Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gri r25 arıyorum sıfır alcamm sonunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 mat gri
    Beyler babamı ikna ettim byramdan sonra r25alcaz
    Sorun şu ki motoru trafiğe cikaramaam 1 saatlik motor sürme tecrübem var bi saatlik tecrübeyle r25mi alınır demeyin zaten eğitimini alıp motora binicem

Soru bir motoru nasıl istnabuldan gebzeye nasil getirebilirim

Bulunduğum yer gebzeye en yakin yer maltepedeki tuna Yamaha bayisi. Acaba orda veya civarındaki bayilerde gri mat r25varmi beyler

Motorun 15950 tl plaka ruhsat falan. Kaça geliyor ön Gore kredi cekicem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Önce gebzede Honda dan eğitim alsanız daha rahat olmaz mı?Güvenli sürüş 1 sizin için ideal bisiklet sürmeyi biliyor iseniz temel becerileri elde edersiniz.r25 ile temnkinli şekilde öğrendiklerinizi uygulayarak 2-3 bin km sonra güvenli sürüş 2 yi alırsınız.

Fiyat olarak plaka vs giderler 500 civarı olması lazım kesin bilgim yok ancak burada üstünüze alırsanız sigorta kısmı sıkıntı yaşınızı bilmiyorum ancak 20 li yaşlarda ise 2000 civarı çıkması muhtemel.Bunların yanında eğitim,bakım,kıyafet vs içinde para gerekli düz hesap ben 23 bin civarı derim.Hayırlısı olsun.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    En yakın bayiden başlayıp araman gerekiyor. Bayilerin lojistik desteğide oluyor fiyat alırken lojistik dahil fiyat iste yardımcı olurlar.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sırayla önce kredi için başvurun
    -250cc ise kredi koç finansta 20% peşin isteniyor 16.000 TL için 3200 peşin gerekli
    Fatura evrak larda 250 cc yazmiyorsa kredi çıkarsa pesinat gerekmez..
    -Telefonda bayiye sorun elinizde gri 2016 model varmı diye? Boşa gitmeyin veya forumdan bunun için cevap beklemeyin!!!
    -bayiden mutlaka koruma takozu+kask isteyin pazarlık yapın
    -batının bir elemanı size motoru getirebilir rica edin veya motor uzun sure kullanan biri gidip getirebilir usize 1 paket sigara veya 20tl hal edersiniz ama sürecek getirecek kişi sakin suren biri olmalı
    Onur Avcı bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 mat gri
    Aslund söylemem gerek yaş 20 ama nüfusta 18 asgari ücretle çalışıyorum babamın üzerine kredi cekicem egercikmassa kefil olucam sadece bana 7000 tl cekebiliyorum

3700 nakitim var koç finans 14500 tl krediye nekadar faiz verir acaba 24 ay faizi ne olur

Veya osekilde değilde bu şekilde yap diyor musunuz onerilerinize aciğim 3700 nakitiniz olsa nasıl yaparsınız benim durumunda olsaniž

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    r25 le başlıycam deyince, helva muhabbetleri başlamamış.
    Hayret ki, hayret.
    Onur Avcı bunu beğendi.
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Buraya bunu yazan kişi motor alamaz bence, geçiştirirler o motor alma işini

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    ilk motor ise aman almayın 15-16.000tl den bahsediyoruz en azından racing ile baslamayin kaliteli 150-200cc Commuter (vitesli) ile başlayın 5000-8000 TL illa düşecek kaza yapacak motoru devirecek kaza yapacaksınız yavaş sakin surerim derseniz bile hayvan nal biri sinyal vermeden önünüze kıracak aniden ara yoldan ana yola çıkacak yanı tecrübe şart ve bunu 15-16.000tl lık motorla yapmayın asla tavsiye etmem...
    10 yıldır trafikte yim sakin surerim kolay kolay aradan gitmem makas atmam ama ben bile 4 kaza 4 sefer motor düşürme kayma yan yatırma basıma geldi.

Şahsen ya vitesli 150-200 cc japon veya Hintli (Hero-Tvs-Bajaj (pulsar) bakın derim..
    Ben olsam şehir içi çok değil 10.000tl Sym maxi scooter alırım 200cc enjeksiyonlu rahat kullanımı keyifli geniş

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

10.000tl için 24 ay vadede 2000tl komisyon alıyorlar
    15.000 TL için 24 ay'a 3000tl komisyon faiz alırlar 18.000 TL 24 ay 750tl aylık ödeme demek bilginize
    Baba emlakçı galeri ci degilse bu is fos
    Kendi adınıza 7000tl ceker elde 3000 TL nakit var diyorsanız 10.000 TL eder
    1000 TL plaka ruhsat sigorta
    Elde 9000tl var demek google girin hero -bajaj-tvs modellerine bakin karar verin
    Hayaller başka gerçek başka maalesef bende Honda NC 750x istiyorum 32.000tl ama asla alamam biliyorum
    essegesse ve Onur Avcı bunu beğendiler.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    1. Ilk motor olarak o motoru almayın. Tek bir yan yatmada öyle bi fatura çıkar ki gözlerine inanamazsın.

2. Icınde bulunduğunuz finansal durumda böyle bi motor almayın bajaj alın tvs alın.
    Onur Avcı bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    sürekli gelir garantin (memuriyet gibi) yoksa kredi gibi atraksiyonlara girme.

yaşadığın bölge, o motor için çalınma riskinin yüksek olduğu yerler; kasko yaptırsan bi 2000 civarı ona gider. motoru kendi adına alırsan bi 2000 civarı da sigortaya gider. plaka-ruhsat, iyi kötü ekipman derken bi 2000 de onlara gider. ekstradan 6000 masraf çıktı bile. motor da 16000; 22000 lira temizinden para lazım sana.

millet gri r25 için sıraya girdik diyodu hep; şu sıralar bulunamayabilir.
    Onur Avcı bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 mat gri
    ibo abi ve shurikan duygularıma tercuman oldunuz beni aydınlattığınız ve bukadar dikkate alarak cevvap verdiğiniz için bende bişe ekliyim

aslında ev halkı 5 kıişi ve 5 ide çalışıyor eve 7500 lira geliyor ve 6000 tlsi gidiyor ev taksidine araba taksidine elektriğe suya arabanın vergisine yemeye içmeye derken para yığmam imkansızlaşıyor çünkü benim kazandığım parada elden gidiyor.

aslında babamı şöyle ikna ettmiştim 3700 tl nakıtım oldunu bilmiyordu 700 tlsini elektrik su faturasını ode dedi motoru aldıktan sonrada 750 veya 800 lıra motora taksıt gidivek 1300 den kalan geriye parayıda aileye vermemi itiyorlar yanı taksıdı ode bizede para ver mantığı yoksa motor almasak ben aileye para vermiyorum buyuzden 3700 biriktirdim yani diyorimki kaskımı alıcam garajı yaptırcam 16000+ 1400 hesaplıyorum ben kendimce motorun masrafını 14500 kredi çekip 3000 nakıt vericem kask flan garaj sonra yaptırırım motoru odama taşırım durur bu ay sonunda gelen paraylada garajı yapar bi şekilde ufaktan işimi kolaylaştırım

veya kredi çekip odemeyi 2 ay sonraya ertletsem olurmu böle bir imkanım varmı o iki ayda işimi görürüm diyorum kardeşimde çalışıyor bu ay sonunda para alcak yanı rahatlıycaz bu ay

tabiki olmsa pulsar 200 ns alcam malesef yada başka bişi 200 ns dışında doğru düzgün tipi kurye olmayan motorlardan yok malesef onları düşünemıyorum ve sevmiyorum

bi kere alıyım en iyisini alıyım ne dersiniz...

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    sen 2. el azıcık iyi bakılmış bi motor al, ekonomik olarak yolunu bi çiz. r25 kaçmıyo; 2 ay sonra al, 3 ay sonra al. yani hakkaten bi yan yatırırsan o biçim masraf çıkarırlar, motordan soğursun. o 2-3 ay tecrübe kazanırsın.
    ibo8316 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben getirebilirim. Gebzede oturuyorum, daha once forumdan bi kac arkadasinda motorlarini getirdim.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Kamyona yükleyip getiricen 1 saatlik tecrübe ile ilk virajda asfaltı öpersin heralde...

Koruma takozu almayı unutma pişman olma sahibinden kazalı yan yatmış çamura batmış R25 kaynıyor başlangıç motoru değil nede olsa.

Hiç ekipmanlardan bahsetmemişin bile. Bence 2000 TL fazladan bi kredi çek sen en hayırlısı. Toplu alırsan sağlam indirim yaparlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Sonradan yorumunu okudum ve yorumumu değiştiriyorum...

Sen R25 den vazgeç kıt kanat motor alınmaz ne olucağı belli olmaz. Allah korusun kaza yapsan R25 in yedek parçasını karşılayacak gibi durmuyorsun. Pulsar RS200 veya NS200 düşün derim. En kötü CBR250R, o bile aslında senin bütçene fazla gibi. Sen temizinden al bi RS200 diz ekipmanını garajını falan filan bak keyfine.

Kardesim biliyorum tipi sekli hosunuza gidiyor ama almayin su ss cakmasi motosikletleri.

Bunlar dogru motosikletler degil 250 cc racing motor olmaz zaten gerekte yok Turkiye nin kosullari belli.

Yazik gunah bunlar 15 bin liralar etmez.Yedek parcalari astronomik..Bakiyorum R25 alanlar bir bir dysmeye ve sacma saoan masraflar cikaaya basladilar..

Motosikleti cozdugunde bu ss cakmasi aletlerin ne kadar sacma oldugunu gorecrksin..

Git Bajaj al , onuda Ns al rs alma.Gerek yok.Yada baska bisey al ss olmayan daha makul maloyetleri olan.R25 alma.Sana gelmez bu motor..

Ne kadar rahat kredi alıyorsunuz? Krediyle motor mu alınır abi, hiç bir şey alınmaz gerçi de. Biye gözünüzde bu kadar buyutuuorsunuz r25ı veya niye 125likleri kucumsuyorsunuz? Şartlanıyorsunuz bos yere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler