Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sonunda R25'imi aldım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    S.A arkadaşlar.
    Şuan hala tam olarak inanamıyorum ama aşağıda görmüş olduğunuz aleti sonunda satın alabildim!!
    İçimde garip bir burukluk ve mutluluk var. Henüz kullanmadığım için hala inanamıyorum satın aldığıma.
    Senelerce biriktirdiğin parayı son kuruşuna kadar çıkarıp vermek insanın canını sıkıyor biraz.
    Henüz motoru eve getirmedim. Birazdan gidip getiricem. Garajını hazırladım, bir güzel temizledim.

Sigorta ile boğuşuyorum şuan. En düşük Anadolu 1300 lira çıkıyor.
    Yaş 25, ilk motor, İstanbul, Ehliyetimin 7. yılı ve hiç kazam yok.
    MTV nedeniyle ayın 1'ine kadar bekleyip ruhsatı vs öyle çıkartıcam. Boşuna ödemeyelim 8 gün için dedim.

Motor :15,950 TL
    MTV : 59 TL
    Sigorta : 1300 TL
    Plaka Ruhsat: 220 TL
    Toplam :17,529 TL

Öyle böyle girmedi, canım yanıyor şuan çok fena. BKNZ

Malesef henüz ekipmanları almadım.
    Ne alıcağıma bir türlü karar veremediğim için beklemede. Hafta sonu ekipmanları alıcam inşallah.

Lütfen bana öneride bulunun.
    Kask: Shoei veya Marushin düşünüyorum. Yalnız merak ettiğim Marushin AGV, Nolan vb gibi büyük bir kask ise almıyıcam. Karpuz gibi durmasın kafamda.
    Mont: Aşırı sıcak şuan hava. Kesinlikle mont giyemem. 4Riders'ın fileli korumasından veya ona benzer bir şey almak istiyorum.
    Eldiven: Önerilere açığım.
    Koruma takozu: Uygun fiyata bilen varsa haber versin lütfen
    Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Buradan @biyeybaraküs abimize selam yolluyorum.

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir daha motor alacağım diye konu açarsan ıslak odunla dalacağım vallahi hani motor yine troolledin bizi
    caneroz, SweentLy, ardacik ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    oyyy MaşAllah güle güle kullanın, hayırlı olsun. Tekerinize taş deymesin.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Hayırlı olsun azmine hayran oldum, senelerce para biriktirebilmek nasıl birşey
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Ebu Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun azmine hayran oldum, senelerce para biriktirebilmek nasıl birşey
    Eyvallah Hocam. Foruma üye olduğum günden bu güne kadar biriktirdim.
    Kıyafet almadım. 2 yıl aynı ayakkabıları giydim. Ne zaman para harcayacak olsam kendime resmen küfür ederek vazgeçtim.
    Sosyal hayatımı fazla kısmadım, sevgilim ve arkadaşlarımla takılmayıda kesseydim geçen sene alırdım muhtemelen.

İşin sırrı kız arkadaşı bırakmak... Başka türlü para birikmiyor.
    essegesse ve Kokusmusadam bunu beğendiler.

Alet nalet hayırlı olsun. Sağa sola patlayan r25cilerden olma dikkatli kullan parça fiyatları malum. Birde 10 gün sonra yağ pompası yüzünden motosikletler toplatılırsa senin ki gitmez umarım hayata küsersin
    Morphin bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Lastik almayı düşünmüyorsun sanırım.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Hocam hayırlı olsun.Nazar değmezsin.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik almayı düşünmüyorsun sanırım.
    Aslında düşünüyorum fakat cebimde 5 kuruş kalmadığı için şuan alma imkanım yok. Kısmetse 1-2 ay sonra ancak alabilirim.

Kazasız belasız, güle güle kullanın.
    Morphin bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında düşünüyorum fakat cebimde 5 kuruş kalmadığı için şuan alma imkanım yok. Kısmetse 1-2 ay sonra ancak alabilirim.
    Eğer lastiği erteliyorsanız viraj filan yapmayı bence lastiği alana kadar unutun. Scooter sürer gibi sürün yoksa canınız çok daha fazla yanabilir. Malum Yamaha parçaları baya pahalı
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Hayırlı olsun.Kask olarak marushin999rs alabilirsin,eldiven olarak knox handroid en iyisidir ama daha ucuz birşey istersen alpinestars sp8 bakabilirsin.Sadece file korumaya ben pek güvenmiyorum,eğer fileler yırtılırsa kaza anında korumalar dağılır,dainese airframe+sırtlık tavsiye ederim.Pantalon olarakda ucuz istersen forumda yerli üreten biri var, yoksa tech 90 a bakabilirsin.Bot düşünmüyorsun galiba.

Kazasız belasız binmen dileğiyle...
    Morphin bunu beğendi.

alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin kendim almış gibi sevindim. Çok istediğim bir model R25 ilk motorum olacağı için cesaret edip almadım 200 ns tercih ettim öğrenme amaçlı 5.000 km oldu nazar değmesin bir sıkıntı çıkarmadı bana. Önümüzdeki sezon aynı renkten alacağım nasip olursa. Güzel günlerde kullan. Kask olarak AgvK5 kullanıyorum kötü değil ama beni çok tatmin etmedi. Eldiven olarak knox handroid i şiddetle tavsiye ediyorum durumun varsa vereceğin parayı sonuna kadar hak edecektir...
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer lastiği erteliyorsanız viraj filan yapmayı bence lastiği alana kadar unutun. Scooter sürer gibi sürün yoksa canınız çok daha fazla yanabilir. Malum Yamaha parçaları baya pahalı
    Dostum zaten bin km falan 100 km hızı dahi geçemeyeceğim. Hem Acemiyim, hem rodaj var. Mahallede biraz tur attım, şimdilik beni götürür bu lastikler.
    Sanırım eski lastikle aynı değil biraz daha yumuşak ve yüzeyi pürüzlü. 2015 modellerin IRC bal kabağı gibi parlıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Kask olarak marushin999rs alabilirsin,eldiven olarak knox handroid en iyisidir ama daha ucuz birşey istersen alpinestars sp8 bakabilirsin.Sadece file korumaya ben pek güvenmiyorum,eğer fileler yırtılırsa kaza anında korumalar dağılır,dainese airframe+sırtlık tavsiye ederim.Pantalon olarakda ucuz istersen forumda yerli üreten biri var, yoksa tech 90 a bakabilirsin.Bot düşünmüyorsun galiba.

Kazasız belasız binmen dileğiyle...
    Eyvallah hocam sağolun. Marushini çok inceledim, bende almak istiyorum ama kalıp olarak AGV falan gibi büyük ise direk Shoei alırım. Zaten kafa büyük olmaz yani
    Knox bana çok pahalı şuan, tüm paramı verdim malesef, hatta sp8 bile pahalı. ) File koruma ucuz diye aslında ona yöneldim geçici olarak Kot olarak tech90 düşünüyorum hocam eyvallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı alic3lik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin kendim almış gibi sevindim. Çok istediğim bir model R25 ilk motorum olacağı için cesaret edip almadım 200 ns tercih ettim öğrenme amaçlı 5.000 km oldu nazar değmesin bir sıkıntı çıkarmadı bana. Önümüzdeki sezon aynı renkten alacağım nasip olursa. Güzel günlerde kullan. Kask olarak AgvK5 kullanıyorum kötü değil ama beni çok tatmin etmedi. Eldiven olarak knox handroid i şiddetle tavsiye ediyorum durumun varsa vereceğin parayı sonuna kadar hak edecektir...
    Çok teşekkür ederim hocam. Valla iyiki 200ns almışsınız diyim ben size. Makine baya ağır, ben kendime güvendiğim için aldım yinede tereddütlerim var hala.
    İnşallah yanlış yapmamışımdır diyorum. İnşallah sende bir gün kavuşursun inşallah. Ama düşüncem 250RR gelirse direk ona atlarsın. Ben öyle yapıcam şahsen.

Yanlış hatırlamıyorsam siz daha önce de Pulsar aldım parasını ödedim diye, yine böyle bir konu açmıştınız. Yanılıyorum sanırım.
    Hayırlı olsun, kazasız kullanırsınız umarım.
    Morphin bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Öncelikle hayırlı olsun, R25 kullananlar için çeşitli yerlerle indirim anlaşmamız var madem bu ailenin bi ferdi oldun facebook grubumuza da katılmayı ihmal etme https://www.facebook.com/groups/YZFR25/, Marushin çok kaliteli bir kasktır ama xl ve türevi büyük beden kaskları biraz iri, yine de çok modeli var bi araştırmanı ve canlı görmeni öneririm.
    Morphin bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Beyler motoru alıp eve getirdim sonunda. Başımdan geçenleri biraz anlatayım.

Motora ilk bindiğimde içimden. (Aha şimdi sıçtın olum Özkan dedim kendime)
    Motor ağır ve 1.71 boyum ile (benden kısa boylulara kesinlikle tavsiye etmiyorum) hakimiyeti sağlayamama ile ilgili tereddüt yaşadım.
    Marşa bastım, vitesi 1'e atıyorum stop ediyor! Bi kaç kere daha stop ettirdikten sonra içeriden bağırdılar -(AYAKLIĞI KAPAT) sonradan dank etti tabi.
    Neyse ufaktan kalktım öyle hurra diye bir gaz tepkisi yok, iyi güzel hemen yandaki benzinliğe (50 mt) girdim, hayırlı olsun vs derken pompacı arkadaş, pompa çıkmıyor abi diyerek para istedi. Tabiki vermedim, bu tip şeylere asla taviz vermem hayırdır gardaş?
    Çıktım benzinlikten yan yoldan eve dönüyorum bir yerde adamın teki sıkıştı, hemen yanımda bir bayan bekliyordu. Dönüp bana "isterseniz burdan geçin beklemeyin" dedi gülümseyerek. Vayy be dedim içimden dk 1 gol 1.
    Mecburen bir ara E-5'e girdim, bağlantı yolunda dingilin teki geçmek için taciz etti! Yolu ortalayarak giderken dönüp "BEKLEYECEKSİN" dedim ve yol vermedim.

Mahalleye girdiğimde ise hiç beklemediğim bir olayla karşılaştım. Yıllarca beslediğim, işe giderken sevdiğim, beni çok seven sokak köpekleri deli gibi havlayarak üstüme koşmaya başladı. (Bir daha yemek yok lan size )
    Köpekleri çok sevdiğim ve 3 tane köpek büyüttüğüm için aldırış etmeden yanlarından geçtim. Ama beni tanıyan köpekler bile böyle yapıyorsa acaba ne heyecanlar yaşarız düşünmek bile istemiyorum.
    28indensonra bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Tekerine taş değmesin kardeşim
    Morphin bunu beğendi.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, çok güzel motor güle güle kullanman dileğiyle.

Eldiven: Sıcaklarda bunaltmıyor, İzmirde kullanıyorum. Korumaları gayet iyi. Aynı modelin deri olanı var ona da bakabilirsin.

Mont: Havalandırması iyi, korumalar CE onaylı sadece sırta koruma alman gerekir.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam siz daha önce de Pulsar aldım parasını ödedim diye, yine böyle bir konu açmıştınız. Yanılıyorum sanırım.
    Hayırlı olsun, kazasız kullanırsınız umarım.
    Hocam Pulsar almayı düşünüyordum, gidip denedim ama içime hiç sinmediği için vazgeçip 2 ay sonra asıl istediğimi aldım nihayet Eyvallah çok sağolun.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun, R25 kullananlar için çeşitli yerlerle indirim anlaşmamız var madem bu ailenin bi ferdi oldun facebook grubumuza da katılmayı ihmal etme https://www.facebook.com/groups/YZFR25/, Marushin çok kaliteli bir kasktır ama xl ve türevi büyük beden kaskları biraz iri, yine de çok modeli var bi araştırmanı ve canlı görmeni öneririm.
    Hocam ilk açıldığı zamandan beri üyeyim zaten gruba.
    Hocam benim kafa 50-52 M civarında, Shoei'nin aynı bedeni ile kıyasladığınızda hangi kask daha iri duruyor acaba?
    İnşallah Hafta sonu gidip deniyicem. Marushin için nereyi önerirsiniz Anadolu yakasında?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, çok güzel motor güle güle kullanman dileğiyle.

Eldiven: Sıcaklarda bunaltmıyor, İzmirde kullanıyorum. Korumaları gayet iyi.

Mont: Havalandırması iyi, korumalar CE onaylı sadece sırta koruma alman gerekir.
    Eldiveni çok beğendim hocam. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? Fiyatıda uygunmuş çok iyi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)