Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Doğu Karadeniz Turu - Tavsiye , öneri lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deerli argadaşlar,

http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-2014-a.html linkinde belirtildiği üzere Batı ve Orta Karadeniz turunu daha önce yapmıştık.

Kadroyu bozmadan "Kostok" ile birlikte bunun doğu versiyonunu da yapmayı planlıyoruz. Kuvvetle muhtemel önümüzdeki hafta yola çıakcağız. Başlangıç noktası ORDU olacaktır ve oradan artvin hatta fırsat bulursak bir batum vs düşünüyoruz.

Bunun için Ordu - Artvin arasında "pampa şu kısmı atlama" diyeceğiniz yerler varsa önerilerinizi bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Trabzona da yaylalar a çıkabilirsiniz, uzungöl, sümela manastırı, Atatürk köşkü, Boztepe, Ayasofya, zigana dağı bunlar geliyor aklıma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ünye, Akkuş, Niksar, Reşadiye, Koyulhisar, Mesudiye, Gölköy, Ordu Merkez, Piraziz, Bulancak, Ülper, Duroğlu, Dereli, Tamdere, Şebinkarahisar, Alucra, Hacıhasan, Şiran, Kelkit, Ünlüpınar, Yeniyol, Gümüşhane, Torul, Özkürtün, Kürtün, Doğankent, Tirebolu, Eynesil, Beşikdüzü, Akçabat, Trabzon merkez, Trabzon çömlekçiler, Maçka, Hamsiköy, Zigana, Akşar, Bayburt, Dünyanın en tehlikeli yolu, Çaybaşı, Çaykara, Rize merkez

bunları yapmazsan karadenizi gezmemişsindir bu rotayı yaptım müthişti yanlız giresunda şebinkarahisar ve şiranda terör var dikkatli gidin

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trabzona da yaylalar a çıkabilirsiniz, uzungöl, sümela manastırı, Atatürk köşkü, Boztepe, Ayasofya, zigana dağı bunlar geliyor aklıma.
    ekledim rotaya, teşekkürler. Son halini buradan paylaşırım

Trabzon/akçaabat
    Çal mağarası.
    Mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Artvin Merkez yerine Hopa'yı tercih edin.Hem gezilecek yerler bakımından hem de Batum güzergahı olması sebebiyle.O coğrafyada gidilecek yer aramak absürt çünkü nereye gitseniz hangi köyüne girseniz sizi şaşırtacak bir şeyler elbette bulacaksınız.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    rotaya kastamonu yuda dahil edersen cide güzel bir yer ayrıca cideden gideros koyuna giden harika virajlı yolları var tavsiye ederim yalnız 4 üncü dakkadaki viraja dikkat et sonra allah muhafaza uçurumdan aşağı uçmanı istemem çok kaza oluyo orda

Alıntı mikromotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trabzon/akçaabat
    Çal mağarası.
    Mutlaka ziyaret etmelisiniz.
    rotaya ekledim, teşekkürler

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rotaya kastamonu yuda dahil edersen cide güzel bir yer ayrıca cideden gideros koyuna giden harika virajlı yolları var tavsiye ederim yalnız 4 üncü dakkadaki viraja dikkat et sonra allah muhafaza uçurumdan aşağı uçmanı istemem çok kaza oluyo orda
    https://www.youtube.com/watch?v=Z_eDxd2K7Bc
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-2014-a.html
    arkadaşlar arasında batı - orta karadeniz fatihi olarak bilinirim. Tavsiye için teşekkürler. O yol torunumun torununa vasiteimdir, kimse geçmesin oradan

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Ardahana gidip gurcistana oradaki sinir kapısından geçebilirsiniz. 1 gece tifliste kalıp oradan batuma geçebilirsiniz.

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ardahana gidip gurcistana oradaki sinir kapısından geçebilirsiniz. 1 gece tifliste kalıp oradan batuma geçebilirsiniz.
    Gürcistana araç ile değil taksi kiralayarak gitmeyi düşündük, vekaleti vs derken kendi aracımı götürmem sıkıntı olacak.

1 veya 2 gün kalabiliriz, batum mu tiflis mi desek ?
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Şavşat Karagölü mutlaka gör.Dün oradaydım resimler orayı o yollar anlatmaya yetmiyor

Motosikleti
    chopper 250 cc
    çadırınızla gelin çamlıhemşin ayder yaylalarına )))

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürcistana araç ile değil taksi kiralayarak gitmeyi düşündük, vekaleti vs derken kendi aracımı götürmem sıkıntı olacak.

1 veya 2 gün kalabiliriz, batum mu tiflis mi desek ?
    Ben Tiflisi daha çok beğendim fakat benden başka Gürcistan'a giden herkes Batum'un daha güzel olduğunu söylüyor Yani subjektif. Ardahan'dan Gürcistan'a kendi arabamla geçmiştim, sorun olmamıştı. Türkgözü sınırkapısından Tiflis'e giderken nüfusuun çok az olduğu ve hiçbir turistin olmadığı köylerden ve ilçelerden geçiliyor. Etrafını bitkilerin sardığı Sovyet yapıları var. Sanki 80'li yıllara dönmüşüm gibi hissetmiştim. Tiflis'te ise çok güzel mimari doku var, sokaklarında gezmek zevkli. Biraz daha vakit ayırsanız, Gürcistan kuzeyinde bol virajlı, güzel asfaltlı ve manzaralı doğal parklar var. Motosiklet ile bir gün mutlaka gideceğim. Siz taksi ile gidecekseniz Batum'u öneririm. Hem yakın hem de yine gidenlerin beğendiği bir yer.

Motosikleti
    Dominar D400
    Yarın sabah Ankara'dan Ordu'ya geçeceğim. 1hafta kadar orda olucam. Belki ben de takılabilirim size.

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın sabah Ankara'dan Ordu'ya geçeceğim. 1hafta kadar orda olucam. Belki ben de takılabilirim size.
    topla gel milleti, konvoy yapalım

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Tiflisi daha çok beğendim fakat benden başka Gürcistan'a giden herkes Batum'un daha güzel olduğunu söylüyor Yani subjektif. Ardahan'dan Gürcistan'a kendi arabamla geçmiştim, sorun olmamıştı. Türkgözü sınırkapısından Tiflis'e giderken nüfusuun çok az olduğu ve hiçbir turistin olmadığı köylerden ve ilçelerden geçiliyor. Etrafını bitkilerin sardığı Sovyet yapıları var. Sanki 80'li yıllara dönmüşüm gibi hissetmiştim. Tiflis'te ise çok güzel mimari doku var, sokaklarında gezmek zevkli. Biraz daha vakit ayırsanız, Gürcistan kuzeyinde bol virajlı, güzel asfaltlı ve manzaralı doğal parklar var. Motosiklet ile bir gün mutlaka gideceğim. Siz taksi ile gidecekseniz Batum'u öneririm. Hem yakın hem de yine gidenlerin beğendiği bir yer.
    Zahmet edip anllattığınız için teşekkür ederim.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Bende bu konuyu okuma sebebim Gurcistan Batum-tiflis yol geçişler ücretler trafik durumu nu okumakti..

Not: pek çok yerde forumda blog ta yazılmış kesinlikle yardim edeyim diye gelen türk ve türkçe konuşan kişilerden uzak durun..
    Elektronik ürünler baya ucuz ama tax free (KDV geri alım için) 3gun kalmak gerekli ödemeyi dolar isteyin
    Zuzuuw bunu beğendi.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Geceleri nerde konaklamayı planlıyorsunuz?

Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geceleri nerde konaklamayı planlıyorsunuz?
    uygun fiyatlı otel buldukça otellerde kaldık, fiyatlar abartı geldiği zaman arabada yattık

Araba doblo olunca arka kısım yayla gibiydi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)