ak koyun trolü gün gelecek başka bir zalim de sizi ezecek

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    4 fites 3000 devir motora zarar vermez. Sen biraz daha devirli kullan.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bu kadar ciddi konuda nasıl dalga geçebiliyorsunuz anlamıyorum..

Tabiki az daha koyup ybr almak daha mantıklı.
    sezgingulmez, Shrieker, Tinto ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Herşeyin bir sınırı var. Şaka yapılır adam ne güzel konu açmış dalga geçmenin yeri değil. Yine de üzülme kardeşim tabii ki 600 cc ile motosiklete başlayabilirsin 1000 cc değil sonuçta
    Zell, kuvan, jimi_hendrix ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Az daha koy ybr al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N'olduğu apaçık belli. Uzun uzun yazmaya hiiiç gerek yok. Uzun uzun yazmaya ihtiyaç duyanlar, önce hâlâ kalmışsa vicdanlarını, sonra da başkalarını iknaya debelenenler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 20 yasinda askerim, kalktim Istanbul`a geldim ustum emir verdi ,gece yarisi sokaga attik kendimizi. Darbe sozleri fisildadilar bolukte ama `yoook haci ben yatagimda yatarim` diyemedigim icin, ciktim yola.

Su an karsimda polis, galeyana gelmis bir halk tepemde helikopterler var.

Evime donebilecek miyim ?

Senin dusundugun dogru ise yani eger PKK`ya bile bile goz yumanlar, ISID ile mucadele etmeyenler, masum halka ates acma emri veren FETO ve asker toplulugunun ipi pazara cikti ise, ohhh ne ala memleket, bundan sonra ne bir sehit haberi, ne bir patlama haberi . Memleket gulluk gulistanlik.

Ama eger benim aklimdan gecenler dogru ise, ulkenin kanini son damlasina kadar icmeye yemin etmis ac kopekler, halkin cocuklarini atese attilar ise Cuma gecesi ulkemi tanktan,darbeden kurtardim ozguveniyle meydanlarda bayrakla gezen herkes aslinda vatanina en buyuk ihaneti yapan olmus olacak.

Umarim ben haksizimdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklı veya vicdanı olana herşey belli. Uzun uzun yazmaya hiiiç gerek yok. Uzun uzun yazmaya ihtiyaç duyanlar, başta kendi vicdanlarını, sonra etraflarını iknaya zorlayanlar.

Metehan07-70 ve Shrieker bunu beğendiler.

+1 şimdi okudum çok teşekkür ederim. Okuyun arkadaşlar bunu gören boş geçmesin.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)