Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YURTDIŞINDAN MOTOSİKLET ALABİLİRMİYİM ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ülkemizde ki akan kanın durması huzulu sevgi ve saygı dolu günlerin gelmesi dileğiyle herkesin bayramını kutluyorum. arkadaşlar benim istediğim motosiklet modeli sele yüksekliği 85 cm den yüksek enduro cross karışımı ve ayrıca uzun yol yapabileceğim bir motosiklet ( yamaha wr 250, honda crf 250, ktm 640 adventure ve dakar olanı, bunlar türkiye de var ama maddi gücümü aşıyor acaba yurtdışından alabilme imkanım var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Boş boş konular açıp durmayın, hiç mi bilmiyorsun be adam kanunu, bunun yeri burasımı, çocul cocuk doldurdunuz forumu iyice, hit alsın üye sayısı çok olsun diye, forumda zerre kalite kalmadı, açılan konulara bir bakın 5 yaşındaki çocuk açmaz bazılarını. Ne biçim yönetiliyor bu forum anlamadım.
    Sinan Er bunu beğendi.

bayram bayram sizden azar yediğim için üzgünüm, gerçekten yersiz konu açmışım özürdilerim

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Mağazalarda,
    Beyaz Eşya Satıcılarında Satılanlardan ALMAZSANIZ,

Yani MOTOSİKLET BAYİİ'lerinden alırsanız daha uygun olur MOBİLYACILARDAN ALMAKTANSA,

Fakat yurt dışından motor almak o kabar basit değil,,,

Boş Verin...

peki teşekkür ederim , arkadaşında söylediği gibi konu yersiz olmuş ben nette yeniyim nasıl silicem acaba ?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Boşver Kalsın,

Nice Yersiz Konular Var,

Sen Kendince Bişiyler Ögrenmeye Calısmıssın,,,

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı elyasta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki teşekkür ederim , arkadaşında söylediği gibi konu yersiz olmuş ben nette yeniyim nasıl silicem acaba ?
    Konuyu moderatörler isterlerse silerler. Arkadaş biraz sert çıkmış idare et. Bu sıralar bol bol aynı tarz konular açıldığından sana patlamış, takma.
    HONDA

#BZ3082

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben yanlış hatırlamıyorsam Honda ve Yamaha fiyatları Avrupa ile hemen hemen aynı.
    Yani daha avantajlı olduğunu zannetmiyorum.
    Yine de bir incele.
    Honda burada 8200€
    Yamaha 8900 €
    Fiyatla satılıyor.
    Türkiye fiyatları 22-23 bin gibi aklımda kalmış.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı elyasta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde ki akan kanın durması huzulu sevgi ve saygı dolu günlerin gelmesi dileğiyle herkesin bayramını kutluyorum. arkadaşlar benim istediğim motosiklet modeli sele yüksekliği 85 cm den yüksek enduro cross karışımı ve ayrıca uzun yol yapabileceğim bir motosiklet ( yamaha wr 250, honda crf 250, ktm 640 adventure ve dakar olanı, bunlar türkiye de var ama maddi gücümü aşıyor acaba yurtdışından alabilme imkanım var mı ?
    Kardeşim seninde bayramın mübarek olsun..

Detaylı bilgi burda var.
    altora bunu beğendi.

anlayışınızdan dolayı teşekkür edeiyorum öncelikle, yurtdışını tercih etmemin bir nedeni de ülkemizde bulunmayan honda xr650l gibi modelller, ayrıca yurtdışından sadece 0 motosiklet alailiyoruz dimi bildiğim kadarıyla ?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bu konunun neresi çocukca ve bu denli sert bir çıkışı kim kime hangi cüretle yapabiliyor anlamıyorum. İnternet ortamının verdiği rahatlık bu olsa gerek. Normalde tanımadığınız bir insana yüz yüzeyken durduk yere sayılabilecek bir nedenden dolayı böyle konuşabilir misiniz?

Forumda ne hakkında konu açılacak 1.000 cc ile başlasam birşey olur mu?, ybr mi cbf mi, sigorta yaptırmasak ne olur, bunlar hergün sorulurken bu arkadaşın bu sorusu bu tepkiyi mi hakediyordu ?

Forum çok eski bir forum, o yüzden nerdeyse herşeyin cevabı var. O zaman zaten herşeyin cevabı var diye kimse konu açmasın, soru sormasın insanlar muhabbet etmesin fikir alışverişi yapmasınlar nasılsa bütün soruların cevabı var.
    Enes Bakır bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Yurtdışından almak çok avantajlı değil.
    Uğraşmaya değmeyecek fark var.
    Tr de olmayan bir model istiyorsanız ayrı tabi.
    Xr650 modeli emisyon nedenleriyle bizim burda satilamayabilir.

İkinci el almanız daha mantıklı olabilir.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki, her isteyen aliexpress - ebay gibi siteye girip hemen motor alabiliyor, sandıkla kapınıza kadar geliyor, herkes bu şekilde aldı çevremdeki.
    Komşum R1m aldı mesela. TR fiyatı 99bin TL fakat benim komşumun iq'su 156 olduğu için birde ingilizce bildiği için girip aliexpressten sipariş verdi, 30 bin tlye kapısına kadar geldi kapıda postacıya 100 tl verdi bahşiş. Yoksa salak mısın lan kim alır 100bine yamaha r1m. mis gibi internet denen bir şey var.

aslında shamy nickli arkadaş foruma üye olma tarihine baksaydı hit yada üye sayısı ile alakamın olmadığını anlardı, neyse maksadım tartışma yaratmak değil, ilginiz ve fikriniz için teşekkür ediyorum hepinize...

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Türkiye ye yurt dışından motosiklet getirmek kanunen mümkün değildir öyle olsa ithalatçılar motor satamaz, hem garantisi olmaz hemde uygunluk belgesi olobil ma ve plaka bile alamazsın, ancak ve ancak yurtdışında 3 yıldan daha fazla çalışıp yurda dönene TC vatandaşı birisi naklihane olması şartı ile otomobil ve motosiklet getirebilir bununda ayrı bir prosedürü vardır,ayrıca getirilse bile yurtdışı fiyatları hemen hemen aynı olduğu için, KDV+ÖTV+Nakliye vs derken yarım motosiklet parası daha ödemek gerekir,bilgilerinize.

Geçen ay baktığımda cbr125 almanya fiyatını tl ye çevirince 13 bin küsür tl çıkıyordu , şuan mobildeyim üşendim tekrar bakmaya denemesi bedava

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Şu forumda nekadar dengesiz, kendini beğenmiş insanlar var. Adam ananıza bacınıza sövmedi ki, öğrenmek istediği şey hakkında soru sordu hemen ithal angus gibi boynuzlamaya çalışıyorsunuz yapmayın kendinizi kücük düşürmeyin
    webingo bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Bak evladım elyasta (dikkat edersen yaşını sormadan evladım diye hitap ediyorum, herhalde bu sana bir şeyler ifade eder),

Sana söyleyecek bir kamyon dolusu lafım var, ama lafımı yerinde sarf etmeyi sevdiğim için önce yaşını, sonra da tahsilini/hayat tecrübeni bilmek isterim. Bana bu bilgiyi lütfeder misin?

Ağzından köpükler saça saça birilerine hakaret etmeyi marifet zanneden adı lazım değil arkadaşa ise söyleyecek tek bir lafım yok, o aynen bu kafada devam edebilir.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    70-80 yaşında bi üyemiz olsa ortalığı kasıp kavuracak anlaşılan.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş boş konular açıp durmayın, hiç mi bilmiyorsun be adam kanunu, bunun yeri burasımı, çocul cocuk doldurdunuz forumu iyice, hit alsın üye sayısı çok olsun diye, forumda zerre kalite kalmadı, açılan konulara bir bakın 5 yaşındaki çocuk açmaz bazılarını. Ne biçim yönetiliyor bu forum anlamadım.
    forumda zerre kadar kalite yoksa işiniz ne burada yolunuz açık olsun efendim. Her konuya yazma zorunluluğunuzda yok. Zira boş yazmaktansa hiç yazmamak daha iyi diye bilirim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)