Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor parçaları fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    deadqool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    Selam arkadaşlar kesin yine troll yicem sadece mesaj yazmak için yazanlar çılacak ama rica ediyorum ciddi bişey sorcam yeniyim bilmiyorum bi yardım edin şimdi benim motora ayna taktırmam gerek ve ayaklığın bitanesini yaptırmam lazm bu tarz şeylerin fiyatlarını kaba saba birisi bi yazsa bende ay başını beklemesem tamirciye gidicek sorcak vaktim olmuyo iftar saati boşum ozamanda kapalı oluyo 3-4 kere gittim bi fiyat bilen yazsa çok yardımcı olur ne bilim elcik taktırma nekadardır ayna taktırma ön sinyaller ayaklık el koruma falan gibi başka yeni arkadaşlarada fikir sahibi olabilme imkanı var trollemeyin boş mesaj atmayın lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Az daha koy ybr al bosver aynayi falan kardesim farz edelimki troll degilsin farz ediyorum sadece motorun ne markasi modeli ne cidden bos adamsin bosver

deadqool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    Alıntı seyhans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha koy ybr al bosver aynayi falan kardesim farz edelimki troll degilsin farz ediyorum sadece motorun ne markasi modeli ne cidden bos adamsin bosver
    arkadaşım tanımadan etmeden millete boş adamsın diyosun ozaman cevap yazma yanda kocaman yazıyo model marka onu geçtim gidemiyorum diyorum tamirciye bu hafta gündüz gidersem yaptırmam gerekir elimde para olmadanmı gidim bi fikir almak istedim bu forum ne diye var yeni birine yardım etmiyosanız forumun heryerine yardım ederiz yazmayın boş olan sensin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ayaklık işi ustayı görmeni gerektirebilir ama aynayı internetten alıp kendin takabilirsin. Ayna takma yerinin genişliğine ve ters veya düz diş olmasına da dikkat edin ayna sipariş ederken. Aynaların biri ters diğeri düz diş bile olabilir.
    deadqool bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)