Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aksiyon Kamerası - Destek Lazım - SJ 4000 Wifi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ben her iki sekilde kullaniyorum, üstte ve sag tarafta.
    arazi isi oldu mu, manzara filan, üste takiyorum.. kapisma veya sehir ici filan oldu mu kenara takiyorum.
    bazen cift kamera kullaniyorum, biri üstte arkayi cekiyor, digeri yanda gösterge ve önü cekiyor.

yan cekimde görüntüde azda olsa kaskin görüntüsü cikiyor, üstte benim motorca biraz ön camurluk disinda sadece manzara oluyor.

senin kameranin kapisi itibari ile yana veya üste takmani pek tavsiye etmem, bildigin duvar gibi birsey oluyor. sanki jemand gibi cene önüne, her ne kadar aerodinamigi bozsada yan veya üstteki gibi etkilemez sanirim.
    bence kameranin yapisi itibari ile en mantikli montaj sekli gögüs bandi ile.

bu arada fiyati nedir bu aletin?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Hediye geldi hocam fiyatını bilmiyorum. Sd hafıza kartı alacağım 16 gb yeter mi tavsiyeniz var mı 32 veya 64 gb mi alsam 16 mı?

Toshiba 16 gb alsam uyumsuzluk falan olur mu yani rastgele bir marka, king sandisk falan?

4k kayıt yapicak san team xtreme 64gb u3 Micro sd öneririm. 1080p ise u1 de olur

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hediye geldi hocam fiyatını bilmiyorum. Sd hafıza kartı alacağım 16 gb yeter mi tavsiyeniz var mı 32 veya 64 gb mi alsam 16 mı?

Toshiba 16 gb alsam uyumsuzluk falan olur mu yani rastgele bir marka, king sandisk falan?
    http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/...arti-P82217079
    gopro da kullanıyorum. seninki 64 desteklermi bilmiyorum fakat tam fiyat performans ürünü. bunu al.

Motosikleti
    O ürünün aynısının 32 Gb olanı var onu almaya karar verdim tavsiyeniz için teşekkür ederim 👍🏻

Video çekerken hd mi kaydedeyim yoksa 720 mi arkadaşlar 720 de çektiğimde hareket halindeyken plakalar falan görünür mü?
    Gideceğim yere vardıktan sonra zaten kaza bela olmazsa videoyu sileceğim o yüzden hafıza olarak sorun olmaz ama çözünürlük ile şarjın kullanılma süresinin ilişkisi var mı onu merak ettim?

Birde ayarlar kısmında araç modu yazıyor o açık mı olacak kapalı mı? Biraz kafa şişirdim ama artık kusura bakmayın

Motosikleti
    32 gb sd card aldım. Sd kartın hafıza boyutu kadar hızı da önemliymiş yani karttaki videoları bilgisayara aktarırken saniyede kaç mb aktaracağı gibi bir bilgi var alacak olan arkadaşlar buna bakarak alsınlar.

Kaskıma montajladım tam sol yan kısma yerleştirdim çeneye veya tepeye zeminin şekilsiz olmasından dolayı yerleştiremedim. Bu şekilde hem karşıyı hem km sayacını görebiliyorum arkadaşlar kamera görüntüsüne 1 cm kadar da vizör giriyor yani görüntüyü de engellemedi. Belki birine faydası olur diye resimleri alta ekliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)