Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

R25, Ninja 300, RC390, CBR500R Sizce Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    gidip de paso piste çıkmayacaksan, beygire değil düşük devir torkuna bak. sonra ne alacağın gün gibi çıkar meydana.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    ninca parçaları pahalı ve beklersin ayrıca çok yakar . Zenginim ben gazlamak istiyorum dersen ninja - yoksa 500r . Bana göre 500r daha mantıklı virajda falan gaz açıyosun yatıryosun falan. Güç her zaman iyidir.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    https://m.youtube.com/watch?v=whXJqwQc0LQ
    Burada tahminen 80km civarı bir şeye çıkıyorlar, bu hıza kadar cbr ninjayi deliyor 100 km hız sonrası bir de bayiltir.cbr500 Süspansiyonu nc750 ile aynı, frenler nissin, motor zaten Honda, üzerinde dandik irc lastik ile gelmiyor, parçada ninja gibi kaziklamiyorlar, her yerde servisi var, az yakıyor, sasi esnemiyor, ninjayi başar, net. http://world.honda.com/CBR500R-CB500...frame-chassis/

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    rc390 test sürüşüne gittim o kadar çok titreşim vardı ki
    böbrek taşlarımı döktüm saol varol ktm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abs li olanı seç nerde ne zaman lazım olacağı belli olmaz

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seçenekler bunlarsa sonuç belli değil mi?
    Tabi ki cbr500r.
    Rc390 seven bir insan olarak söylüyorum bunu.
    R25 e binmemiş tek kişi benim herhalde forumda ama cbr500r dan kağıt üstünde tek bir artısını göremedim.
    Ninja 300 bilmiyorum ama 250 den artıları bayağı fazla olması lazım cbr500r a tercih edilmesi için.

Ha dersinki benim hep istediğim motor şu ya da param şuna yetiyor o zaman herkesin kendi seçimidir.

Zaten bu motorların hiç biri pişman etmez. (R25 Sorunlu çıkmazsa)

Madem aralarında yorumlar üzerinden tercih yapamıyorsun. Git hepsinin bayisine motoru gözünle gör, dokun. Hangisi seni cezbederse onu al. İlla biri daha iyi gelecektir sana.

Şimdiden Güle güle kullan.
    Alınca fotoğraf at severiz.
    ssCi ve TOTEMONS bunu beğendiler.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    hiçbiri birbirinden çok farklı değil. boşuna fazla vergi ödeme.
    wing41 bunu beğendi.

Herkes farklı bişi söylüyor karar veremiyorum. Büyük ihtimal riske girip yüksek cc bişiler bakıcam bu gidişle anlaşılan.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500r gitmiyormuş,ara bir modelmiş,
    250sl 300 den daha düzgün bir motormuş

Rahmetli Kemal SUNAL filmleri çok seyrediyon anlaşılan

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Arkadaşım selamlar,

Honda 500R alman için tek sebep söyleyeceğim.

Yedek parçaları inanılmaz ucuzdur.
    Sadece orijinal boyalı ve stickerli yan grenaj 120 tl civarındadır.

500r kullanmadan gitmiyor yorumları yapanlar lakırdı doktorasına sahip adamlardır.Aldırış etme

Fiyat/performans oranı düşünüldüğünde sıfır alınırsa RC390 ikinci el alınacaksa 500R avantajlıdır.

Ama RC 390 peg lerin konumu ve alçak gidon yapısı nedeniyle 500 r den çok daha konforsuzdur.

Seçim sizin
    Evet gitmiyor. Bazı lümpenler para verip aldı diye şirketin ceo'su gibi savunuyor malını. Onlardan olmayın derim. R25'le neredeyse kafa kafaya giden 500 cc bir ss makineden bahsediyoruz. Burada giden alet r25, 500r değil. Ara model olduğunu da biliyorsunuz. Bi ara stoklar bitsin diye 20 bin liraya satıyorlardı.

Evet ninja 250 sl bana göre 300'den daha kaliteli bir motosiklet. Bu benim görüşüm. Sizi ilgilendiren noktayı anlayamadım?

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Yeni kasa 500r cok güzel fena bi motor bence paran yetiyorsa yeni kasa 500r almanı öneririm. 2. el eski kasa alıcam dersen alma
    [IMG][/IMG]
    ssCi bunu beğendi.

Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa 500r cok güzel fena bi motor bence paran yetiyorsa yeni kasa 500r almanı öneririm. 2. el eski kasa alıcam dersen alma
    http://<a href="http://hizliresim.co...Nv.jpg</a></a>
    Herkes ayrı konuşuyor o yüzden kafam çok karışıyor. CC ve fiyat yüzünden ninjayı eledim. 500r'dan da vazgeçme noktasına geldim. RC390 aşırı ss oturuşu rahatsız selesi ve tek silindirin gaaz bırakınca yığılmasından dolayıda eledim.

Geriye r25 kalıyor fakat sorunlu diyorlar sıfır alırsam 17-18 leri bulucak ıvırtı zıvırtısıyla. İkinci elde sorunsuz varmıdır acaba hatta sorunu nedir onu bile bilmiyorum hiç yoktan motor gidiyor ve lastikleri zaten değiştiricem.

İlla alıp ödemek zorundaysam büyük motor alıp riske girmek istemiyorsam o zaman giden en ucuzunu alıyım hiç yoktan motor gidiyor ve az öderim diye kendimi avuturum. Abssiz olduğu içinde ona göre x2 daha dikkatli sürerim artık yapıcak bişi yok. Sanki 27kmyi abslile yaptıkta :D

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    ikinci el 500r al. motorum var dersin. rüzgardan zarttan zurttan etkilenmez ,dengeli, bastınmı uzar gidersin 10bin+ devir çevirmene gerek kalmadan abs li bir makinan olur . Bu forumda herkes bilmiş. 18 bin civarı alabil irsin . Lastikleride irc değil, dunlop. En azından bir sonraki motor olarak 600cc bir motoru gönül rahatlığıyla alabilirsin. çünkü kendisi 194 kilodur. Her anlamda seni büyük motora hazırlar. Zamanında cbr250 için hondaya çok saydırmıştım. yok yavaş, yok tipi kayık sonuç 51.000 km de cbr 250 lim var. Honda bu işi iyi biliyor derim.
    ssCi ve TOTEMONS bunu beğendiler.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    R25 ile 500R'ı karşılaştırmak nedir yaa? Ahahahahaahgahaha abi valla şaka gibi durumlar...

500R'ın tek rakibi RC390 bu motorlar arasında. Ninja 300 bence rakibi dahi değil.

böyle mi yazalım illa?

500 R candır, gerisi patlıcan. Nihahaha.

Abicim dalga geçmeyin ne R25'i filan.. Güzel kardeşim sen de git motorları incele. Üstüne otur. Boş konuşuyorlar.
    TOTEMONS bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehirlerarası yollar ve konfor düşünülürse 500r diyebilirim. Amma ben olsam ninja 300 alırdım
    Keoma bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ninja çok yakar az kaçarcilar gelmiş gene

Kullanan kişiler yorum yapsın kardeşim
    İşkembeden sallamanın alemi yok.

Cbr kullandım ben kendime devirli motoru daha uygun gördüm daha spor olduğuna inandım 27 nm torku şehir içinde yeter dedim aldım.

Diyeyim mi 5 den aşağı tüketmiyor cbr diye

Fakat ben 3.8 ile 5.3 aralığında yakıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hoca sen fiyatlarını bir belirle derim bence.aralarında alakasız fiyatlar var.eğerki 0 alırsan bana göre...

honda cbr 500 26 bin lira.gerçekten çook çok pahalı fiyatından dolayı direk eledim.ama tork güç uzun çift silindir abs yeni kasanın muhteşem görüntüsü ve renkleri bu listenin 1. sırasında gelir ama fiyat olarak mt07 daha ucuz kalıyor yanında.

KTM sürdüm muhteşem performansı var.frenler,viraj,görüntüsü şu an benimde ilgilendiğim motor.abs lastikler kaydırmalı debriyaj projektör farlar.2016 model beklerim dersen ki bence bekle makina güncellendi.egzoz takıldı,ön fren kaliberi büyüdü 320mm,şasinin bazı noktaları kalınlaştırıldı güçlendirildi.her şey iyi güzel ama 100km anca yol yapabilirsin sert ve öne çok yatıyorsun.yapacağın yola göre seçmen gerekir ktmyi.

kawasaki bu 2sine göre bence en dengede kalanı.1.fiyat 2.performans günlük kullanım.5 saniyede değil 6 saniyede çıksan ne olur çıkmasan ne olur.

yamaha sürdüm gerçekten efsane hızlanıyor doğru ama bu klasmanda bi motor değil.250 cc le 390 500ü kıyaslamak bence doğru değil.tabi fiyat olarakta en uygunu o kalıyor.abs lastik yok.

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca sen fiyatlarını bir belirle derim bence.aralarında alakasız fiyatlar var.eğerki 0 alırsan bana göre...

honda cbr 500 26 bin lira.gerçekten çook çok pahalı fiyatından dolayı direk eledim.ama tork güç uzun çift silindir abs yeni kasanın muhteşem görüntüsü ve renkleri bu listenin 1. sırasında gelir ama fiyat olarak mt07 daha ucuz kalıyor yanında.

KTM sürdüm muhteşem performansı var.frenler,viraj,görüntüsü şu an benimde ilgilendiğim motor.abs lastikler kaydırmalı debriyaj projektör farlar.2016 model beklerim dersen ki bence bekle makina güncellendi.egzoz takıldı,ön fren kaliberi büyüdü 320mm,şasinin bazı noktaları kalınlaştırıldı güçlendirildi.her şey iyi güzel ama 100km anca yol yapabilirsin sert ve öne çok yatıyorsun.yapacağın yola göre seçmen gerekir ktmyi.

kawasaki bu 2sine göre bence en dengede kalanı.1.fiyat 2.performans günlük kullanım.5 saniyede değil 6 saniyede çıksan ne olur çıkmasan ne olur.

yamaha sürdüm gerçekten efsane hızlanıyor doğru ama bu klasmanda bi motor değil.250 cc le 390 500ü kıyaslamak bence doğru değil.tabi fiyat olarakta en uygunu o kalıyor.abs lastik yok.
    Hocam konuyu okuduğunuza eminmisiniz? :D

Ehliyet yasasına takıldığım için 2 ci el motor alıcam, sıfır almaya gücüm yetmez. 26 bin veremem ben bir cbr500'e.

Mt 07 demişsiniz ama o kaç kw haberiniz varmı? :D Ben kararımı veriyorum sanırım yavaş yavaş.

Eğer risk alıcam dersem 4 silindirli büyük bir makina alıcam ceza yersemde katlanıcam mecbur.

Yok risk alamam dersem bu işten vazgeç paşa paşa 2 yıl bin kafan rahat etsin diye düşünürsem r25 alıcam büyük ihtimal.

Hem daha ucuza gelicek bir lastik masrafı olucak o kadar. Onun haricinde hızlanması şekli şemali bana göre yeterli.

Diğerlerinin hepsini eledim kanımca. Herkes farklı konuşuyor kime inanacağımı bilmiyorum kalkıpta her motorun sürüş bilmemnesine katılamam o yüzden bu konudan bana yardım edenler haricinde birazda kendim karar vermem gerekiyormuş anlaşılan.

Hayırlısı neyse o olsun o vakit.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı ssCi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konuyu okuduğunuza eminmisiniz? :D

Ehliyet yasasına takıldığım için 2 ci el motor alıcam, sıfır almaya gücüm yetmez. 26 bin veremem ben bir cbr500'e.

Mt 07 demişsiniz ama o kaç kw haberiniz varmı? :D Ben kararımı veriyorum sanırım yavaş yavaş.

Eğer risk alıcam dersem 4 silindirli büyük bir makina alıcam ceza yersemde katlanıcam mecbur.

Yok risk alamam dersem bu işten vazgeç paşa paşa 2 yıl bin kafan rahat etsin diye düşünürsem r25 alıcam büyük ihtimal.

Hem daha ucuza gelicek bir lastik masrafı olucak o kadar. Onun haricinde hızlanması şekli şemali bana göre yeterli.

Diğerlerinin hepsini eledim kanımca. Herkes farklı konuşuyor kime inanacağımı bilmiyorum kalkıpta her motorun sürüş bilmemnesine katılamam o yüzden bu konudan bana yardım edenler haricinde birazda kendim karar vermem gerekiyormuş anlaşılan.

Hayırlısı neyse o olsun o vakit.
    yok yok ben parasıyla alakalı olarak söyledim mt07 parasına satılıyor diye.
    zaten 2. el alınacaksa seçenek direk 2 ye düşüyor.ya kawasaki yada yamaha alabilirsiniz.en çok bu motorlar var piyasada.
    ya 2. el ninja 300 yada 0 yamaha.ben olsam yamaha alırım hem rahat satarsın hemde kolay kolay sıkılmazsın.kolay gelsin

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Cbr güzel de 500cc 8k da devir bitiyor.Tutulmayan model cbr500r hem de o motorun revize edilmesi gerekiyor.Anca makyajlasınlar ! Ağır motor bir kere.Ha şehir dışı istiyorsan cbr daha rahattır.Ama arkadaşım sen eminim %90 şehir içinde süreceksin.Ve cbr deki o ağırlığı şehir içinde taşıman zor olacak.Dönüş çapı daha dar cbr'nin.Ktm demişler.Oyuncak gibi duruyor motor.Domalmada cabası.Piste çıkmıyosan rc'de elenir.Abs'li en hafif,oturuşu daha dik,şekilli(kimse ben şekil aramıyorum aaebbii ya demesin) en iyi motor Ninja şu anda.Evet parçaları pahalı demişler de bütün markalar geçiriyor artık arkadaşlar bunu kabullenelim.Ya da şöyle diyim biz fakirleştik.Düşürürsen yok bu kadar masraf felan geçin artık.takarsın korumalıklarını hayırlısı der geçersin.Zevk meselesi artık bundan sonrası.Onu düşünürsen hiçbir motora binemezsin.

Hadi hayırlı olsun dostum.

R25'te abs olsun tek geçeceğim motordur o da ayrı

Motosikleti
    r25 >c800> mt09
    cbr 500r 2016 26 bin lira
    r25 16 bin lira

cbr500r her konuda üstün bir motordur fakat 10 bin liralık bi fark göremiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)