Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

köpek konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilerek saldırgan olması isteniyorsa o yöntem uygulanır sahibine söyleyin çünkü o tarz köpekler pek adam sevmezler. Bende o tipte 3 tane var sadece annem babam ve kardeşimi tanıyor diğer kimseyi tanımazlar yemeklerinide yemezler. Sahibinin yaptıgı yanlış eğerki aranızda duvar tel vs. Yoksa çünkü mutlaka duvar yada tel olmalı sizi ısırsa sıkıntı olur. Size tavsiyem pek bulaşmayın.

Siyanür vs. Diyenler var Allah akıl fikir versin. Birisi sizin kedinizi köpeğinizi öldürse ne yaparsınız?
    "Birisi sizin kedinizi köpeğinizi öldürse ne yaparsınız?" diyerek çok iyimser davranmışsınız sayın Bthndmrl. Bu tip düşüncede olan bir varlık hayvan besleyemez ve beslememeli zaten. Etrafta o kadar hasta ruhlu adam var ki, hangi birine kızıp üzüleceğimizi bilemiyoruz. Allah bu tipleri bizden, ailemizden ve sevdiklerimizden uzak tutsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köpek karanlık bi yerde 7-24 tutuluyor bağlı şekilde yanına ginden kimse yok belkide haftada 1 kez sahibi dışarı çıkartıyodur

haliyle beni görünce can havliyle üzerime doğru koşuyor beni besle yada beni dışarı çıkar diye

bende pek bu işlerden anlamadığımdan saldırı olarak anlamış olabilirim.

yazık günah ya be şerefsiz sahibi ilgilenmiceksen neden orda tutuyosun adamıda görmedim hiç bi denk gelse söylicem
    5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununun 5,6,24,28 ve sair maddeleri gereğince köpeğin sahibine ciddi yaptırımlar uygulatabilirisn. Cumhusiyet savcılığına isimsiz bir dilekçe yaz, altına " köpek sahibinin bana, çevreme, malıma mülküme zarar vereceği endişesi ile kimliğimi açıklayamadım" die not düş. O köpeğin sahibine dünyaı dar edersin. Haklarımızı bilelim.

https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5199.html
    yns0707 bunu beğendi.
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    köpeklerden nefret ediyorum ama katledilmelerini de gerektirmez bu herkesin herşeyin yaşam hakkı var, bu katletme olayı da tam insanevladına yakışan bir hareket doğamızda var nalet olsun ki, canlılar arasında insan kadar girdiği çevreye uyum sağlamak yerine kendine göre uyduran başka canlı türü yok.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    En insanca olanı alıştırmak, köpeklerin motorlulara zaten genel olarak gıcıkları var.. Burada bi abimiz yazmıştı, bazı köpekler motorun adamı kaçırdığını düşünüyomuş, ona atar yapıyolarmış Üzerindeki ekipman hayvana çok saldırgan gelir, robocop gibi geziyoz, hayvan da kendince haklı
    Yanına yaklaşacağın zaman kaskını filan takmadan yaklaş, onunla aynı hizaya gel (bu da çok önemli) sonrasında mama ver.. Bunları yaptığın zaman bile sen motora bindiğinde bir süre havlar sonrasında yavaş yavaş alışır.. Tabii kesin olmamakla birlikte
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

2 köpek sayesinde kaza geçirdim, ameliyat oldum yine de canlarına kıymak aklımın ucundan bile geçmedi. Durumlarını bile merak ettim. Bu insanları anlamak zor...
    dejavoo, jimi_hendrix ve yns0707 bunu beğendiler.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En insanca olanı alıştırmak, köpeklerin motorlulara zaten genel olarak gıcıkları var.. Burada bi abimiz yazmıştı, bazı köpekler motorun adamı kaçırdığını düşünüyomuş, ona atar yapıyolarmış Üzerindeki ekipman hayvana çok saldırgan gelir, robocop gibi geziyoz, hayvan da kendince haklı
    Yanına yaklaşacağın zaman kaskını filan takmadan yaklaş, onunla aynı hizaya gel (bu da çok önemli) sonrasında mama ver.. Bunları yaptığın zaman bile sen motora bindiğinde bir süre havlar sonrasında yavaş yavaş alışır.. Tabii kesin olmamakla birlikte
    yok bizim burdaki köpek motoru çalıştırıp gidince susuyor saldırmıyor motora binmek üzereyken bi başlıyo saldırmaya sanki zinciri koparacak :D

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Sahibini bulsanız aslında yanında sizi bi koklasa tamam olur ya

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibini bulsanız aslında yanında sizi bi koklasa tamam olur ya
    ahh onu bi bulsam keşke

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bizim canavar

fz6_fazer ve yns0707 bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    4yıldır beslediğim köpeğim motosikletin üzerinde direkt olarak beni ısırıyor nankör herif :D ama inince sıkıntı yok öyle kaniş felanda sanmayın bildiğiniz doberman ama o benim canımmm kıyılırmı hiç öldürmeye. size tavsiyem köpeği kendinize alıştırmanız üzerine su felan demiş arkadaşlar ama ters tepebilir, kin güdüp bir gün o bağdan kurtulursa ısırıkları acıtıyor söyleyeyim

Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4yıldır beslediğim köpeğim motosikletin üzerinde direkt olarak beni ısırıyor nankör herif :D ama inince sıkıntı yok öyle kaniş felanda sanmayın bildiğiniz doberman ama o benim canımmm kıyılırmı hiç öldürmeye. size tavsiyem köpeği kendinize alıştırmanız üzerine su felan demiş arkadaşlar ama ters tepebilir, kin güdüp bir gün o bağdan kurtulursa ısırıkları acıtıyor söyleyeyim
    Dobermanla niye motosiklete biniyorsun yolda önüne kıran filan olursa üstüne salmak için mi :D
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kitlemeye gerek yok sanırım bu köpek yeterli olur
    ZümeR bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiye kadar bikere saldırdı onda da arabadaydım 30-40 km le gidiyoduk. camdan beline kadar içeri girdi, o an ki refleksle el freninin üstüne yattım kurtardım

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dobermanla niye motosiklete biniyorsun yolda önüne kıran filan olursa üstüne salmak için mi :D
    yok kardeş salıkken yanımda birkaç kez arkamdan koşsun spor olur dediydim çok enerjisi yüksek hayvanlar, vay arkadaş senmisin motosikleti çalıştıran hart diye kaptı baldırdan 1 tane tulum ziyan oldu

Motosikleti
    Xmax
    şimdi parça almaya rami deki kardeşler yamaha ya gitmem lazım motorun yanına gitmeye korkuyorum
    vay arkadaş ya nedir bu çektiğim

yanıma köpeğin yiyeceği bişeyler alıcam

serhanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '11
    Köpeğe sakince yaklaşıp gözlerine bakarak yanında getirmiş olduğun onun hoşlanacağı yiyeceklerden verirsen ve bunu belirli bir süre sürekli yaparsan emin ol bu dertlerinden kurtulup bir dost sahibi olmuş olursun. Bence parça almaya gitmeden böyle bir girişime şu an başlayabilirsin

Mertrocker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdık bir eczaneden veya kimyacıdan biraz siyanür alın, az biraz kıymanın içine karıştırın ve ilk karşılaşmanızda köpeğin önüne atın. İşe yaramazsa daha yüksek bir doz ile deneyin.
    İnsan evladı mısın lan sen. Siyanür ne? Olm banlayın şunu la.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Askeri helikopterle müdahele edseydin bari,elimizde g3,bombalarla üstüne gidelim,gerekirse asitle gözlerini kör edelim
    Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdık bir eczaneden veya kimyacıdan biraz siyanür alın, az biraz kıymanın içine karıştırın ve ilk karşılaşmanızda köpeğin önüne atın. İşe yaramazsa daha yüksek bir doz ile deneyin.
    Bulunduğu çevreyi koruyor,hemde sizin güvenliğiniz için çok iyi,kasaptan bir parça kemik yada mama aranızdaki soğuk buzları eritecektir,zamanla kaynaşacağınıza umuyorum,köpekler hisli hayvanlardır
    YAMAHA

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Alıntı Mertrocker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan evladı mısın lan sen. Siyanür ne? Olm banlayın şunu la.
    O anca gelir burada ağzından köpükler saçarak yorum atar gider. Ne kadar konuşsan da bunlara, insanlıktan nasiplerini almadıkları için yapacak bir şey yok.

Motosikleti
    Xmax
    evet zar zor da olsa motoru çıkarttım ama aldığım mama işe yaramadı hatta yemedi bile

sahibini araştırdım arada bi geliyo dediler tanıyan yok

en son çare belediyeye şikayet edicem
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)