Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1. köprü kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Arkadaşlar 1. köprüde 2 motorlu arkadaşımız birbirine çarptı..

Arabayla çıktım beşiktaş ayrımda çevirme var içimden dedim şans işte, devam ettim...
    Köprüye girdim çevirmeden çıkan çoklu motor grubu arkamdan gelmeye başladı, tabiiki herkes birbirini saygıyla beklemiyordu.. Hele bir de çevirmeye girmiş vakit kaybetmişti.. En sağ giden boşluktan gitmeyerek sola girerek devam eden motorcu, tekrar en sağa geçmeye çalışırken, sağdan gelen motorcu arkadaşımızın onüne kırdı.. Çocuk köprü demirlerine çarparak durabildi.. Acısı vardı, sanırım bacagında kırık olabilir, Ambulansı bekleme aşamasında köprü trafigini aksatmamak adına devam ettim, motorcu arkadaşlar yanındaydı... Umarım çok bir şey yoktur..

En vahim durum işte motorcunun motorcuya çarpması...
    Mustaphalanx ve OğuzÖztürk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun. Aslinda birbirimize biraz saygili,sevgili olsak tum sorunlar cozulur.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Motorcu Motorcunun kurdudur bunu bende yaşıyorum , yol daralıyor belli sıkışacağız arkadan gelen motorcu sadece 5 saniye için tehlikeli bir geçiş yapıyor.Oysa zaten zaman kazanıyoruz motorla biraz zaman kaybetmeyi kabul edebilir olmamız lazım.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Maalesef öküz çok, motorcu da olsa arabalı da hiç fark etmiyor. Dikkatli, temkinli ve yavaş olmak lazım.. Ciddi bir şeyi yoktur inşallah.
    SweentLy bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    geçmiş olsun inşallah ciddi birşeyi yoktur ,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Saygı saygı deyip duruyoruz motorcular arasında ama daha başkasına saygi gösteren motorcu ya rastlamadım ben.Allaha emanet gidiyoruz işte Allah bizi Aptal motorcular dan korusun
    OğuzÖztürk, mgora, MimTolga ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Yani arkadasin koprudeki tellere vurararak dusme anini gormus olsaydiniz hala yaşıyorum sanki..

Motosikleti
    nc750x
    Motosiklet sürücüsü olarak her zaman söylüyorum, özellikle şehir içlerinde bir motosikletlinin en büyük tehlikesi sorumsuz diğer motosiklet sürücüleri. O kadar yakın ve taciz ederek sürüyorlar ki motorlarını amaçları nedir ben henüz anlamadım.

Bu tür adamlar yüzünden diğer araç sürücleri suçu günahı olmayan gerçek motorseverlere de gıcık oluyorlar.
    svgblg bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)