Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Uzun yol Sonrası İstanbul'da motor yıkatacak yer

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Green Arrow; hemen arkalarında KMA var, zannedersem oradan alıyorlar ürünleri. Onlar motulu bıraktıkları için bırakmış olabilirler.
    Muhtemelen. Putoline bildiğim kadarıyla Motulden daha büyük bir üretici. Bir kaç yer daha genel anlamda ürünlerinin Motül'den daha iyi olduğunu belirtmişti bana.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sıcakken asla yıkamayın diskler eğilebiliyor

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    açık konuşayım motocafe işini nasıl yapıyor bilmiyorum ama hafta içi telefonla arayıp 2 defa gittim. bir türlü yıkatma sırası alamadım. 50 lira vericem diye 2 hafta motorda çamurla gezdim. hizmeti anlık alamadıktan sonra, hizmetin çok iyi olmasının bir anlamı bence yok.

Motosikleti
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açık konuşayım motocafe işini nasıl yapıyor bilmiyorum ama hafta içi telefonla arayıp 2 defa gittim. bir türlü yıkatma sırası alamadım. 50 lira vericem diye 2 hafta motorda çamurla gezdim. hizmeti anlık alamadıktan sonra, hizmetin çok iyi olmasının bir anlamı bence yok.
    Maalesef kaliteli hizmet alıyorsanız veya arıyorsanız rezervasyon ile gitmeniz gerekiyor. Öbür türlü bekleme ve reddedilme gibi durumları kabul etmeniz gerekiyor. Ben Overdose'a direk gittim 4 motor vardı ve yaklaşık 1 saat bekledim, motorum yıkanıp, kuruduğunda 1.30 saat civarında zaman geçmişti.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Maslak'taki Overdose Motogarage. Ben dip temizlik için götürüyorum motosikleti. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem çok iyi iş çıkarıyorlar, hem muhabbet ortamı çok güzel hem de çok bilgililer her türlü yardımcı olmaya çalışırlar.

Ücrete zincir temizleme ve yağlama da dahil. Zincir yağı Putoline kullanıyorlar. Ben çok memnun kaldım. En güzel yanı da yağın sonradan jantlara hiç sıçramaması.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Hasanpasa'da Motolab var Ktm'nin arkasinda. Orasi da iyidir yikama konusunda, cok pahali oldugunu sanmiyorum.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Overdose...

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Basincli suyla yikayin bosuna para vermeyin bence gene aynisi olcak

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sorduğum yer motogarage' dı şimdi siz yazınca hatırladım fakat ölü böcekler daha fazla kurumasın diye bi mağazada yıkattım ve pek memnunda kalmadım temizliğin bi kısmını kendim yaptım, bi daha ki sefere artık, çok teşekkürler yorumlarınız için.

Motosikleti
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasanpasa'da Motolab var Ktm'nin arkasinda. Orasi da iyidir yikama konusunda, cok pahali oldugunu sanmiyorum.
    Bildiğim kadarıyla Motolab servis yoğunluğundan detaylı yıkama hizmeti vermiyor artık. Haftaiçi boş vakitte giderseniz belki. Motorumun rutin bakımlarını orada yaptırıyorum bana öyle söylemişlerdi yani.
    fazil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)