Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TUİK İLK DÖRT AY VERİLER SPORT+SUPER SPORT SEGMENTİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bayiden satilan her motor tsscilleniyormu. Yani plaka cikariliyormu? Yani o maddeyi ozellikle yazmanizin sebebi nedir? Ben bunu soruyorum.
    Saygilarimla.
    Mustafa Bey; bizim tespitlerimiz bazı markalarda bayiden satışı yapılan her ürün mutlaka tescil ediliyor. Bazı markalarda ise kayıplar var. Ama gene tespitlerimize göre sport-super sport segmentinde kayıp ise yok denecek kadar az. Kullanıcı daha titiz görünüyor. Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey; bizim tespitlerimiz bazı markalarda bayiden satışı yapılan her ürün mutlaka tescil ediliyor. Bazı markalarda ise kayıplar var. Ama gene tespitlerimize göre sport-super sport segmentinde kayıp ise yok denecek kadar az. Kullanıcı daha titiz görünüyor. Saygılarımla...
    Ekrem Ata bey, RS400 ve CS400 Modelleri Tükiye'ye gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek herhangi bir gelişme var mı? Teşekkürler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Ata bey, RS400 ve CS400 Modelleri Tükiye'ye gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek herhangi bir gelişme var mı? Teşekkürler...
    Yukarida yaziyor. 2017 gibi gelecekmiş

Motosikleti
    -
    Hocam bir sorum olacak

Ben mecidiyekoy piyasasinda sozu dinlenen kafa kuryelerden birkacinin altina bedava motor versem..

Ceplere canliyi koysam.

Sonra underground fisiltilarla reklamami yapsam..

Aaa bu kuryeler bunu kullanior demekki iyi algisini yaysam,bol reklamla desteklesem

Sonra bilindik bir sosyal mecra vloggeri hayir aslinda senin motorun su,boyleyken boyle dese...

Sirrrraakk die ona tekzip yollasam,sustursam

Forumlardada benim sattigim markanin sanal kullanici hesaplari pohpohlasa..

Boyle bir listede ust sirada yer alabilirmiyim..

Hani 3.dunya ulkelerinde bunlari yapmak cok zor degilde,o manada dusundum
    Eski_kasa bunu beğendi.

Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir sorum olacak

Ben mecidiyekoy piyasasinda sozu dinlenen kafa kuryelerden birkacinin altina bedava motor versem..

Ceplere canliyi koysam.

Sonra underground fisiltilarla reklamami yapsam..

Aaa bu kuryeler bunu kullanior demekki iyi algisini yaysam,bol reklamla desteklesem

Sonra bilindik bir sosyal mecra vloggeri hayir aslinda senin motorun su,boyleyken boyle dese...

Sirrrraakk die ona tekzip yollasam,sustursam

Forumlardada benim sattigim markanin sanal kullanici hesaplari pohpohlasa..

Boyle bir listede ust sirada yer alabilirmiyim..

Hani 3.dunya ulkelerinde bunlari yapmak cok zor degilde,o manada dusundum
    Değerli stevejones; her satırına cevap veririm de bir tane kurye arkadaşım çıksın ben bu motoru bajaj'dan bedava aldım desin yeter. Ben buralarda olmam. Ben böyle bir şey asla yapmadığıma şerefim üzerine yemin ediyorum. Ama değil kurye, bir çok kullanıcımıza (ama sokakta rastladığım, ama bayide görüştüğüm, ama yolda rastaldığım kurye arkadaşlara ve bazı kullanıcılarımıza) bakım hediyeleri yapıyorum. Bunu da açık açık paylaşıyorum zaten. Yapmayın, kurye camiasına da saygısızlık etmeyin. Keşke kurye arkadaşlarıma çok daha fazlasını yapabilsem.

Bu başarı bu kadar kolay ise her marka rahatlıkla yapabilir.

Başarı asla tesadüf olamaz. Gerisinde bir dünya markası, iyi bir ürün, iyi bir fiyatlama, yaygın satış sonrası desteği gibi önemli faktörler var.

Bunları sağlayamazsanız başarı mümkün değil gelmez.

Ama şunu söyleyeyim forumlarda sanal kullanıcılarımız yok ama bir kuruş menfaati olmayan yüzlerce marka elçimiz var. Hepsi de gönüllü arkadaşlarımız. Onlara da selam ediyorum. İşimizi de gerçekten bir bir gönül bağı ile yapmaya çalışıyorum.

Ben söylediklerinizi şaka olarak alıyorum.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    O fiyata da satamazsa bence kepenk indirsin Bajaj. Ben bu tabloda 15.950 TL lik fiyatı ile R25 in başarsını görüyorum açıkcası Bajaj ın değil. Hele hemen arkasından da MT25 gelmesi bam başka bir şey. Yamaha 250cc ye baya baya ambargo koymuş aslında. Millet her ne kadar zamlardan şikayetçi olsa da gene de Yamaha yı tercih ediyor demek ki.
    Eski_kasa bunu beğendi.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung'ta baya kaliteliydi ama....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)