Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya Motorcu Kamp Alanı Yanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Çok sevilen ve yaz kış çok gelinen Antalya'daki kamp, tatil ve dinlenme alanı Olimpos, Adrasan ve Çıralı yandı, yanıyor...

Detaylı haber:
    http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/...-oldu-1293174/

Doğal güzellikleri muazzam olan bu yerlerin duyarlı insanlardan yardım alması gerekiyor.

Siz duyarlı motorculardan ricam bu bölgelere gezmeye, tatile veya kampa giderken yanınıza alabildiğiniz kadar fidan alıp, tohum alıp toprağa ekmeniz/dikmeniz.

Yeşil görmeyen gözler,renk zevkinden yoksundur.Burasını öyle bir ağaçlandırın ki,kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu anlasın.
    Atatürk
    matrax33 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    15 gündür antalyadaydım. saat 10.30 dan saat 13.00 e kadar dışarda haraket etmesi çok güç. nefes alınmıyor insan boğuluyor. arap yarım adasında çalıştım ben böyle bunaltıcı sıcak orda görmedim.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 gündür antalyadaydım. saat 10.30 dan saat 13.00 e kadar dışarda haraket etmesi çok güç. nefes alınmıyor insan boğuluyor. arap yarım adasında çalıştım ben böyle bunaltıcı sıcak orda görmedim.
    Abi ne 13.00'a kadar ya ? Saat akşam 8 de anca serinlemeye başlıyor,o da bir saat,sonrası geceleri hep nem

Schmuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahmin ediyorum ki tam bir otel yapılacak alan yanmıştır

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Oteli dikerler hemen. Faccebookta dolaşan fotoğrafları gördükten sonra içim parçalandı zaten ölmüş hayvanlar falan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)