Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 adet sorum var motorsiklet satım alımı ile ilgili.

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    yaş 26 2011 a2 motosiklet ehliyeti sahibiyim.
    üniversite okuyor çalışıyorum asgari ücrete tabi olacak.
    1- kredi kartı ile mi yoksa kredi çekip motosiklet almak mantıklı.
    2- marka hayranı olmadan öneriniz nedir.
    3- cross merakım var şehir içinde kullanım için alınır mı.
    cevaplarınız için simdiden teşekkür ederim keyifli kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1- Motosiklet alıcak kadar bakiye varmı kredi kartında? varsa onu arkadaşlar yanıtlasın benim bilgim yok.

2- Cross istiyorsan az yaksın şehir içinde iyi gitsin selesi rahat olsun o böyle touring cross tarzı: https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&u act=8&ved=0ahUKEwiesY_ass7NAhUD4CYKHYH4ASgQFggiMAE &url=https%3A%2F%2Fhonda.com.tr%2Fmotosiklet%2Fadv enture%2Fcrf-250l-2015&usg=AFQjCNECO2FvhSNRasutCcaU_r204kpVyw&sig2=4 3Zp6VNFZJEvslFKW8txoQ

3- İstanbulda yaşıyorsan bence cross ve enduro en iyi tercih olucaktır, mogadişu gibi yollarımız olduğundan dolayı cross ve enduro ile böbrek taşını düşürmene engel olabilirsin. Kısaca iyi tercih, torkludur cross motorlar incedirler ve aralardan rahat geçersin fakat biraz boylu olman gerekiyor. Kısaca ş.içi çok iyi makinalar kaldırımdan kaldırıma atlarsın bişi olmaz.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Dostum selamlar,

Bütçe,tecrübe,istek,kullanım amacı,çalışma durumu nedir bilmeden bu soruları cevaplamak biraz mantıksız ve de eksik olur. Yine de bu şekilde diyorsan

1-kredi kartı
    2-Honda Crf 250L
    3-Alınabilir

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum selamlar,

Bütçe,tecrübe,istek,kullanım amacı,çalışma durumu nedir bilmeden bu soruları cevaplamak biraz mantıksız ve de eksik olur. Yine de bu şekilde diyorsan

1-kredi kartı
    2-Honda Crf 250L
    3-Alınabilir
    istek son derece motosiklet tutkum var .
    bütçe asgari ücret ama aldığım bana kalıyor giderim yok pek.
    kullanım amacım işe gitmek ve tatil zamanı gezmek.
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Bende 27 ye bastim sayilir. Alirsam ilk motorum olucak verdiğim bilgi ne kadar sağlıklı olur belli değil ama şehir içi hafif torklu seri bi alet lazım. 18 20 yasinda olsam mt 125 alirdim hemen az yakan çok kaçan ama bi yaştan sonra güvenlik duygusu diosun ve ktm duke 125 ve ya duke 250 diosun çünkü abs hafif motor tork yeterli az yakiyo vede şekil. Ucuza veren ktm bayisi bulursam bende duke veya rc alcam zati çinli motorlarin disindakilerin hepsi ucuz degil asgati ucretle kredi kartinin tasitini odeyemezsin en fazla 9 a boluyolar cunku mecbur kredi cekcen

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı ssCi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Motosiklet alıcak kadar bakiye varmı kredi kartında? varsa onu arkadaşlar yanıtlasın benim bilgim yok.

2- Cross istiyorsan az yaksın şehir içinde iyi gitsin selesi rahat olsun o böyle touring cross tarzı: https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&u act=8&ved=0ahUKEwiesY_ass7NAhUD4CYKHYH4ASgQFggiMAE &url=https%3A%2F%2Fhonda.com.tr%2Fmotosiklet%2Fadv enture%2Fcrf-250l-2015&usg=AFQjCNECO2FvhSNRasutCcaU_r204kpVyw&sig2=4 3Zp6VNFZJEvslFKW8txoQ

3- İstanbulda yaşıyorsan bence cross ve enduro en iyi tercih olucaktır, mogadişu gibi yollarımız olduğundan dolayı cross ve enduro ile böbrek taşını düşürmene engel olabilirsin. Kısaca iyi tercih, torkludur cross motorlar incedirler ve aralardan rahat geçersin fakat biraz boylu olman gerekiyor. Kısaca ş.içi çok iyi makinalar kaldırımdan kaldırıma atlarsın bişi olmaz.
    şehir mersin usta 1.82 boy var yeterli mi ki .

1 : Cash is King

2 : Cash is King

3 : Cash is King

4 : .,.,.,

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Cash yok illa borca gireceğim dersen hangisinin faizi düşük ise onu kullan. Boş yorum yapanlara bakma
    Crf250L den uzak dur
    Şehiriçinde enduro kadar rahat bişey yoktur. Yeri geldi mi kaldırımlara çık in hiç dert etme. Aralara rahat gir yüksekliğinden dolayı trafiği daha rahat süz.

Ha enduro diyince nedendir bilinmez touring makinalar geliyor. touring değil harbi enduro almanı tavsiye ederim. Google görsellere enduro yazınca tüm dünyadaki enduro nun karşılışı çıkar.

lifanın iki modeli var cross bu forumda da inceleme yazmışlardı. http://www.motosiklet.net/forum/endu...ilirsiniz.html
    kredi kartına faiz almıyorlarda iyidir. ama ekipmanı da kredi kartından alacaksan hesabını iyi yap.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)