Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj motoref bana ve arkadasima ozensizlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Pulsar 150ns kullanıyorum. 1500+km'm doldu. Maaşallah her hangi bir sıkıntım da yok. Akü sorunu bende de oldu, servisten değişti. Tekleme midir nedir bir iki defa yaptı servise götürmüştğm bakıma 3 dakikada hallettiler bir parça takıldı.
    Özet geçeyim iyi ki az daha koymadım, ybr almadım. Yokuşlarda bayılmıyorum, sollamada yamulmuyorum Motorumdan memnunum maaşallah

Üstte bahsi geçen olay ise gerçekten ilgisiz ve bajaj ağından derhal çıkarılması, veya düzeltilmesi gereken bir servis yüzünden oluştu. Bu denli basit bir problem servisin ilgisizliği ve umursamazlığı yüzünden büyüdü ve şimdi basit olan bir sorun çok ciddi bir sorun oluşturdu bu arkadaşımız için. Haklı da. Her markanın servisle ilgili sıkıntıları olabilir. Ancak unutmayın bu demek değildir ki bajaj kötü motosikletler yapıyor.
    ozimosko bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekrem bey çağırıcak bi gün yanına o soru öyle mi sorulur kaç yaşındasın sen niye telefon açmadın diyecek
    Mengu16 bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    merak ettiğim nasıl bir kullanıcı hatası varmış ki aküyü köpürtüp motoru mahvedecek ?

eğerki siz o aküyü söküp, su ekleme vs. işlerine kalkışmamışsanız böyle bişey idda etme şansları yok.

yok sen aküyü söktün şarj ettirdin veya su eklediysen eğer servis haklı.

Motosikleti
    PULSAR NS150
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettiğim nasıl bir kullanıcı hatası varmış ki aküyü köpürtüp motoru mahvedecek ?

eğerki siz o aküyü söküp, su ekleme vs. işlerine kalkışmamışsanız böyle bişey idda etme şansları yok.

yok sen aküyü söktün şarj ettirdin veya su eklediysen eğer servis haklı.
    niye böyle bişey yapalım motor kendi kendine fazla konulan suyu dışarı atıyo kullandıkça. herkes bunun farkında ama icraata geçen yok bekliyoruz hala

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz ama bir kaç arkadaş olayı genele vurmuş..

Her markanın servislerinde problem illaki vardır.

Marka kötülemeye gerek yok. Eleştriler tabi ki olabilir bu gayet doğal

Bende bajaj kullanıcısıyım ufak çaplı sorunlar yaşadım ama genel anlamda büyük sorun olmadı çok şükür.

Bir oyun falanda çıkmadı yani.

Herhangi bir markanın sahibi olan ve elle tutulur sorun yaşayan arkadaşların fikirlerine saygı duyarım ama bu markanın sahibi olmadan bol keseden atanları bir çözemedim gitti.

Arkadaşım sorunuda inşallah en kısa zamanda çözülür.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Ben de merak ettim, o aku neden kopurmus. Kapali akuye benziyor. Kapali akuler de ilk acildiginda sivisi doldurulup beklenerek hazir hale getiriliyor. Sivisini fazla koymus olabilirler, ya da motor gereginden fazla sarj ediyor olabilir belki. Tahliye hortumu da yok, kapali oldugu icin. Sonuc boyle bir durum. Eger akuyu siz alip takmadiysaniz kullanici hatasi olmasi imkansiz gibi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz ama bir kaç arkadaş olayı genele vurmuş..

Her markanın servislerinde problem illaki vardır.

Marka kötülemeye gerek yok. Eleştriler tabi ki olabilir bu gayet doğal

Bende bajaj kullanıcısıyım ufak çaplı sorunlar yaşadım ama genel anlamda büyük sorun olmadı çok şükür.

Bir oyun falanda çıkmadı yani.

Herhangi bir markanın sahibi olan ve elle tutulur sorun yaşayan arkadaşların fikirlerine saygı duyarım ama bu markanın sahibi olmadan bol keseden atanları bir çözemedim gitti.

Arkadaşım sorunuda inşallah en kısa zamanda çözülür.
    Her markanın servislerinde problem olabilir ama. Aküsü akıtan bajaj haricinde hiç duymadım. Bi forumu arayın 10 senede kaç tane akü suyu akıtma sorunu var. Bajaj'dan önce neredeyse hiç olmadığını göreceksin.
    dyavol-77 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 150ns kullanıyorum. 1500+km'm doldu. Maaşallah her hangi bir sıkıntım da yok. Akü sorunu bende de oldu, servisten değişti. Tekleme midir nedir bir iki defa yaptı servise götürmüştğm bakıma 3 dakikada hallettiler bir parça takıldı.
    Özet geçeyim iyi ki az daha koymadım, ybr almadım. Yokuşlarda bayılmıyorum, sollamada yamulmuyorum Motorumdan memnunum maaşallah

Üstte bahsi geçen olay ise gerçekten ilgisiz ve bajaj ağından derhal çıkarılması, veya düzeltilmesi gereken bir servis yüzünden oluştu. Bu denli basit bir problem servisin ilgisizliği ve umursamazlığı yüzünden büyüdü ve şimdi basit olan bir sorun çok ciddi bir sorun oluşturdu bu arkadaşımız için. Haklı da. Her markanın servisle ilgili sıkıntıları olabilir. Ancak unutmayın bu demek değildir ki bajaj kötü motosikletler yapıyor.
    hocam benim kanuni ile ilgili sıkıntım olmuştu o servis halen devam ediyor hatta yamahanında servisi aynı yere aitti ama yamaha servisini ayırdı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)