Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Atatürk Havalimanında Patlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    JafJaf önce saygılı konuşmayı öğren, öyle koyulu moyulu yazmakla olmuyor bu işler, bi kırmızı çizmeler falan, üşenmemiş onla uğraşmış bir de komedi, ayrıca sen kimsin de bana "ulen" yazıyorsun? Fikrimi beyan ettim, önce başka fikirlere saygı duymayı öğren, herkes aynı kafadan olsa demokrasilerin ne gereği var o zaman? Dünya bir bütün olur yaşardı, bu kadar beynini işte saçma sapan şeylerle işgal ettirmekten 2 dk düşünmeye fırsat bulamamışsın, sen anca galeyana gelip saçma sapan laf dalaşına girersin, ama şunu unutma sen ve senin gibiler kendilerini birşey sanıp milleti aşağılayıp kendi kafasındakileri zorla empoze etmeye çalışıp dayılandıkça daha da yerin dibine gireceksiniz, birbirinizi gazlamaktan başka ne işe yararsınız, olan beyninizi de çalıştırmaya düşünüp yol almaya ve ya insanlara bu tarz yaklaşımla gelmemeye ne zaman harcarsınız acaba? Anca kendi kendinizi pohpohlarsınız vesselam...
    SİYAH İNCİ, Mukaddime ve Eski_kasa bunu beğendiler.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Terör mensubu olanları ziyaret ettik dediği heyette akp milletvekilleri de vardı, mhp milletvekilleride. Al sana fikir.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    terörist cenazelerin de ben hiç akp li görmedim, hastane ziyaretlerinde gurur duyarak dile getiren akp li de görmedim , bereber iyi salladık diyip tokalaşan akp li de görmedim , hdp barajı aştı diye çanakkale de pilav dağıttı belediye.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    terörist cenazelerin de ben hiç akp li görmedim, hastane ziyaretlerinde gurur duyarak dile getiren akp li de görmedim , bereber iyi salladık diyip tokalaşan akp li de görmedim , hdp barajı aştı diye çanakkale de pilav dağıttı belediye.
    Gözüne parmak mı soktular senin?

Bu videolardan 50 tane daha listelerim sana. Ama montaj diyeceğiniz için bir işe yaramayacağını biliyorum.

Bu arada yanlış anlaşılmasın, çözüm sürecinden yanayım. Ama malum şerefsizlerin uyguladığı oyalama politikasıyla olandan değil.
    000000 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Youtubeden bişey izlenmiyor tek yapabildikleri bu

Motosikleti
    dealim daystar 250
    yazman yeterli olurdu sana inanırım , video lu görsele gerek yok zaten yayınlanmamış.

MZ781 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251/1993 , Bajaj Boxer 150
    Samuel Hungtington'un "medeniyetler çatışması" tezindeki "parçalanmış ülke" tezine uygun ülke Türkiye. Fay hatlarında bulunur geçmişi ile barışamadığı için geleceği belirsizdir. 100 yıl önce çıkan devrimcilerin İngilizlerin yanında saf tutmasına karşın iktidar dağıtılmıştı bu topraklarda. Sonrasında da orta doğuya sırtımız döndürülmüştü.Öyle gerekli idi. Çünkü sanayi devrimini başaran batının enerjisi maalesef Müslüman Coğrafyada idi. Orası bataklık idi. de Kimse niye sormadı ABD Rusya İngiltere, Fransa Almanya .... ne arıyordu? Bizde ne diye yutta barış dünyada barış yalanına inandırmaya çalışıyorduk kendimizi? Işid bir ABD yi bir Rusya yı Bir Siyonistleri vurmuyor. Yaşadığı bile belli olmayan Bağdadi şeytanı yalanına inanmamıza istiyorlar. Türkiye fikren parçalanmış bir ülke.Ne mezhep ,ne milliyet bu topraklarda barışı sağlamaz. Geçen yüzyılın pozitif görüşleri asla...
    mccxcix bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar hep içi boş gene hedef şaşırtmaca, akpli vekilde var merak etme,google ı kapatmasaydı sizinkiler link atacaktım. Senin fanboyluk yaptıkların pydden ışid e kadar hepsiyle süper ilişkiler kurdu. Pkk yı mezardan cikaranlar senin fanboyu oldukların. Akpden önce ne durumdaydı bu it dölleri bir bak, bir de şimdiki hallerine bak.
    Sonra akp ye oy verip bana vatansevermiş gibi yapmanın benim gözümde zerre değeri yok çünkü iki gün sonra ortada hiçbir şey yokken fikirleriniz gene değişecek defalarca gördüğümüz gibi. Fanboyu olduğunuz kişi bir reklam arasında dönebiliyorsa, zaten bu işin sınırı da yok.
    Ben ne chp li ne mhp liyim onu da ekliyim.
    Vatanseverim. Bugün bu kavramı doldurabilen bir parti de yok. Hadi size biatta kolay gelsin işim var.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı MZ781 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samuel Hungtington'un "medeniyetler çatışması" tezindeki "parçalanmış ülke" tezine uygun ülke Türkiye. Fay hatlarında bulunur geçmişi ile barışamadığı için geleceği belirsizdir. 100 yıl önce çıkan devrimcilerin İngilizlerin yanında saf tutmasına karşın iktidar dağıtılmıştı bu topraklarda. Sonrasında da orta doğuya sırtımız döndürülmüştü.Öyle gerekli idi. Çünkü sanayi devrimini başaran batının enerjisi maalesef Müslüman Coğrafyada idi. Orası bataklık idi. de Kimse niye sormadı ABD Rusya İngiltere, Fransa Almanya .... ne arıyordu? Bizde ne diye yutta barış dünyada barış yalanına inandırmaya çalışıyorduk kendimizi? Işid bir ABD yi bir Rusya yı Bir Siyonistleri vurmuyor. Yaşadığı bile belli olmayan Bağdadi şeytanı yalanına inanmamıza istiyorlar. Türkiye fikren parçalanmış bir ülke.Ne mezhep ,ne milliyet bu topraklarda barışı sağlamaz. Geçen yüzyılın pozitif görüşleri asla...
    Güzel yaklaşım
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    yazman yeterli olurdu sana inanırım , video lu görsele gerek yok zaten yayınlanmamış.
    Bu ülkede Tayyip'ten tut en alttaki adama kadar tüm AKP yandaşları zamanında Apo şöyle Apo böyle diye övgüler yağdırdılar.
    Dağdaki teröristleri davullarla zurnalarla karşıladılar.
    Silah stoklamalarına göz yumdular.
    PKK militanları askeriyelerin önünden ellerini kollarını sallaya sallaya hatta askerlere küfürler hakaretler yağdıra yağdıra geçtiler.
    Barzani megri megri derken salya sümük ağladılar.

Bunları görmedi de gözlerin, terörist ziyaretlerine gidenleri mi gördü?
    ergün1968 ve metinkilic bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Akp düşmanı beyler size bir iyi birde kötü haberim ,kötü haber; devran döndü yırtınsanız da, bombalar patlatıp yırtınsalar da , devran müslümanların lehine döndü , onlar elbet birleşecekler, bu yol kolay olmayacak , bu yolda yol alırken , neler göreceğiz mesela ( tahmin ) rusyanın işgal edildiğini göreceğiz ( çok kısa süre için ) daha neler göreceğiz Türkiye nin işgal edildiğini göreceğiz ( Bu işgal eski dönemlerde ki gibi olmayacak ) ama dinciler galip gelecek. İyi haber mi ? merak etmeyiniz uzun sürmeyecek bu durum 30 yıl sonra herşey yavaş yavaş eski halini almaya başlayacak , yine eller havaya döneme girip , dincileri hor göreceksiniz. Benim ki atmasyon , en iyisini Allah bilir.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Akp düşmanı beyler size bir iyi birde kötü haberim ,kötü haber; devran döndü yırtınsanız da, bombalar patlatıp yırtınsalar da , devran müslümanların lehine döndü , onlar elbet birleşecekler, bu yol kolay olmayacak , bu yolda yol alırken , neler göreceğiz mesela ( tahmin ) rusyanın işgal edildiğini göreceğiz ( çok kısa süre için ) daha neler göreceğiz Türkiye nin işgal edildiğini göreceğiz ( Bu işgal eski dönemlerde ki gibi olmayacak ) ama dinciler galip gelecek. İyi haber mi ? merak etmeyiniz uzun sürmeyecek bu durum 30 yıl sonra herşey yavaş yavaş eski halini almaya başlayacak , yine eller havaya döneme girip , dincileri hor göreceksiniz. Benim ki atmasyon , en iyisini Allah bilir.
    Kask takmadığın belli. Kafayı kaldırıma vurmuşsun travma geçiriyorsun, hemen acile git.
    ergün1968, vitalx ve hattoi bunu beğendiler.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    sayın motor kafa , siyaset ve savaş birbirine benzer , mesele Türkler savaş meydanlarında aslan kesilirler, masada hep kaybederler , neden diyede sormazlar çünki onlar perde ardından savaşmayı bilmezler, halada öyleler örnek işte sen İngilizlerden bir şeyler öğrenmiş olan birkaç adam şimdi onların silahları ile onlar la siyaset yaparken , Türkler hala masada savaş görmek istiyor , örnek yine sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Şu yazdıklarına bak. Allahım kimlerle muhatap oluyoruz. Sen ne anlatıyorsun.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben memer nikli arkadaşın ne yaparsanız yapın dinciler galip gelecek
    minvalinde ki sözlerini pek yanlış bulmuyorum.
    İşte daha dün gece 30'dan fazla insanımızı öldürdüler, 150'den fazla yaralımız var.
    Elimizden gelen bir şey var mı?
    Yok.
    Bu ilk olay mı?
    Değil.
    Daha önceki olaylarla ilgili bir şey yapabildik mi?
    Hayır.

Memer'in dediği gibi bundan sonra da böyle olacak ve bu savaşı kazanacaklar.

Ortadoğu coğrafyasında bu gidişe dur diyebilecek tek kale Türkiye Cumhuriyetiydi.
    Burada da iktidarı ele geçirerek büyük bir tehlikeyi bertaraf ettiler. Ayrıca geniş bir halk desteği de var.

Bir kaç bombalama sonra karşılarında olan kesimi de iyice sindirmiş olacak ve daha rahat hareket etme olanağına kavuşacaklar.

Muhtemelen önümüzdeki yüzyıl bu kafaların idaresinde geçen bir yüzyıl olacak.
    hattoi, memer ve metinkilic bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Milletvekilinin durumu bu. Tayyip amca domalın dese domalırlar, eşlerini,kızlarını önüne sunarlar.

Terörü suçlayın hükümeti değil diyorlar.

Ulan 2002 den beri iktidar kim? Sınırlarda 1 tane dost ülke yok. Sınırlar olmuş folloş. Gökten mi geliyor bu kadar terörist,mühimmat? Terörle mücadeleyi bilen adamları sırf çıkar için içeri attır git polis akademisini kapattır liseden çıkanı polis yap sonra burunlarının dibinde bombalı araç patlasın farkedemesinler. Sınırlardan gelen adam yine elini kolunu sallaya sallaya istanbulda kursun örgütünü. En önemli havaalanına kadar bombalarla gelsin en ufak bir köpek kontrolü bile yok. Sonra suçlu hükümet değil öyle mi?

Utanmadan suçlu ölenler deseydiniz bari..
    hattoi ve metinkilic bunu beğendiler.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Onu bunu bilmem ama AKP devrildiği zaman intikam duygusuyla hareket edecek çok büyük bir kitle olacak ve bunu AKP kendi elleri ile hazırladı. Tek çareleri iktidardan gitmemek..

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi yaratan olsa ya da hadi diyelim var ve umursasa, bunlar olmaz. buna rağmen "allah, muhammet" diyerekten, bi kansızın peşine takılan ülkenin yarısına acıyorum.
    Hadi diyelim var mı?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ZmebbmOA3v4

Milletvekilinin durumu bu. Tayyip amca domalın dese domalırlar, eşlerini,kızlarını önüne sunarlar.

http://www.ahaport.com/d/other/faceb...k-paylasim.png

Terörü suçlayın hükümeti değil diyorlar.

Ulan 2002 den beri iktidar kim? Sınırlarda 1 tane dost ülke yok. Sınırlar olmuş folloş. Gökten mi geliyor bu kadar terörist,mühimmat? Terörle mücadeleyi bilen adamları sırf çıkar için içeri attır git polis akademisini kapattır liseden çıkanı polis yap sonra burunlarının dibinde bombalı araç patlasın farkedemesinler. Sınırlardan gelen adam yine elini kolunu sallaya sallaya istanbulda kursun örgütünü. En önemli havaalanına kadar bombalarla gelsin en ufak bir köpek kontrolü bile yok. Sonra suçlu hükümet değil öyle mi?

Utanmadan suçlu ölenler deseydiniz bari..
    yalakanın kralı bu adam herkes biliyor zaten.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La gidin özelden edin kavganızı , boks ringimi burası?Birisi sizin görüşünüzü kabul etmiyor diye öldüreceksiniz utanmasanız.Ya kendinizedemi saygınız yok? Ne bu küfürler? Nerde moderatör arkadaşlar ??
    Oluşan huzursuzluk içerisinde rol aldığım için üzgünüm.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)