Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 parçaları almak öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Merhabalar geçen gün motorum oldugu yerde yan yattı hafif egimli bir yerdi sag gidon büküldü sag ayna sag manet kırıldı şimdi honda servisinden fiyat aldım
    Sag gidon -100tl
    Sag ayna - 100tl
    Sag manet - 35 tl
    Dokuyucudan baktım ayna kat kat ucuz gidon 60 tl dokuyucudqn alsam sorun olurmu sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    İlla ki servisten almanıza gerek yok ben msx'in debriyaj balatasını servise sordum orijinaline 220 dedi bir de orijinalden kaliteli var o da 160 olur dedi ben gittim 25 liraya Konya gibi bir yerde debriyaj balatası bulup aldım.
    Yetkili servislerin akıl almaz kar yaptıklarını biliyorum o yüzden ne kadar ucuza bulabilirseniz sizin için daha iyi içinize sindiyse bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bende aynı şekilde balata gidon vs dokuyucudan aldım,sıkıntı yaşamadım orijinal parça zaten.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ocyhy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla ki servisten almanıza gerek yok ben msx'in debriyaj balatasını servise sordum orijinaline 220 dedi bir de orijinalden kaliteli var o da 160 olur dedi ben gittim 25 liraya Konya gibi bir yerde debriyaj balatası bulup aldım.
    Yetkili servislerin akıl almaz kar yaptıklarını biliyorum o yüzden ne kadar ucuza bulabilirseniz sizin için daha iyi içinize sindiyse bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
    Msx'e zaten çinli yatık motor 100'lük debriyajlı modellerin balatasının uyması lazım. Mesela Kanuni BS100'ün balataları. Çok sakin kullanmadıkça fazla ömrü olmaz hiçbir balatanın o motorda ama. Çünkü debriyaj sistemi çok ufak.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Msx'e zaten çinli yatık motor 100'lük debriyajlı modellerin balatasının uyması lazım. Mesela Kanuni BS100'ün balataları. Çok sakin kullanmadıkça fazla ömrü olmaz hiçbir balatanın o motorda ama. Çünkü debriyaj sistemi çok ufak.
    Aldığım balatanın üstüne ANF125 yani hondanın innova modeline uygun olduğu yazıyordu fakat bir sorun oldu benim motorda 5 balata var innovada ise 4 balata varmış bu yüzden satıcı bi paket açıp içinden bir adet daha verdi. Sakin kullandığım söylenemez 4000 km'de debriyaj balatası bitti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)