Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

köpek konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    merhaba

bizim otoparta köpek getirmiş besliyolar zincirli filan
    motorda köpeğin biraz ilersinde duruyo ne zaman motoru çıkartmaya gitsem havlıyo tasmayı koparıcak gibi hareketler yapıyo

hayvanı sakinleştirmeye çalışıyorum ama nafile dahada kuduruyo ben bu köpekten nasıl kurtulucam nasıl sakinleştiricem acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Su tabancası veya su püskürtebilecek ağzı dar bir şişe alın. Rahatsız ettiğinde yüzüne püskürtün. 3,4 kez yaptığınızda sizi tanır, rahatsız etmez.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su tabancası veya su püskürtebilecek ağzı dar bir şişe alın. Rahatsız ettiğinde yüzüne püskürtün. 3,4 kez yaptığınızda sizi tanır, rahatsız etmez.
    daha çok saldırmasın

aslında dediğim gibi zincirle bağlı ama öyle bir koşuyor ki ordan oraya zinciri kopartıcak gibi ama denicem su yöntemini

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Bi mama alin her gelis geçişte verin sevcegi biseyler yedirin derim ben tersine gitmeyin hayvancagizin
    dejavoo ve 000000 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi mama alin her gelis geçişte verin sevcegi biseyler yedirin derim ben tersine gitmeyin hayvancagizin
    yarın deniyeceğim umarım işe yarar

bu arada 1-2 aydır aynı yerde bağlı tutulduğu için kendi alanı olarak benimsemiş ben biraz yaklaşınca sorun çıkartıyor

mama vermeyi deneyeceğim

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    ödül maması tavsiye ederim , ister aç ister tok olsun bayılırlar , ilk verişinizde etki beklemeyin bi kaç gün sürdürün daha paket bitmeden sizi görünce kuyruk sallamaya başlar.
    dejavoo ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Belediyeye şikayet et gelip toplasınlar. Gitain barınakta havlasın sonra istediği kadar.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    iş yerimdeki 20 kadar köpek motorla ilk gittiğim gün yiyeceklerdi neredeyse beni, bu birkaç gün böyle devam etti sonrasında kendi köpeğimin en sevdiği mamadan onlarada bi poşet getirdim. 3. getirişimde kendilerini sevdirmek için kucağıma atlıyolardı.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    gt250r
    Köpeğin canı sıkılıyor belli ki,gün içinde yeteri kadar dışarı çıkartılamiyor muhtemelen,o yüzden birini görünce seviniyor

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Köpek bölgecidir, yerini korur. Onunla sınırlı bir dostluk kurman gerekir. Bir kaç gün miktar et ya da kemik parçasını önüne at, nasıl dost olduğuna sen de şaşıracaksın. Sonra buraya gelir ve yazarsın "su tabancası ve siyanür tekfif edenler onları münasip bir yerlerine zerketsinler, iyi ki onları dinlememişim" dersin. İmzama dikkat edersen "İçeceğin suda köpek öldürme" şeklindedir. Sen de park ettiğin otoparktaki köpeği kendine dost edin.

Hayvanları sevmeyen, insanları da sevmez.
    dejavoo, IRau, ...garip... ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    At yedi günde, it yediği günde sahibi tanır..

Köpekler içinizdeki duyguyu hisseder.
    Korku, sinir, öfke..
    Tabiki gerçek merhamet ve sevgiyide.

Elinizle bir şeyler yedirin. Sonraki günler durumun değiştiğini göreceksiniz.

At ve it dünya üzerinde en asil, dostuna bağımlı, tatlı canlılardır. (hayvanlardır yazmaya elim gitmedi valla.. Can dır onlar can...♥♥♥)

Motosikleti
    Xmax
    Siyanur filan siyen olmus oha
    Amacim kopegi oldurmek degil sakinlestirmek

En iyi yontem mama sanirim onu deniyecegim kesinlikle
    000000 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacim kopegi oldurmek degil sakinlestirmek

En iyi yontem mama sanirim onu deniyecegim kesinlikle
    Onlar, aramızda insan sıfatıyla dolaşan varlıklar. Çok şeapmamak lazım.
    000000 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax
    köpek karanlık bi yerde 7-24 tutuluyor bağlı şekilde yanına ginden kimse yok belkide haftada 1 kez sahibi dışarı çıkartıyodur

haliyle beni görünce can havliyle üzerime doğru koşuyor beni besle yada beni dışarı çıkar diye

bende pek bu işlerden anlamadığımdan saldırı olarak anlamış olabilirim.

yazık günah ya be şerefsiz sahibi ilgilenmiceksen neden orda tutuyosun adamıda görmedim hiç bi denk gelse söylicem

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Bu kadar basit bir konuyu buraya getirip millete oksijen tükettirdiğin için asıl sana oha. Bir de kendin gibi bir organizma bulmuşsun, insanlıktan filan bahsediyor yaratık. Bir türlü insan olup adam gibi konuşmayı beceremezsiniz, ama başkalarına diş atmaktan da geri kalmazsınız!

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Yemek vermek iyi fikir fakat verdiğin yemeği yerken yanına yaklaşma. Köpekler yemek yerken yanlarına yaklaşıldığında saldırgan olabiliyor.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Bilerek saldırgan olması isteniyorsa o yöntem uygulanır sahibine söyleyin çünkü o tarz köpekler pek adam sevmezler. Bende o tipte 3 tane var sadece annem babam ve kardeşimi tanıyor diğer kimseyi tanımazlar yemeklerinide yemezler. Sahibinin yaptıgı yanlış eğerki aranızda duvar tel vs. Yoksa çünkü mutlaka duvar yada tel olmalı sizi ısırsa sıkıntı olur. Size tavsiyem pek bulaşmayın.

Siyanür vs. Diyenler var Allah akıl fikir versin. Birisi sizin kedinizi köpeğinizi öldürse ne yaparsınız?

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar basit bir konuyu buraya getirip millete oksijen tükettirdiğin için asıl sana oha. Bir de kendin gibi bir organizma bulmuşsun, insanlıktan filan bahsediyor yaratık. Bir türlü insan olup adam gibi konuşmayı beceremezsiniz, ama başkalarına diş atmaktan da geri kalmazsınız!
    arkadaşım ben hiç köpek beslemedim nasıl davranıcağımı bilmediğim için sordum

boş yapma devam et

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilerek saldırgan olması isteniyorsa o yöntem uygulanır sahibine söyleyin çünkü o tarz köpekler pek adam sevmezler. Bende o tipte 3 tane var sadece annem babam ve kardeşimi tanıyor diğer kimseyi tanımazlar yemeklerinide yemezler. Sahibinin yaptıgı yanlış eğerki aranızda duvar tel vs. Yoksa çünkü mutlaka duvar yada tel olmalı sizi ısırsa sıkıntı olur. Size tavsiyem pek bulaşmayın.

Siyanür vs. Diyenler var Allah akıl fikir versin. Birisi sizin kedinizi köpeğinizi öldürse ne yaparsınız?
    köpek zincirle bağlı ben hiç ilgilenmesem bile hala havlıyor koşuyor deliriyor ben bişey yapmadığım halde zinciri koprarabilir mi acaba?

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    arkadaşım ben hiç köpek beslemedim nasıl davranıcağımı bilmediğim için sordum

boş yapma devam et

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

köpek zincirle bağlı ben hiç ilgilenmesem bile hala havlıyor koşuyor deliriyor ben bişey yapmadığım halde zinciri koprarabilir mi acaba?
    Zinciri koparmaz normal ölçüde zincir ise ama eğer biraz psikopatsa (benimkilerden biliyorum) tasmayı ters döndürüp çıkarabilir. Sırf bu yüzden bel tasması da takıyorum. Dikkat edin yaklaşmayın gün geçtikçe sakinleşir.

baran.altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City , Suzuki V storm 650
    Çok basit aslında, ödül maması alın ve sakince sevgiyle yaklaşın. Sizi sakinlikle karşılayana kadar asla tedirgin olmadan mama verin sevin. Temel konu ona zarar vermek istemediğinizi anlaması ve patronun siz olduğunuz durumunu benimsemesi. Basit bir durum ancak hayvanın sahipleri bunun aksi yönde davranışlar için eğitim uyguluyorsa kendinizi parçalasanızda o hayvan saldırgan olacaktır. Böyle bir durum söz konusu ise ne yazık ki belediyeye şikayet etmeniz gerekli.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)