Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorumdan 10 Litre benzin çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bir kaç gün önce işe gitmek için bajaj boxer motorun başına gittim birde ne görim motorun yanında 2,5 litrelik boş kola şişesi bir gün öncede motorun deposunu fulledim 50 liraya sabah geldim vijdansız tek damla benzin bırakmamış çalıyonda bare dibine kadar sömürme işe gidecez sonuçta

şimdi artık benzini 5 TL alıyorum bir litrede bagajda yedek bulunduruyom 5 liralık benzin koyup bir hafta geziyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Sen bence motoruda sağlama al.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Lan benim motor 7.7 LT alıyor adam 10 LT çaldırıyor şaka gibi
    efendy06 bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat ette motoru da götürmesinler.Ayrıca 5 TL'lik benzinle 1 hafta nasıl sürüyosun orasını anlamadım.Haftalık kaç km yapıyosun ?

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat ette motoru da götürmesinler.Ayrıca 5 TL'lik benzinle 1 hafta nasıl sürüyosun orasını anlamadım.Haftalık kaç km yapıyosun ?
    Ortalama 30 felan yapiyordur bence.

100km/3lt
    1 litre=~5 tl
    5tlye>>33.334 km onada 30 km diyelim.

nasıl çalıyor?

Motosikleti
    MT-25
    Onurhan D cublar az yakiyor. Cub vardir belki.. Benim dersaneye gittiğim sıralar depoda beş tl lik benzin vardı . Gec kaldigimdan derse dersane çıkışı benzin alır giderim demistim. Dersaneden ciktim bir damla bırakmamışlar depoda .

Birini arayayim dedim aha telefonda tl kalmamış dk bitmiş, paketin süresi dolmuş... arayamiyorum da..O günden sonra bir süre cub ile günlük 5 tl benzin aldim)

Işin peşini bırakmadım. Beş altı kişi akşam 19.00 sıralarında hava karanlık, uc kişi motorun yakınında duruyor etrafinda .. ikisi de hemen eğilip benzini alıyorlar Bir dakika bile surmuyor.. maalesef hicbisey yapamadım.goturmediklerine şükür dedim bende...

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onurhan D cublar az yakiyor. Cub vardir belki.. Benim dersaneye gittiğim sıralar depoda beş tl lik benzin vardı . Gec kaldigimdan derse dersane çıkışı benzin alır giderim demistim. Dersaneden ciktim bir damla bırakmamışlar depoda .

Birini arayayim dedim aha telefonda tl kalmamış dk bitmiş, paketin süresi dolmuş... arayamiyorum da..O günden sonra bir süre cub ile günlük 5 tl benzin aldim)

Işin peşini bırakmadım. Beş altı kişi akşam 19.00 sıralarında hava karanlık, uc kişi motorun yakınında duruyor etrafinda .. ikisi de hemen eğilip benzini alıyorlar Bir dakika bile surmuyor.. maalesef hicbisey yapamadım.goturmediklerine şükür dedim bende...
    Bajaj boxer yazmis. Ama oluröyle. Abi nick super.

akıllandım motoru kilitlemeye başladım 5 liralık benzin koyup geziyorum bu arada adminler rahat bırakmıyor bi sohbet ettirmiyonuz arkadaş banladında ne oldu bak yine geldim

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aksilikler geldi mi üst üste geliyo zaten hep.Bişey yapmadığında iyi olmuş ama iyi ki motoru götürmemiş adiler.Ayrıca bajaj boxer yazmış,cup değil yani

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj boxer yazmis. Ama oluröyle. Abi nick super.
    Aynen abi oluroyle caliyolllaa nappcann .. bir arkadaş çaldıkları bağlantı kısmına takilabilen bir zimbirtidan bahsetmişti adını animsayamadim. Sağlamlaştırmak adına yapılan biseymis, mümkün olduğunu söylemişti ancak geçmiş zaman animsayamadim. Vardır muhakkak bir çaresi

Oluroyle)

cebimdeki son parayla fullemiştim depoyu artık benzin yedek alıyorum

Aynen abi oluroyle caliyolllaa nappcann .. bir arkadaş çaldıkları bağlantı kısmına takilabilen bir zimbirtidan bahsetmişti adını animsayamadim. Sağlamlaştırmak adına yapılan biseymis, mümkün olduğunu söylemişti ancak geçmiş zaman animsayamadim. Vardır muhakkak bir çaresi

Oluroyle)
    Benim abimde gv250 var. Filtrenin ordan Bi hortumu cikariyorsun vanayi actinmi tamam. Baya basit ama Oluroyle

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksilikler geldi mi üst üste geliyo zaten hep.Bişey yapmadığında iyi olmuş ama iyi ki motoru götürmemiş adiler.Ayrıca bajaj boxer yazmış,cup değil yani
    Oluroyle )

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı imsakiye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akıllandım motoru kilitlemeye başladım 5 liralık benzin koyup geziyorum bu arada adminler rahat bırakmıyor bi sohbet ettirmiyonuz arkadaş banladında ne oldu bak yine geldim
    Kaç tane üyelik alıyosun samsunlu dayı ? Yukardaki üyelik duruyo bak daha banlanmamış, onu kullanabilirdin.
    Onurhan D bunu beğendi.

valla koyacak yerin yoksa hiç motor işine bulaşmayın arkadaşlar çalınır benzini çalınır

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    adamların benzine ihtiyaçları var demekki,motorları var ama benzini koycak paraları yok onuda senden temin etmişler,,insaflı insanlarki ihtiyacı olanı çalıyor,ya insafsız olupta ihtiyacı olmadığı motoru çalsalardı dahamı iyiydidua et motor duruyo,şaka biyana depodaki benzine kadar düştülerse durum kötü

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamların benzine ihtiyaçları var demekki,motorları var ama benzini koycak paraları yok onuda senden temin etmişler,,insaflı insanlarki ihtiyacı olanı çalıyor,ya insafsız olupta ihtiyacı olmadığı motoru çalsalardı dahamı iyiydidua et motor duruyo,şaka biyana depodaki benzine kadar düştülerse durum kötü
    O benzinler molotof yapmak için toparlıyorlarsa sağı solu yakmak içinse durum vahim
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    motoru sağlama al, ama benzin gene çalınmaya müsait olsun. depoya benzin renginde ve kokusunda değişik bi şeyler doldur (benzinle karışım falan olabilir). gene çalsın, sonra sekman piston eline alsın çalan it.
    imsakiye bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    Benimde yedek depoyu boşaltmışlar bu sabah. 2.5 lt. Sabah bindim işe giderken motor durdu çalışmadı. Hortum çıkmış depo yedek konumuna alınmış. En azından asıl depoya dokunmamışlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)