Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Atatürk Havalimanında Patlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Hükümetin kendisinin bilinçli olarak organize ettiği ve suçlamaları kendi yarattıkları terör örgütünün üstlenmesiyle halkı yönlendirme gösterisi izledik. İnsanlar, masumlar bunu canlarıyla ödedi. Çok ağır kınamalar yayınlayıp teröristlerin gece uykularının kaçmasına sebep oldular. Yine her yerde konuşan ampul kafalı, pis bıyıklı bir Tayyip kellesi göreceğiz ekranlarda. Yine o kültürsüzlüğünün ve cehaletinin verdiği verdiği eksiklikle kendisi gibi olan destekçilerinin bağıra çağıra beynini yıkayacak. Yine mahallenin bıçkın delikanlısı gibi kendi yarattığı terör örgütlerine tehditkar biçimde kafa tutacak. Ama halk patlamalarda geberip giderken kendisi tepelere konuşlanan sniperlar ve yanında gezen 845845893 koruma ile rahat rahat kıçını başını sallayacak.

Sonra mı ? Sonra aynen devam. Hiçbir şey olmamış gibi. Gece olan patlamadan sonra saat 02:00'de uçuş trafiğine açılır mı havalimanı ? Akıl sır eriyor mu bu işe ? Ölü ve yaralı sayısı daha ne kadar yalan değerlerle millete gösterilecek ? Interneti yavaşlatmak nasıl bir kıt kafalılığın eseri ? Internet yavaşlayınca insanlar olayı konuşmayacak mı ? Daha ne kadar aptallığa devam edecek bu insanlar ?

2002 senesinde terör olayları azalma eşiğindeyken bu Arap yalakası şerefsiz, dinsiz, haysiyetsiz ve ahlaksız cahillerin yönetime gelmesiyle olaylar neden tavan yaptı ? En boktan mevzularda bile görgüsüz, kıçı boklu Arapların yanında olduğunu belirtmesine karşın Türkiyeye hangi Arap devletinden bir destek geldi acaba bugüne kadar ?

Az akıllı olun. Dindar yanınızla, devlet yönetimini aynı kefeye koymayın. Devlet dinle yönetilmez, dinler de devletle şekillenmez. Mal mal yapılan yorumları gördükçe aptal vatandaşlardan daha bir fazla tiksiniyorum.

Bu arada bir siyasi fırsatçılık örneği görelim:

Tarih 29.06.2016; patlamanın ertesi günü
    Memento-Mori, ibo8316, VESPERA ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teror orgutleri o malum serefsizden beslenirken neden kendi ayaklarina siksinlar ?
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden televizyonda Afganistan'da, Irak'ta, Libya'da patlamalar gösterilirdi. Onlarca insan ölürdü.

O zamanlar insanlar bu coğrafyalarda nasıl yaşayabiliyorlar diye düşünürdüm.

Artık Türkiye de oralar gibi oldu.

Ama mübarek günde, Allahıma bin şükürler olsunki, bunun sebebi bizi yöneten sütten çıkma ak sıçanlar değil.

Bunun sebebi milletimizde haysiyet, şeref, hoşgörü, güven gibi niteliklerin son senelerde hızla kaybolması.

30 senedir aynı evde oturuyorum, eskiden bahçeye inerken, markete giderken kapıyı kapatmazdık, aralık bırakıp çıkardık.

Güvenirdik birbirimize. Komşularımız en yakın dostlarımızdı.

Önce pencereler demir yaptırdık, sonra çelik kapı taktırdık. Kameralarla donattık binanın çevresini.

Ekim ayında abimin düğününe gittiğimizde, alt komşu evimizi soydu.

Allahıma bin şükürler olsunki, bunun sebebi bizi yöneten sütten çıkma ak sıçanlar değil. Bunun olmasına izin veren haysiyetsizler.

Filistin'de ki din kardeşlerimiz için çalışan, onlar için ülkenin dibine koyan, onlar için tazminatlar alan soysuzlara sesleniyorum.

Doğuda hergün ölen, asker, polis yakınlarına ne kadar ödeme yapacaksınız? Fıtratlarında var değil mi ölmek?

Buradan 3 kuruş para yada mal karşılığında 'silahşörlük' yapan haysiyetsizlere sesleniyorum: Allah bin belanızı versin.
    Aksıçanlar 😄 çok güzel benzetme

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    İlk entry bizzat olayı yaşayan birinin ağzındandır:

https://eksisozluk.com/28-haziran-20...9784?a=popular

Bir de şöyle bir olay var. Canlı bombayı vuran polis:

Video gözükmezse link: https://www.59saniye.com/canli-bombayi-indiren-polis-2/
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ülkeyi ortadoğu'ya adım adım taşıyan zihniyetin yolunca bir km taşı daha bu patlama , yukarı da bir arkadaş yazmış nasıl yaşıyorlar diye hayret ederdim diye aynısı benim içinde geçerli.Eski türkiye dediğiniz ülkede en azından bir kanun-nizam vardı , şimdi ise ülke nerede ise derebeylik oldu , hırsızları yakalayan polisler bile silivri'de bugün.Bunları görmezden gelen bizlere bu olanlar müstehak ve daha da artacak çünkü iktidarda ki zihniyetin umrunda bile değil ölenler.
    Memento-Mori ve VESPERA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Alıntı Mukaddime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darbe zihniyeti geçti bu ülkede. Eğer darbe istiyorsan geçmişe dönüp yaşayabilirsin.Sonuna kardar RTE diyorum. Reisin arkasındayız. Sen açık olarak adama hakaret edebilecek yorum yaparsan ben de açık olarak DESTEKLEYECEĞİM.
    Destekle kocum sen devam et, 5000lik motora 1400 tl sigorta odediginde, icini acitan o para kimin cebine gidiyor, reis dedigin hirsizin. O zaman icin acimiycak benim kalitesi, egitim seviyesi ve sorgulama-fikir yurutme-kendine saygisi dusuk %50'li kardesim, o zaman icin acimayacak benim koyun kardesim, piyon kardesim.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Yazmayım yazmayım diyorum ama illa 2 kelime konuşturacaksınız... Öncelikle vefat eden vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine sabır versin...
    Şu başlık altında ki hiçbir yapılan yorumda bu tarz başlayan görmedim maalesef, hepimizin içi yanıyor kızıyoruz haklıyızda; ancak hiç kimse kendi görüşünden olmadığı için kimseye hayvan ve sürü olarak hakaret edemez önce bir haddinizi bilin, siz kim oluyorsunuz da insanları düiüncelerinden dolayı yargılıyorsunuz? Sizin gibi insanlar fransada, amerikada hatta istanbulda lgbt yürüyüşündeki insanlara gider siper olur ama ülkesinde böyle bir olay oldu mu ülke düşmanı olurlar, siz 2 yüzlüsünüz, sizin derdiniz insanların ölmesi değil, sizin derdiniz hükümetle ve eminim bir gram üzülmüşlüğünüz yok, diyorsunuz ki hak ediyorsunuz sizin gibilere müstehak, işte sizin gibi düşünceden beyinden aciz olan insanlar olduğu sürece hiçbir zaman bir yere varamayacaksınız; çünkü siz kin ve hakaretten besleniyorsunuz... Ayrıca bu olaylar şuan tüm dünyada yer alan olaylar, düşününki bir avrupa ülkesinde oluyor adamlar birbirlerine kenetleniyor bütün ülke başkanları vs. kolkola yürüyüşe geçiyor, ama siz anca birbirinize kolunuzu geçirirsiniz... Türkiye'nin stratejik konumu gereği yıllardır hatta yüzyıllardır burası böyle, bu 14 yıldır mı oluyor? Onu geçtim 14 yıldır sadece Türkiye'de mi oluyor? Arkadaşlar kendinize gelin dünya değişiyor herşey değişiyor, ortadoğu gibi lanet bir yerdeyiz ve burası bir güç arenası, bugün ınstagramda vs. sosyal sitelerde bir gram doğru düzgün tepkisi belli eden yok, ama fransa olsaydı bu, amerika olsaydı, belçika olsaydı hepiniz özenle kelime seçer koyardınız, asıl size YAZIKLAR OLSUN, ayrıca ne avrupada ne amerikada dini ayırmazlar, adamların gayesi hristiyan yahudi birliği, ama siz bura da bu tarz şeyler oldu mu yobaz dersiniz, evet yaşamak müslümanlıksa biz yobazız varsın yobaz olalım... Allah devletime milletime bu zor dünyada zeval vermesin, Allah önce dostlarımızdan korusun vesselam...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    dealim daystar 250
    millete hakaret etmek , onları hor görmek ile bu işler bitecek ise hadi toplanın da karşılıklı küfürleşelim, birileri çıkıp hedef gözetmeksizin can yakıyor ve sizde sonucunu sadece bir kitle ile bağdaştırıyorsunuz, canı yananlar içinde hor gördüğünüz kişiler de olduğu halde. Siz kendiniz böyle tatmin ediyor olabilirsiniz lakin karşıt zihniyetli insanlarında sizler hakkında düşünceleri elbet var ve onları bu şekilde değiştiremez ve saygılarını kazanamazsınız. Sonuç adamlar daha nice 14 yıl devleti kendi içlerinde yönetir, sizde anca bira muhabbetlerinde ahkam keserek sinir savaşı verirsiniz.
    Mukaddime ve Eski_kasa bunu beğendiler.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Allah sana da zeval vermesin mccxmcs kardes !

Amma velakin sansa yasiyorsak bu ulkede Allah bizi bu duruma getirenlere zeval versin,rica ediyorum versin.
    Benim canim yanacagina kirli oyunlari yapanlarin cani yansin !
    Dunyanin her yerinde teror var dogrudur artan terorun kaynagida ortada atla deve degil,belge delil de var.
    Simdi zeval getiremedigin buyuklerin tum dunyayi kana bulayan teroristleri finanse ederse Allah zeval versin mcmsx kardes,lutfen zeval versin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sana da zeval vermesin mccxmcs kardes !

Amma velakin sansa yasiyorsak bu ulkede Allah bizi bu duruma getirenlere zeval versin,rica ediyorum versin.
    Benim canim yanacagina kirli oyunlari yapanlarin cani yansin !
    Dunyanin her yerinde teror var dogrudur artan terorun kaynagida ortada atla deve degil,belge delil de var.
    Simdi zeval getiremedigin buyuklerin tum dunyayi kana bulayan teroristleri finanse ederse Allah zeval versin mcmsx kardes,lutfen zeval versin.
    bi yaratan olsa ya da hadi diyelim var ve umursasa, bunlar olmaz. buna rağmen "allah, muhammet" diyerekten, bi kansızın peşine takılan ülkenin yarısına acıyorum.

Motosikleti
    Pulsar
    Ölen vatandaşlarımıza Allahtan rahmet dilerim.Konuya gelecek olursa tek dostu israil kalmış bir hükümet ve devletin gelecekte sonunun hayırlı olma ihtimali sıfır, ayrıca Büyük önder Atatürk'ün "yurtta sulh cihanda sulh" sözünü ve onun ilkelerini hiçe sayan bir iradenin bizi kötü sona götürdüğü aşikar, tez zamanda herkesin aklını başına toplaması şart. Yoksa çok büyük sıkıntılar çıkacak, olan da durumun farkında olmayan halkımıza olacaktır.
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Bomba patladı olması gereken birlik olmak.siyasilerin birbirini suçlamak yada birbirinin üzerine oynayacak koz olarak kullanması,vatandasin bu konu içerisindeki hali vs vs. daha çok patlar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bomba patladı olması gereken birlik olmak.siyasilerin birbirini suçlamak yada birbirinin üzerine oynayacak koz olarak kullanması,vatandasin bu konu içerisindeki hali vs vs. daha çok patlar.
    Eskidendi o. Artık başbakan ve cumhurbaşkanı sadece kendine oy verenlerin veya kendisi gibi düşünenlerin başbakanı ve cuumhurbaşkanı. Birlik bitti. Artık bölündük kutuplaştık. Bunu da oy almak için bilerek yaptı Tayyip.
    MotorKafa, ibo8316, Memento-Mori ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    NC 700 X
    Hepimizin canı yanıyor. Allah ölenlerimize rahmet eylesin. Yaralılarımıza şifa olsun.
    Bakıyorum herkes terör uzmanı olmuş. Ama terör uzmanlarının hükümet yanlılarına küfür, hakaret etmekten başka bir şey bilmedikleride çok açık.
    Önce terörün ne olduğunu, amacını, kime ne maksatla hizmet ettiğini ve kimin nasıl işine yaradığını falan öğrenin sayın terör uzmanları.
    Sonra sorular sorun. Mesela bu ışid li piç ler neden israilde değilde benim ülkemde böyle bir saldırı düzenliyor. Sorun ve araştırın. Sonuç elde ederseniz bakın bakalım aynı piçler hiç amerikada ve ingilterede saldırı düzenlemişlermi. Orlando morlando demesin kimse iki ibnenin yaptığını herkes biliyor.
    Sonra biraz dış politika araştırın. Türkiyenin neden Suriyeyle savaşa girmesi isteniyor. abd neden Suriyedeki kürtleri açıktan desteklemeye başladı sorun.
    Mukaddime bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Bends tam Hermes is rail rusya icon Geri votes yapıldı eleştiriler gelmeye başlayınca olaylar bombalar patladı tesadüf değil niye 2 gün önce değilde eleştiriler başlayınca bu olay oldu cevap basit..
    Merak ettiğim ne zaman facebook be instagram çalışır DNS VPN kullanmadan?

Motosikleti
    Derbi ETX

Aferin sana, Parti sempatizanı.
    Şu yazdığın yazıları bir okur musun? Yok amerikaymış yok fransaymış ulen neden bahsediyon sen, millet ölmüş artık o kadar dokunduysa yas tut.
    Gelip buraya yazmıcam yazmıcam tutamadım kendimi deyip, SİZ SİZ SİZLER diyemezsin, bir bölücü var ise orta da en kalitelisi SENSİN!
    hattoi, VESPERA ve vitalx bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Lan birlik birlik birlik. Ne birlik?

Ben gelip sana sarılınca, lanet olsun terör örgütüne deyince, peşinden de ölürüm Türkiye'm patlatınca terör bitecek mi?
    Terörün kime hizmet ettiği gayet açık. 50 can gittikten sonra bile hala çıkıp anayasa, başkanlık goygoyu yapıyor şerefsizler.
    Bu haysiyetsizlerle ne sevincimi paylaşırım ben ne de acımı.

Biri de çıkmış diyor ki, sırt sırta verip savaşacakmışız.
    Olm siz anca Taksim'de slogan atan adama palayla saldırırsınız. Eskişehir'de gazdan kaçan 19 yaşındaki çocuğu fırın küreğiyle öldürürsünüz.

Çıkarlarınız için kullandığınız 'vatan millet' sevginiz gerçekten olsa, sokakta elini kolunu sallaya sallaya gezen IŞİD militanlarına saldırırsınız.
    draggy, Memento-Mori, ibo8316 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yav aktroller taş taş geçiyor, şunları kaale almayın.
    Teröristler kadar gururlu ve onurlu olmalıyız diyen prompter ustasının fanboylarından ne bekliyorsunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Ortalık kan gölüne dönmüş hala ne kaçırsak, neyi kaynatsak diye bakınırlarken ne anlatıyorsunuz?
    Terörist seviciler, güllerle karşılayanlar vatansever kesildi.
    draggy bunu beğendi.

Milletimizin başı sagolsun ölenlere allahdan rahmet diliyorum ki bende havalimanı çalışanıyım akşam 6 da cıktım Siz hepiniz düşmüşssünüz partiye avrupada adam seçimi kaybediyo tebrik edip bütün kararında yanındayım diyo bizde öyle birşey yok aksini idda etmekle birlkde aksi görüşlülere katılıyo neyse bu olayda tek sorumlu ordaki polis hadi sıktın kafaasınada sık orda etkisiz olsun sen polissin beni korumak için devlet sana maaş veriyo bu maşşınıda bizden alıyo kendin limon satarak degil sen kaçıyosun nerdesin sen ya halkmısın sen cocukmusun ya sıkmışssın zaten bitanede kafasına sık bomba gördün kaçıyosun kaç kaç sen kaç anca kaçarsın bak senin kaçman kaç kişiye bedel sen gerekirse üstüne kaapncaksın ama nerde ordaki meleklerin(cocukların) onlar melek onların ahı nolcak neyse kafamı toplamadan yazdım affola imla hatalarım

Motosikleti
    dealim daystar 250
    ak trol olmayan bana fikir versin lütfen , TERÖR MENSUBU OLAN ları hastanede ziyaret ettik diyenlerin , terör cenazelerinde ağıt yakan CHP millet vekillerinin, çukur kazanlara arkadaşlar diye hitap edenlerin yaptıklarını mı onaylayalım, dsp nin kuyruğuna takılıp , erkeklikten dem vuran , tbmm ye girdiğinde direk kadın millet vekilinin başını açtıran, apo asılmasın diyen MHP yi mi onaylayalım, Hdp yi yazmama gerek var mı?
    BlackGhost, Mukaddime ve Eski_kasa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25
    ne kadar vatan haini ne kadar insanları dinle bayrakla aldatan varsa ne kadar da dolaylı dolaysız onları destekleyen varsa Allah onları her iki dünyada sürüm sürüm süründürsün )))))
    Nasıl Yaşarsan Öyle Ölürsün..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)