Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Erkeklik Burada Başlar/Biter: "Ya Motor, Ya Ben" Resti. Ne Yapmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    bugün motorla seni köşeye sıkıştıran yarın başka bir şey ile seçim yapmanı ister sonra bi bakmışsın sen sen değilsin. ikna etmek en iyisi motora binmek zorunda değil iki hafta tatilde bir hafta motorla takılırsın bir hafta hatunla. yada günlük yaşamda o araba ile gider sen yanında motorla faalan be your self )
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevremizden görüyoruz duyuyoruz. Bazı bayanlar (eş ya da kız arkadaş) kendisini motosiklet ile kıyaslamak gibi bir hataya düşüyor ve resti çekiyor: "Ya Motor, Ya Ben". Ne yapmalı bu durumda? Orta b,r yol bulunab,lir mi? Lütfen çare. ("Kadının ağzını burnunu kırarım, motora da binerim" gibi abuk subuk cevaplar yazılmasın)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astramastra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Vallaha esas hata bu restleşmeyi yaptıran tarafta bence. Olayın buraya gelmesine müsaade etmek büyük hata.

1- Motor eğer iş içinse veya aile ekonomisi için önemli ise zaten kimsenin böyle bir kıyasa girememesi gerekir. Tarafların çok daha önceden motorun ne anlama geldiğini anlamış (eşlerden birinin diğerine bu önemi anlatmış olması) ve onun üzerinden polemiğe girmiyor olması gerekir.

2- Motor eğer keyif için ise (ki motor ile yolculuk çok keyifli bir iştir), kullanan tarafın bu keyfi eşi-sevgilisi ile paylaşması gerekir. Aşılamayacak korku yoktur. Eğer eşiniz-sevgilinizin motor korkusu varsa ve şu ana kadar onu ikna edememişseniz hatayı gene kendinizde arayın. Ya bu keyfi iyi anlatamadınız, ya korkutucu kullanıyorsunuz, ya da artçının konforu için gerekli özeni göstermiyorsunuzdur. Gene iş bu restleşmeye kadar gelmeden çok önce bunu çözmeniz gerekirdi.

3- Eğer bu kavga özünde ilişkide kimin sözü geçer kavgası ise ve maalesef motor öznesi üzerinden yürüyor ise gene siz hatalısınız. Çoktan bu işi sevdirmiş ve herhangi bir kavganın öznesi haline gelmemesini sağlamış olmanız gerekirdi.

Motosikletin her ikinizin de hayatına keyif katan bir hobi olduğu olgusunu eşinize-sevgilinize anlatma görevi size düşüyor. Sevgiliniz, hatta eşiniz olacak kadar kendinize yakın gördüğünüz kişiye düzgün şekilde anlatıp da anlamasını sağlayamayacağınız bir konunun var olduğunu düşünmüyorum. Siz bu insanla evlenmişsiniz artık, bu derece anlaşırken motor üzerinden anlaşamamak saçma olur.

Üstüne bindiğimde gideceksen, virajlarda yatabileceksem sen derim yok sa motor :D

Motosikleti
    nc750x
    O zaman nc750x alalım karıcığım başa gelen çekilir

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    İki motor arasında tercih yapılması gereken durumdur.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    İlerde ya ailen ya ben diye rest gelmesi mümkün bir olay.Motorunu seç demiyorum ama kıyasa girmesi zaten bitirmiş olayı.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Böyle bir laf söyleyen biri ile zaten aynı yola çıkılmaz

Motosikleti
    Hyosung GV650
    verilecek cevap şu olmalı

pelinsu lütfen kendini motorumla kıyaslama motosiklet benim için gelip geçici bir heves değil.

Motosikleti
    nc750x
    Bu cevapları yazanları çoğu bekar belliki, bekara ...ı boşamak kolay gelir diye buna diyorlar işte
    metecel bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cevapları yazanları çoğu bekar belliki, bekara ...ı boşamak kolay gelir diye buna diyorlar işte
    bekarda onun peşinde üstad. motorla hatun yanyana dursun motorun plakası bile hatırlanmaz. erkek erkeğeyiz birbirimizi kandırmayalım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    honda cgl
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevremizden görüyoruz duyuyoruz. Bazı bayanlar (eş ya da kız arkadaş) kendisini motosiklet ile kıyaslamak gibi bir hataya düşüyor ve resti çekiyor: "Ya Motor, Ya Ben". Ne yapmalı bu durumda? Orta b,r yol bulunab,lir mi? Lütfen çare. ("Kadının ağzını burnunu kırarım, motora da binerim" gibi abuk subuk cevaplar yazılmasın)
    Onu söyleyen kız muhakkak seni daha çok seviyordur sana zarar geleceğini aileni ihmal edeceğini düşündüğü için bunu söylüyordur

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı astramastra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kızın ayağı ne öyle be? Bence oğlan motora sarılmakla iyi etmiş.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    nerede kaldı o eski erkekler???

Motosikleti
    dealim daystar 250
    siz hiç mi bir şey bilmezsiniz ? eşinizin ( karınızın) her dediğine he diyin amma teselliyi de, motorun arkasına attığınız metresiniz de arayın be arkadaşlar.

taediumvitae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF600
    Motor altımda, sen arkamda olacaksın!!

Motosikleti
    yok
    Delinse yer, çökse gök,yansa kül olsa dört yan, Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    İşin içinde aile , çoluk , çocuk varsa bırak motoru uzay mekiği kullanıyo olsam bile "aile" yi seçerim.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Kız arkadaşım benim motorumu benden çok seviyor. Muhtemelen ya sen ya motorun diyecek? Ne yapmalıyım taktik verin :D

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    ben aynı sorunu otomobil için yasadım, yıkarım silerim ne bilim hosuma gider motoruma arabama bakmak, ama bu gereksiz tavırları bende duydum yok arabana motoruna bakacagına braber zaman gecirelim telefona bakmıyorsunvs vs vs.. Ama mesajlarda görüldüğü gibi öyle motoru sec arabayı sec demeyle olmuyor.. kalp bu onuda seviyor onuda zamanı iyi ayarlamak gerek, yada zamanlamayı sıkıntılı bi durum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)