Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bacak Çantası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Herkese iyi akşamlar dostlar ..

Aklımda bacak çantası almak var fakat çok kötü gözüken bişey almak istemiyorum ve küçük. İçine cüzdan anahtar telefon gibi şeyleri koyucam . Texler prosevler 50-85₺ arasında değişiyor . Aliexpresse baktım muhtemelen çakma olan daineseleri gördüm . 10 dolar ila 15 dolar arasında değişen fiyatları var . Sağlamlık konusuda ayrı bir muamma.

Sizlere sorayım dedim ne almalıyım ne gibi şeylere yönelmeliyim . 30₺ye çakma dainese iş yaparmı . Yada kardeşim şu paraya (bkz: 60₺) ondan daha şık ve daha kullanışlı ayrıca sağlam diyebileceğiniz ne vardır ?

Askeri bacak çantalarıda olur Multicam camo desert camo falan olanından :D

İYİ FORUMLAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aklımda bacak çantası almak var fakat çok kötü gözüken bişey almak istemiyorum ve küçük. İçine cüzdan anahtar telefon gibi şeyleri koyucam . Texler prosevler 50-85₺ arasında değişiyor . Aliexpresse baktım muhtemelen çakma olan daineseleri gördüm . 10 dolar ila 15 dolar arasında değişen fiyatları var . Sağlamlık konusuda ayrı bir muamma.

Sizlere sorayım dedim ne almalıyım ne gibi şeylere yönelmeliyim . 30₺ye çakma dainese iş yaparmı . Yada kardeşim şu paraya (bkz: 60₺) ondan daha şık ve daha kullanışlı ayrıca sağlam diyebileceğiniz ne vardır ?

İYİ FORUMLAR
    aslında faydalı ama trafikte arkadaşın bacağından cantayı söküp alan kapkaççı meselesi olmasaydı, gerçi bu sırt çantaları için bile geçerli denk gelirseniz kötü dikkatli olursanız faydalı.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Yürüyüşünü engeller,bence iyisinden bir bel çantası daha kullanışlı

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    ben aldım kullandım uzunca bir süre, dışardan hoş gelse de bir süre sonra rahatsız etmeye başlayabiliyor.
    beşiktaşta sahilde otobus duraklarının arkasında köprünün altında bir çantacı var. 15 tlye almıştım ben oradan yerli bir model.
    bence siz de öyle deneyin. memnun kalmazsanız hem az para kaybetmiş olursunuz.

depo üstü küçük hoş çantalar oluyor onlar bana daha verimli ve şık geldi. bacak çantasından depo üstüne geçtim son 3 aydır.

forumda lan lun konuşan tipleri de forumdaki modlar görüyordur umarım. forum burası (insanların her türlü görüşlerini konuşabildiği platform)
    istersem arka tekere kelebek kondu napmalıyım die başlık açarım kime ne la

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    depo üstü çanta da pratik olabilir.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bacak çantası yerine kücük sırt cantası kullanın . decatlon da 14 -15 tl ye çok şık çantalar var sırt cantası ..

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan bacak çantası için konu açıp paragraf paragraf yazı döşemenin mantığı nedir ya. Bacak çantası lan. Al geç birini.
    Arkadaş boşluktan oraya buraya sataşıyor, görmezden geliverin..

Antilop'un önerisine katılıyorum, ben de decathlon çanta kullandım f/p oranı gayet iyi.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    decathlon çantasından alıp kullanmayan yok heralde. ben de almıştım fakat memnun kalmadım.

Kaliteli bir outdoor sırt çantası alın, trekking çantaları olabilir sırt tarafı güzel hava alıyor onların. Terletmiyor.
    sven stands ready.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan bacak çantası için konu açıp paragraf paragraf yazı döşemenin mantığı nedir ya. Bacak çantası lan. Al geç birini.

Terbiye verecek değiliz.
    Altı üstü bacak çantası konusuna yazacak kadar boşlukta olmak ne kadar acı ULAN. Altı üstü bacak çantası LAN.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Çakma dainese aldım. İşini fazlasıyla görüyor. http://s.aliexpress.com/qUbmEnQZ

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İYİ FORUMLAR
    Merhaba,
    Bacak çantası çok pratiktir tavsiye ederim.
    Çakma daineseden ben almıştım, tavsiye etmem. Sebebi suya yağmura dayanıksız oluşu ve genel olarak malzeme kalitesizliği.
    Biraz daha para veririm derseniz givinin bacak çantalarını öneririm. Full su korumalı ve suya dayanıklı çeşitli modelleri var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)