Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ve İnazuma F imi aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığıma istemeye istemeye hak vermişin ama burada amaç bilgi ve tecrübe paylaşımı
    Senin bence okumada sorunun var. Sen demişsin "düşük hacimde amaç zevk olamaz ulaşım olur." diye adam diyo "Ulaşım için otomobil var onu kullanıyorum" yani adam "motorum düşük hacım ama zevk için kullanıyorum" diyor. Okuduğumuzu anlayalım... Ayrıca 50cc bile olsa motordan zevk alınır nasıl saçma sapan bir mantık bu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motoru almış severek biniyor hala başka model niye almadın diyorlar ne kadar komik ya
    BU arkadaşlara şunu diyorum... Dedikleriniz Hojdur Fekat BEnana
    AWESQME bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bence okumada sorunun var. Sen demişsin "düşük hacimde amaç zevk olamaz ulaşım olur." diye adam diyo "Ulaşım için otomobil var onu kullanıyorum" yani adam "motorum düşük hacım ama zevk için kullanıyorum" diyor. Okuduğumuzu anlayalım... Ayrıca 50cc bile olsa motordan zevk alınır nasıl saçma sapan bir mantık bu!
    senin mesajlarını bir daha alıntı yapmayacaktım ama cevap vermek durumundayım sanırım. neden bir gıcıklığın mı var diye soracak olursan, egosu yüksek insanları sevemiyorum. konuya dönecek olursak bende aynı şeyden bahsettim ama anlamanız için biraz daha sürmeniz gerekecek

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    senin mesajlarını bir daha alıntı yapmayacaktım ama cevap vermek durumundayım sanırım. neden bir gıcıklığın mı var diye soracak olursan, egosu yüksek insanları sevemiyorum. konuya dönecek olursak bende aynı şeyden bahsettim ama anlamanız için biraz daha sürmeniz gerekecek
    Allah Allah ben de senin için egolu diye düşünüyordum. Konuları trollemek, insanlarla dalga geçmek, başkalarına sataşmak, küçük görmek genelde egoluların yaptığı şeylerdir garip...

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hayırlı olsun kazasız belasız Allah kullandırmayı nasip etsin.. Bu arada size birşey sorabilir miyim? inazumların yeni modellerinde acaba yol bilgisayarı mevcut mu ? Yani anlık yada ortalama yakıt tüketimi gibi ?
    Aspenda bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    yazdığıma istemeye istemeye hak vermişin ama burada amaç bilgi ve tecrübe paylaşımı
    Yok sadece kibar olmaya çalıştım, YBR alır keyfime bakarım çok üst seviye bir bilgi paylaşımı oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız Allah kullandırmayı nasip etsin.. Bu arada size birşey sorabilir miyim? inazumların yeni modellerinde acaba yol bilgisayarı mevcut mu ? Yani anlık yada ortalama yakıt tüketimi gibi ?
    Allah razı olsun darısı başınıza inşallah. Hayır yol bilgisayarı yok ve anlık yakıt tüketimi gibi bilgileri görstermiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Maşallah kazasız belasız
    Aspenda bunu beğendi.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorunuz çok güzel, güle güle kullanın
    Aspenda bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Güle güle kullanın. Versys 650 öncesi çok iyi bir tecrübe ve hazırlık olacaktır.
    Aspenda bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi 16.70 fiyatına Yamaha R-25 var bana hiç hitap etmiyor, Diğer saydıkların tek silindir ben çift silindir istiyordum, amacım rahat rahat gezmek artçılı artçısız, yakıt konusunda r-25 hariç diğer saydıklarınız daha az yakıyor. Yakıt benim için 4 yada 5 inci kriter.
    Güç olarak 250 cc 24 bg,. Peki neden İnazuma F tamamen zevk ve konfor odaklı. Etrafımda 60 RR dan tutta 1000 lik suzuki R6 dolu ama ben hiç SS istemedim (Bu saydığım Motosikletlerin hepsi çok yakın arkadaşım ve akrabam. Bazı arkadaşlara ters gelebilir ancak motosikletin ağır oluşu bile benim için bir artı. Bu motoikletten sonra maddi imkanım elverir ise Versys650 istiyorum. Kısacası al çadırını yol seni nereye götürürse orada kal motoru benim için. Servis için 1 saat motosiklet kullanıyorum, daha yakını var ama ben urlaya gittim ve Süper memnun kaldım bundan sonrada oraya gitmeye devam edeceğim.
    Takdir ettim doğrusu, başkalarının değil de kendinin ne istediğine önem veren nadir kişilerdensiniz. ben şunu anlamıyorum adam almış motoru neden bu değil şu değil iyi niyetle bile sorulmuş olsa alınmış artık adamı soğutmaya ne gerek var? tekrar hayırlı olsun.kamp olayından da sakın vazgeçme bana kalırsa hayallerinin peişnden git ;)
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takdir ettim doğrusu, başkalarının değil de kendinin ne istediğine önem veren nadir kişilerdensiniz. ben şunu anlamıyorum adam almış motoru neden bu değil şu değil iyi niyetle bile sorulmuş olsa alınmış artık adamı soğutmaya ne gerek var? tekrar hayırlı olsun.kamp olayından da sakın vazgeçme bana kalırsa hayallerinin peişnden git ;)
    Soruyu Ben sordum seçerken diğerlerini deneyip bindi öyle mi aldi diye.
    Mesela diğerleri tek silindir Suzuki çift silindir görünümü iyi KTM de bazıları aşırı titreme var berbat debriyaj demiş Suzuki alan kafası rahat vb..

Suzuki bursa gibi yerde benim çok az gördüğüm motor mesela her yerde yamaha-honda motor
    -Sym-Kymco-Honda-yamaha scooter çok görüyorum Suzuki elbette kötü değil hayırlı olsun tekrar

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Teşekürler iyi dilekleriniz için daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun. Yakışıklı gerçekten.
    Keyifle kullanmanızı dilerim.
    Aspenda bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    ALLAH kaza bela vermesin hayırlı olsun
    Bu kadar çirkin motormu olur yav=)
    Aspenda bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Hayırlı olsun
    Aspenda bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah dert tasasız keyifle binmeyi nasip etsin. Benim de aynı renk 2015 Inazuma F im var. Acaip bir keyifle biniyorum. 250 cc de hem şehir içi hem de uzun yol için uygun bir motor olabileceğini düşünüyorum. Shad 45 topcase taktım. Çok memnunum. Üzerinde orta sehpa olmadığı için bir orta sehpa taktırılmasının bilhassa zincir bakımı açısından elzem olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşımın tamirhanesini rahat kullanabildiğim için şimdilik büyük bir kriko ile kaldırarak bakımları yapıyorum ama en kısa zamanda orta sehpa taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca grenaj koruma takozu almak istiyorum ama Konya da bulamadım. Çok hoş bi motosiklet. Ayrıca ağır oluşunun da kendi açımdan bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Bir önceki motorum olan YBR 125 ESD de çok keyifli bir motosikletti ama rüzgardan dolayı dengesi çok etkileniyordu ve ben de aşırı rüzgara maruz kalıyordum. Ağır oluşu bu koşullarda daha güvenli seyir imkanı tanıyor. Inazuma F in grenajları da daha iyi sürücü konforu sağlıyor. normalde yakıt ekonomisine ciddi önem veririm. 2.5 litre civarında yakan YBR den sonra Inazuma ile 3.4 ila 3.8 litre aralığında ölçümlerim oldu. Lakin motosikletimin konforundan çok memnun olduğum için yakıt artışı olmasını hiç önemsemedim.
    Eğer 250 cc grubunda başka bir motosiklet almak fikrim olsa bu kez Inazuma F in siyah olanını alırım. Yani motosikletimden o kadar memnunum.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aspenda sonunda almışsın motoru, senin adına çok sevindim, güle güle kullan. Uzun yollarda paylaştığın fotoğrafları da merakla bekliyorum. 250 cc sınıfının mersosu diyorum ben.

Forum şaka forumu oldu bu arada, kale almamak lazım.
    Aspenda ve araltı bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Teşekür ederim top case konusunda hala emin değilim ama büyük ihtimal taktıracağım. Benim Motosikletim de 2015 model, aslında siyah alacaktım ama maviyi görünce bittim gerçekten başka bir renk görmedi gözüm. Uzun yolda yakıtın problem olacağını zannetmiyorum zaten problem yapana da bisiklet tavsiye ediyorum. N11 de F için koruma takozu var şimdilik düşünmüyorum ama orta sehpa gerçekten gerekli, orjinali için 400 lira dediler bence gerek yok IRF ustadan alırız daha hesaplı. Hattoi sağol sonunda aldık
    Aspenda ile yaptığımız gezileri tabiki paylaşırım hatta belki birlikte bile gezeriz ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Yakışıklı gerçekten.
    Keyifle kullanmanızı dilerim.
    Abi inanırmısınız Nusaybindeyken sizin paylaştığınız gezi ve etkinlik resimleri ile motive oldum. Kamp ve gezilerinize imrenerek baktım. açıkçası sizin tecrübelerinizden maksimum seviyede faydalandım. Yoluma ışık tuttunuz abi Allah razı olsun
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Hayırlı olsun kazasiz belasiz surusler dilerim. Inazuma ve inazuma f beğendiğim bir motor günün birinde almak nasip olur inşallah.
    Aspenda bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzelmiş, Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.
    Aspenda bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)