Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kral Grande küçük araba-motor kullanan var mı??

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.google.com.tr/search?q=k...gbLh35n5nBM%3A
    Geçenlerde sokakta geçerken gordum ve çok hoşuma gitti. Yeni çıkmış. Acaba kullanan alan var mı? Baya patalayacağa benziyor çünkü iç dizaynı falan çok güzel yapılmış bence. Hemde sigorta plaka, ehliyet, vergi derdi de yokmuş. Fiyatıda uygun geldi bana. Ne dersiniz?

Merak edenler için :http://www.kralmotor.com.tr/kr39-grande-5000/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bajaj Qute'den daha mantıklı

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok para az iş kısacası beğenmedim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smart two ya benziyo. o ağırlığa ön fren tek disk bu arada

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smart two ya benziyo. o ağırlığa ön fren tek disk bu arada
    Azami 40kmh yapıyor fren olmasada olur.
    oxus ve mostro bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Renault twizy benzeri. Küçük yerlerde iş görür
    ibo8316 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    elektrikli triportör işte. yokuşu bayırı fazla olmayan şehirlerde kullanılabilir. tatil beldelerinin yerli halkının vazgeçilmezi olabilirmi olmaması için çokta bir sebep yok. ama istanbulda iş görmez.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ön taraf haricinde Renault twizy den cakmislar. Çok güzel takla atar bence, roll bar takıp denemek lazım :D
    isimbulamadı bunu beğendi.

Evet Renault twizy'e çok benziyor

Bunu alacaksın 250 cc bi blok atacaksın virajda çek 3 ten 2 ye ver yanı vututututu
    YGMRLRKRL, ...garip... ve bfkartal bunu beğendiler.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Elektrikli degilde 200-250cc motor olsa 10.000tl tabiki alinir

Motosikleti
    Honda buldor 1986 genclik aracım
    merhaba ben yeni üye atom karınca grande kullanıcısıyım çok memnunum

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    valla 10 k buna verileceğine 5 daha verir quete alırım hem benzinli hem en azından 70 yapıyo

Motosikleti
    sigorta ve plaka mecburiyeti var 8 saate şarj oluyor 55 km hıza çıkıyor 75 km menzili var,yokuş çıkma takviye kolu var,arkaya bir büyük adam bir küçük çocuk sığıyor,yani 2.5 kişilik,ilk 3 sene muayene yok sonra 2 senede bir,muayene ücreti motorsikletle aynı,ideal bir şehir aracı,çok dengeli devrilme riski sanıldığı gibi yüksek değil,difransiyeli sesli çalışıyor bütün grandelerde aynı imiş,çok yüksek bir kullanma zevki var,yalnız alındığı zaman her tarafının elden geçirilmesi lazım şişirme montaj yapılmış,çoğu vidaları gevşek bırakılmış ben emekli makine mühendisi olduğum için sorun olmadı,aracı iyice tanımış oldum,lastik balansları yapılmamış,yapılınca adeta kayıyor,haftada bir şarj ediyorum aylık 340 krş elektrik tüketiyor,katettği mesafe kullanıma bağlı,yokuş çıkınca,2 kişi binince yani yüklü olunca fazla enerji kullanıyor,dolayısıyla km niz eksiliyor,göstergeler dijital şarj göstergesi ışıklı kırmızı ile başlıyor sarı ardından yeşil oluyor sarjı kesiyor,sizin sorunuzu görünce foruma üye oldum.eğer yardımcı olabildi isem ne mutlu bana.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

EmreKocyigit, Crazy_sprint ve Malebranche bunu beğendiler.

Motosikleti
    sigorta ve plaka mecburiyeti var 8 saate şarj oluyor 55 km hıza çıkıyor 75 km menzili var,yokuş çıkma takviye kolu var,arkaya bir büyük adam bir küçük çocuk sığıyor,yani 2.5 kişilik,ilk 3 sene muayene yok sonra 2 senede bir,muayene ücreti motorsikletle aynı,ideal bir şehir aracı,çok dengeli devrilme riski sanıldığı gibi yüksek değil,difransiyeli sesli çalışıyor bütün grandelerde aynı imiş,çok yüksek bir kullanma zevki var,yalnız alındığı zaman her tarafının elden geçirilmesi lazım şişirme montaj yapılmış,çoğu vidaları gevşek bırakılmış ben emekli makine mühendisi olduğum için sorun olmadı,aracı iyice tanımış oldum,lastik balansları yapılmamış,yapılınca adeta kayıyor,haftada bir şarj ediyorum aylık 340 krş elektrik tüketiyor,katettği mesafe kullanıma bağlı,yokuş çıkınca,2 kişi binince yani yüklü olunca fazla enerji kullanıyor,dolayısıyla km niz eksiliyor,göstergeler dijital şarj göstergesi ışıklı kırmızı ile başlıyor sarı ardından yeşil oluyor sarjı kesiyor,sizin sorunuzu görünce foruma üye oldum.eğer yardımcı olabildi isem ne mutlu bana.bu arada vergiden muaf,
    kahveisteyen bunu beğendi.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    bu tür elektrikliler çok ilgimi çekiyor ama son süratleri en azından 100 olmalı... istanbulda ezer geçerler yahu sokak arasında bile..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Keşke Yonja gibi bir marka uygun fiyata getirse de alsak.. Bu tip markalardan alınca çok sorun yaşabiliyor. Mesela 1 yılda akü çöküyor, akü almaya kalkıyorsunuz 1200-1500 tl arası fiyat istiyorlar.. Sonra oturup hesaplıyorsun, benzinli olsa bu kadar yakmam diyorsun ve bin pişman oluyorsun.. Malzeme kalitesi düşük olunca 1 kış görünce zaten 20 yıl deniz kenarında yatmış japona dönüyorlar.. Güneşte kalınca plastikler renk atıyor,çatlıyor patlıyor.

Özetle buna henüz hazır değiliz =)

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne abi yarıldım :DDD adam bildiğin eğlenmiş

Motosikleti
    kral motor garantisi altında,daha evvel 3 tekerlekli midilli modelini kullandım herhangibir akü ve boyada solma yaşamadım,grandeyi alınca letgo kanalı ile sattım alan kişi halen kullanıyor akülere gelince,5 adet 12 volt 20 amperlik jel akü, seri olarak bağlı, akülerin tanesi 100 tl ile 150 tl arasında yani 5 aküyü değiştirdinizmi 500 ile 750 tl arası fiyatı var, ben antalya da yaşıyorum güneşi kuvvetli rutubetide bol eski aracımda sorun yaşamadım,bundada yaşayacağımı sanmıyorum. üretici firmanın verilerine göre haftada bir şarj edilerek kullanılırsa akülerin 5 sene gittiği bildiriliyor,eski aracımda 60 volt idi, sattığımda 3 seneyi geçmiş idi aküleri iyi durumda idi.savunma amaçlı yazmıyorum, sadece deneyim ve tecrübelerimi paylaşıyorum.
    ikizesi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler