Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İnazuma f almaya gittim cb 500f aldım... :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Hayırlı olsun. Is bilekte biter. Motora alışana kadar kontrollü gaz açarsın
    Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Günde 800 küsür km yaptığım seyahatler oluyor.300 km tecrübe toplasan 5 saat sürüş tecrübesidir. 300 km tecrübe ile 500 cc motor kullanmak cahil cesaretidir.
    Jedaykin, arifziyaar ve blueway2 bunu beğendiler.

Kazasız belasız, güle güle kullanın.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Eğer tamamlamadıysanız ufak bir tavsiye;
    motoru aldığınız gibi cebinize bir miktar daha para koyup bir ciddi eğitim kurumundan eğitimleri tamamlayın (kapalı alan + yol) içiniz rahat ve biraz daha bilinçli binersiniz.
    Gis(Motto),Yamaha,Honda

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Herkese tavsiyeleri ve güzel dilekleri için teşekkür ederim Birazdan notere gideceğiz
    Yasin D bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Hayırlı olsun. Allah korusun.

Rengini merak ettim.

Full ekipmansız (bot dahil), binme derim ...

Güvenli ve eğlenceli sürüşler.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Bu hızla 3 aya hayabusa tamamdır
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Hayırlı olsun hani resim??

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    aklında olsun cb500f r farketmez agır motorlar... tecruben az o yuzden gidonunu saga sola tam kırmamaya dikkat et dönüş vs, özellikle ilk zamanlarda bu sebebten motorun agırlıgını tam anlayamayıp saga sola çok duser motor..
    aklının bi tarafında tut bu bilgiyi..

Kazasız belasız forumdaş kardeşim gule gule Allah binmeyi nasip etsin..

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Hayırlı olsun .Gaza gelmeden kazasız belasız sürüşler...

Bari rodajını bitirseydin bende dün cbf150 mi teslim aldım benimde gözüm bundan sonra cb500f te idi ama aea motoru pek begenmedi sanırım o yüzden bende bi negatif yaklaşıyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ani duruşlarda motosikleti dik tutmaya dikkat edin. Boyunuz çok uzun değilse motoru devirirsiniz. Ağır motorun dur kalk işi zor.

Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bari rodajını bitirseydin bende dün cbf150 mi teslim aldım benimde gözüm bundan sonra cb500f te idi ama aea motoru pek begenmedi sanırım o yüzden bende bi negatif yaklaşıyorum
    Koskoca Honda üretmiş, mühendisler yapmış etmiş ama birisi beğenmedi diye almamak... Zevkimizi başkalarının düşünceleriyle yaşamadığımız günleri görürüz umarım
    Carbondioxid ve Maslak bunu beğendiler.

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koskoca Honda üretmiş, mühendisler yapmış etmiş ama birisi beğenmedi diye almamak... Zevkimizi başkalarının düşünceleriyle yaşamadığımız günleri görürüz umarım
    ++++++++++++1

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her mali almadan denemek gibi bir sans her zaman olamiyor maalesef, ya da kisa sure deneyerek anlayamayacagin sorunlar olabilir; hepsinden otesi, profesyonelce inceleme yapan insanlarin cok sayida alternatifi deneyip karsilastirma sansi var. Bu bakimlardan ben Internet'teki incelemeleri (sadece motor degil, her konuda) satin alma karari vermede yararli buluyorum.

Fakat! Adam 'iki uc sey disinda "nefis"' diyerek bitirmis incelemeyi, neden begenmemis olmus onu anlamadim ben de...

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke biraz daha tecrübe ile alsaydınız ama olsun cb500 öyle kontrol edilemeyecek bir güçte değil yeterki kurallara uyun ve dikkatli kullanın. Bence ilk bir kaç gün kalabalık trafiğe girmeyin. Alıştırma yapın.
    Güzel ve sorunsuz günler geçirmeniz dileğiyle, fotoğraf bekliyorum.
    Üstünde de bir poz.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullanın. Fiyatı haricinde günlük kullanımda en ideal motorlardan biri. Ne agresif ne de güçsüz. Tam ayarında motor. Az da yakıyor daha ne olsun. Güzel günlerde kullanın tecrübe olayını kafaya takıp beygir sayısını çok büyütmeyin tedirgin olmayın.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Allah korusun.

Rengini merak ettim.

Full ekipmansız (bot dahil), binme derim ...

Güvenli ve eğlenceli sürüşler.
    Botum hariç kevlar kot, full koruma mont bell kask ve eldivenlerle biniyorum. Toplam değeri 1700 tl. Elim düzelsin sıra bota da gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Alıntı topgun1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hızla 3 aya hayabusa tamamdır
    Belki olurdu ama malesef A ehliyetim yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O eski kasa cbfti bu yeni kasa. Aralarında bazı farklar var. Yeni kasası daha yakışıklı ve daha işlevsel. Depo kapağı elde kalmıyor mesela. Bi de led farlı. Bi gidin görün derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke biraz daha tecrübe ile alsaydınız ama olsun cb500 öyle kontrol edilemeyecek bir güçte değil yeterki kurallara uyun ve dikkatli kullanın. Bence ilk bir kaç gün kalabalık trafiğe girmeyin. Alıştırma yapın.
    Güzel ve sorunsuz günler geçirmeniz dileğiyle, fotoğraf bekliyorum.
    Üstünde de bir poz.
    Valla bugün çok yoğun trafiğe de girdim tem'e de çıktım :D alır almaz 80 km yaptım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ani duruşlarda motosikleti dik tutmaya dikkat edin. Boyunuz çok uzun değilse motoru devirirsiniz. Ağır motorun dur kalk işi zor.
    Boyum 183 ve bu motosiklet bence tam benim kalıbıma göre üretilmiş Bugün 2-3 kez abs devreye girdi hatta birinde kıç kaydıııı kaydı sonra freni bıraktım düzeldi bi daha sıktım abs devreye girdi. Bugün dediğim gibi bu canavarı yönetmekte hiç zorlanmadım. Başlangıçtaki ilk birkaç dakika hariç :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Bu arada resim yüklemeye çalışacağım fakat bunun yöntemini bi araştırmam lazım

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen 150 yi geri al. 2 hafta 150 ye bin , 2 gün 500 e bin tekrar 2hafta 150 ye. 10,000 km böyle devam et

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

hatta 20 bin km yap , yoksa tahminim 2,000km için de düşersin ilk düşmene göre arkası gelebilir sonra motordan nefret edicen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)