Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi 250 CC?

Katılımcı sayısı
164. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda CBR 250R

43 26.22%
  • Kawasaki Ninja 250SL ABS

17 10.37%
  • Yamaha R25

59 35.98%
  • KTM RC250 ABS

58 35.37%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Sizin 250cc SS tercihiniz nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    KTM RC250 Honda, Yamaha, belki de Kawasaki kadar satılmadığı halde bu kadar yüksek oyu alması ilginç.Çoğumuz ona oy vermiş fakat neden satılamadı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oopss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    250cc SS hmm, en iyisi 10 kagida bajaj pulsar 200 rs ye gir hevesini al. Nasilsa hicbiri SS degil bunuda satar 600 alirsin ozaman gercek bi motorun olur, fukara avuntusu gibi SS gorunumlu comutere 16 binde verilmez, hatirlatmak isterim mt7 ikinci elleri 18.500 den basliyor ;) Alet canavar.
    CrazyBullet bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    R25'ten yana kullanmıştım tercihimi.Ninja 250 sl de akıl çalıyo ama o da boyutuyla kaybediyor.Rc250 bi tane gördüm.Arkadan nasıl görünüyo diye bakım dedim.Bakmaz olaydım.Maşallah tesisatçı çatalı vardı.Piste gider yani o motorda.Honda da güzel,yılların makinası ama çift varken niye tek silindir alayım ki?

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    @Janne ktm en pahalı ve dolusu çünkü.
    İkinci el servis konusunda insanlar korkmasa sokaklar ktm dolacak ama ama...
    bunu neye dayanarak söylüyorum 5000 adetten fazla satan r25 %45 oy almış. 250 tane olan ktm ise %35 takdir sizin.
    Janne bunu beğendi.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Kaydırmalı debriyaj var demişler bilmiyordum ama KTM alırdım kesinlikle muhteşem bir tasarımı var. Bütçe varsa Ktm'i hondayla karşılaştırmak bile mantıksız ABS, debriyaj,lastik avantajlarının yanında tasarım avantajıda var.

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    KTM diğerlerinden donanım olarak daha önde olsa da, insanların aklına takılan nokta, 2. el piyasasının çok az olması, malum sitede bakıyorum Türkiye genelinde sadece 3 tane 2. el satılık RC250 var, satmak istendiğinde sıkıntı olabilir müşteri bulması...

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Bana yukarıdaki 4 motordan birini ücretsiz verseler ve hertürlü bakım ve gider teker vs masrafında bizden deseler; r25 alırdım (surekli duserdim o sebepten). Motor ücretsiz lakin bakım ve giderler senden deseler; kazancıma guveniyorsam rc250, guvenmiyorsam Cbr250 alırdım. Motor ücretsiz ve alete istersen abs koyalım göstergeye yol bilgisayarı ekleyelim tekerlekleri de istediğin marka yapalım deseler; Cbr250 alırdım. Motorun fiyatını ödeyeceksin lakin bakım ve hertürlü gider ücretsiz deseler; maddi gücüm varsa rc250, az ise r25 hiç yoksa (!) Cbr250 alırdım. Motoruda bakımlarınıda sen karşılıyorsun hangisini seçerdin deseler; Cbr250 rr çıksın yada en azından özellikleri ve fiyatı belli olsun öyle söyleyeyim derdim.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Öncelikle tercihim Honda çünkü az yakıyor kaliteli parçası ucuz ve bol tipi bana göre hoş gidişi fena değil bence tek eksiği abs'dir fiyat olarak da Anes motor plaka dahil 14.400 e veriyor yani 14.700 değil

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    KTM rc250 diyorum... Amam bu motorlardan hangisi ile uzun yola çıkılır diye sorarsanız; cevap Honda CBR250R
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Tnt 250 neden listede yok ? Kesinlikle onu seçerdim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı CharlieSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 250 neden listede yok ? Kesinlikle onu seçerdim.
    çünkü ss değil... ama tüm 250cc'ler olsaydı tnt hakkaten seçilebilirdi.
    Janne bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    foruma bakma dostum sen herkes rc 250 önerir ama almaya gelince r25 ya da cbr 250 alır.

Benim tercihim rc250.. Tercihim doğrultusunda aldımda.. Memnunum çok şükür.. Trafikte ve dışarıda gerçekten çok dikkat çekiyor.. Ve tahmininizden çok fazla satıldı emin olabilirsiniz.. Facebooktaki grubumuzda herşehirden bir çok arkadaşımız var Rc sahibi.. Ögrenmek yada merak ettiğiniz birşeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım.. 👍🏻😎

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar plastik SS cakmasi motorlar hicbiri mantikli degil.

Enson 250 lik SS LER 1990 larda uretildi.Bknz.Cbr250 rr ..

250 cc kaliteli ve fonksiyonel motor istiyosan KTM 250 DUKE yada İNAZUMA al gec..

Digerleri plastik ..Degmez..
    Hocam bundan kavga çıkar

https://www.youtube.com/watch?v=5c2u71nQUrU (11:40'ı açın, r25 yaklaşık 400'lük motor gibi deyor, highside olursunu deyor acemiye gelmez deyor)

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR'ciler daha gelmemiş... Şöyle çalı arkasına geçim...
    sen bir alemsin dostum. tekerin düz bassın
    uzaklar yolcusu.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Şaka bir yana 15000 tl eder mi bu motosikletler? Ucuz olanı alıp binerdim diyebilirim ancak . ( çalınması da olası bunların)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    şu seçenekler arasında cbr derim.
    ama oraya bi duke 250 koyarsan ktm yi tek geçerim.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Yamaha r25 çift silindir olduğu için ve şekil daha güzel

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    " Teknoloji ve donanıma para verilir " diyenler için KTM. Ben de racing alacak olsam bunu alırdım.

Geri kalan bir çok şey için R25 ( yakıt hariç ). Bir de ben bunu kullandığımda titreşimden çok rahatsız olmuştum. Belki de PCX den geçince öyle gelmiştir ancak CBR kadar titreşimsiz ve konforlu gelmedi bana. Performansı ve hızlanması ise üst seviye.

CBR 250 çok konforlu ve keyifli bir motosiklet ancak jantları çok kötü, bütün imajı zedeliyor. Resmen CBF 150 jantı.

Sonuç KTM. Herkesde olmayanı kullanmak da ayrı bir zevk olur.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana yukarıdaki 4 motordan birini ücretsiz verseler ve hertürlü bakım ve gider teker vs masrafında bizden deseler; r25 alırdım (surekli duserdim o sebepten). Motor ücretsiz lakin bakım ve giderler senden deseler; kazancıma guveniyorsam rc250, guvenmiyorsam Cbr250 alırdım. Motor ücretsiz ve alete istersen abs koyalım göstergeye yol bilgisayarı ekleyelim tekerlekleri de istediğin marka yapalım deseler; Cbr250 alırdım. Motorun fiyatını ödeyeceksin lakin bakım ve hertürlü gider ücretsiz deseler; maddi gücüm varsa rc250, az ise r25 hiç yoksa (!) Cbr250 alırdım. Motoruda bakımlarınıda sen karşılıyorsun hangisini seçerdin deseler; Cbr250 rr çıksın yada en azından özellikleri ve fiyatı belli olsun öyle söyleyeyim derdim.
    Ne demiştim CBR 250 rr http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-videosu.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)