Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

- 6000km Tecrübeden sonra ''250cc Motosiklet Tavsiyesi'' - 200ns,gt250,roadwin250....

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Birisi Ybr nin Pulsardan daha güçlü olduğunu, iyi gittiğini idda ediyorsa onun sözünü fazla dinlememek lazım.
    Ben Pulsar kullanıyorum ama daha önce 150 cc bi tecrübeniz olduğundan dolayı pulsardan ziyade daha güçlü bi motor almanızı öneririm.
    Muhtemelen bir iki haftada pulsara alışmış hatta gücü yetmemeye başlamış olacak, daha uzun vadeli kullanım için daha güçlü motor bakmakta fayda var.
    Bütçeniz varsa şayet daha güçlü bi 250 cc motora yönelinebilir yoksada en mantıklısı pulsar olur sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Biri YBR pulsardan performanslımı dedi :D

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsarcılar çıksın bi ortaya bayrakları alın ele 3 deyince hadi aslanlarım

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdıkların arasında pulsarı tavsiye ederim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hepsini geç, Inazuma al.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Adam titreşmesin yazmış millet Pulsar diyor.. Pulsar titreşimli bir motosiklet, tek silindirli motosikletlerin titreşimi malesef rahatsız edici boyutta. Bunların içerisinden Hyosung GT250 en makulü. Parça meselesi kolay, yurt dışından halledeceksin. Hyosung'tan sonra titreşime razıyım dersen Pulsar.
    slyman_b bunu beğendi.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    hyosung u da pulsar ı da kullandım kısa süreli, hyosung gerçekten daha kaliteli bir motor titreşim olmaması beni şaşırtmıştı. Pulsar ise titreşim var ama oturunca sürücüye hissettirmiyor gibi geldi bana ancak uzun süreli kullanınca daha iyi anlaşılır herhalde.

Hyosung un parça meselesi dışında bir de eski karbüratörlü modelleri ve yeni enjeksiyonlu modelleri arasındaki farkları bilen var mı?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    inazuma güzel motordur... bütçeniz varsa cb500f gibi bir motor da alabilirsiniz.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı slyman_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung u da pulsar ı da kullandım kısa süreli, hyosung gerçekten daha kaliteli bir motor titreşim olmaması beni şaşırtmıştı. Pulsar ise titreşim var ama oturunca sürücüye hissettirmiyor gibi geldi bana ancak uzun süreli kullanınca daha iyi anlaşılır herhalde.

Hyosung un parça meselesi dışında bir de eski karbüratörlü modelleri ve yeni enjeksiyonlu modelleri arasındaki farkları bilen var mı?
    videoda eski ve yeni modeller arasındaki farklar anlatılıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=U8WztJ4G6eY

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hysoungun piyasası 10 üzerinden 4 de kalır
    Benelli tnt25 veya Pulsar daha mantıklı
    Ama en mantıklı Pulsar geliyo banada bende onu düşünüyorum 1sene kullanmak için

Ama yok ben 3-4 sene kullanıcam diyorsan tavsiyen cbr250r 2. Eli 2 ay sonra 500-700 tl düşer

Bu arada bende de bajaj var 3 bine aldım memnunum sadece far ayarı yapmak lazım
    Üzmedi beni hiç 3500 kilometrede bende satıcam haftaya pazartesi ilanı koyarım cafe racer projesi yapayım dedim hiç zaman bulamadım bi o üzdü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    250 cc ömür boyu yeter diosan sıfır pulsara vereceğin paranın üstüne az daha ekle 10 bine temiz z250 sl al şiddedle tavsiye ederim.Parça fiyatını servis bakımını değilde motoru alırkenki fiyatı üzerinden değerlendirip pulsar almak zaten akıl karı iş değil.Saydığın motorların hepsini denedim z250 sl yanında çinliden farkı yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)