Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

emniyet önünden geçerken içeri çekildim :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    olaylar saçmaladı ile polise hakaret ettiğimi düşünmüyorum benim planımda evden çıkıp ptt den para yatırıp yine eve dönmek vardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen boşver kardeşim olur böyle şeyler, bir de tebrik ederim seni, ilk kez mh drifte ekipmanla binen birine rastladım.

Motosikleti
    Teşekkür ederim kafası olan çinli japon farkatmeden ekipmanını giyiyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yapmış. Geçenlerde çevik kuvvet müdürlüğünün önünde bir arkadaşla buluşacaktık. 5-10 dakika bekledikten sonra içeriden ekip çıkıp beni sorguya çekti. Burada bekleme kameralardan gördük terör eylemleri olabiliyor uzaklaş dedi gittim ben de.
    doğru söylemiş. gemi batarken bile önce kadınlar ve çocuklar derler. yada mertcan gibi sende mi 40 derecede mont giyiyodun yoksa

mertcanda iyi oğlandır kendi halinde bir arkadaşımız

Motosikleti
    Teşekkürler kimseyle alıp veremediğimiz yok çok şükür

Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine zaafiyet, ya sen gerçekten bombalı bir şahıs olsaydın oraya kadar sokulmuş eylem yapacak ne olacak dı, gel bakalım dediği anda patlatacakdı kendini. madem şüpheli gördün ne bileyim daha profesyonel yaklaşılması lazım diye düşünüyorum
    Başka nasıl yaklaşilabilirdi ?

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözümüz açık olmalı arkadaşlar .Her şey kader tabii ,Fakat Artık ölmek değil hayatta kalmak tesadüf...

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı iambomba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babamın rütbesi yarbay ve hayatımın tamamını lojmanlarda yaşayarak geçirdim. Sadece istanbul değil de gerçek Anadolu'ya çıkmanızı öneririm. Bir kolluk kuvvetinin her zaman temkinli olması ile kendi vatandaşına canlı bomba, öcü gibi bakması farklı şeyler. 1 sene askerlik yaparak anlayamazsınız tabii ki fakat insanları kolluk kuvveti personelinden korkutmayın. Yazdıklarınızın saçmalığına bakmadan inanan insanlar olabilir. Konuyu açan arkadaş da sizin gibi düşünseydi kaçabilirdi ve başına durduk yere iş açabilirdi. Son kez söylüyorum hiçbir sivil vatandaş potansiyel bir canlı bomba, terörist olarak görülmez askerler arasında.
    Lojman çocuğu hı, baba da yarbay :D Subay lojmanlarında yaşayarak bir sene de askerlik yaparak bu kanıya vardınız yani. Kollu kuvveti kötülemek değildir bu yaptığımız ama dışarıdaki herkes potansiyel tehlike. Kimse öcü değil sorun da bu. Bakınca anlaşılmıyor. Ben bu haftasonu canlı bomba ve yaşanan olayların korkusu yüzünden 2 arkadaşımı misafir olarak heybeliadada ağırlayamayacağım. Dışarı çıkmaya korkuyorlar. Adalet yok diyorlar can güvenliğimiz yok diyorlar. İnsanların güveni artırılan güvenlik tedbirleri ve sıkı denetimlerle sağlanır. Asker görmesin polis de görmesin. Peki halk? Anadolu'ya açılmalıyım demek. 10 ayda İstanbulun yerlisi olduk yani, peki... :D

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malum gündem belli, büyük ihtimal ihbar almışlardır sana denk gelmiştir.

Olur böyle şeyler.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Aferim boyle calissinlar canimi alsinlar

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Polisin canı sıkılmış seninle biraz eğlenmek istemiş.
    Canlı bomba olduğundan şüphelenip seni içeri sokacak kadar salak olduğunu zannetmiyorum.

Motosikleti
    Bilemiyorum fakat şaka yapıyor gibi gelmedi

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Alıntı iambomba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Sen önce tartışma adabını öğren, boyundan büyük laflar etme, tanıyıp bilmediğin insanlara hakaretamiz ifadeler kullanarak saldırma, ondan sonra gel, ben sana bilmediğin ve muhtemelen hayat boyu öğrenemeyeceğin bir sürü şey anlatayım, çocuk! Benim vakt-i zamanında anlayıp unuttuklarım senin bildiklerinden daha fazladır. Senin bir sene yaptığın askerliği ben senden bir buçuk kat fazla yaptım, eğer bir anlamı ve önemi varsa. Sen lojmanlarda babanın rütbesine sığınıp yaşarken ben KKK'da GnKur'da kendi uzmanlık alanımda albayları generalleri fırçalıyordum. Önce kimle dans ettiğini öğren, ondan sonra ortaya çık.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normal şeyler, ilk olabilir son değil. Görevini düzgün yapan bir polis kardeşimizmiş. Kötüsüne denk gelmedikçe önemli değil.

Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen önce tartışma adabını öğren, boyundan büyük laflar etme, tanıyıp bilmediğin insanlara hakaretamiz ifadeler kullanarak saldırma, ondan sonra gel, ben sana bilmediğin ve muhtemelen hayat boyu öğrenemeyeceğin bir sürü şey anlatayım, çocuk! Benim vakt-i zamanında anlayıp unuttuklarım senin bildiklerinden daha fazladır. Senin bir sene yaptığın askerliği ben senden bir buçuk kat fazla yaptım, eğer bir anlamı ve önemi varsa. Sen lojmanlarda babanın rütbesine sığınıp yaşarken ben KKK'da GnKur'da kendi uzmanlık alanımda albayları generalleri fırçalıyordum. Önce kimle dans ettiğini öğren, ondan sonra ortaya çık.
    Karşımda Atatürk var sanırım, çocuklar falan havada uçuşmuş. Sizin gibi bir insanin bana öğretebileceği bir şey olamaz. Siz generallari fırçalamaya devam edin, ben çayımı içiyorum kendi uzmanlık alanımda. :D

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sanki karkola çekip dövduler sandım ne var bunda kardeşim[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)