Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Başka Gruptaki Bir Arkadaşimizin Yasamis Oldugu Tatsız Olay!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    https://m.youtube.com/watch?v=Om6M8tKT2c8&feature=share

Bugün Denizliden bir arkadaşımın yaşamış oldugu tatsız bir olayı sizlerle paylasmak istedim..

Motosikleti 2. Sınıf araç olarak gören bu kisilere ( maganda desek sanirim yanlis söylemis olmayiz) karsi motosiklet severliler olarak ne yapsak bilemiyorum.. Üzücü görüntüler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Allahından bulsun demek lazım ama bana denk gelseydi saldırırdım. Dövsem de dayakta yesem onu o bayanın yanında varya muhtemelen linç ederdim şuan bile çok fena delirdim.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araba çok genişten alarak yola çıkmış ama korna selektörlük bi pozisyonda yok. yavaşla deyip dursada uzun süre korna çaldığı için sinirlenmiş. özet; kavga dövüş bu kadar kolay çıkmamalı
    GP500-1st, Coach_k, Zsrvc ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bütün ehliyetler için psikolojik yeterlilik sınavları hakkıyla yapılmadığı veya cezalar caydırıcı olmadığı sürece böyle olaylar git gide artacak. İnsan(!)lar korkmuyor ki başına bir şey gelip gelmemesinden. Seni beni dövse, öldürse ne yazar, en fazla 1 yıl yatar çıkar. Takım giyer iyi hal alır, "motorluydu, çok hızlıydı" der taksire girer, "kaskı vardı" der tahrik indirimi alır, sevdiğim adaleti...
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Pek sıkıntı olacak bir durum olmamış ama o adamın da sanki makam aracı kullanır gibi el kol hareketleriyle kimsenin üstüne yürümesi alttan alınacak bir durum değiş umarım video kaydı sayesinde bir cezai işlem uygulanır bu şekilde cesaretleniyorlar.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Geçende kavga etmeme sebep olan olayın aynısı daha doğrusu benzeri. Durum şöyle; yokuş yukarı dar bir sokaktan çıkıyorum hızım 30 kmh kadar, tam o sırada bayan bir şöför yanında adam ne sağa ne sola bakmadan ya allah yola atlayınca bi hışımla kornaya bastım arkalarında küfür+ korna ile yokuşun üstüne kadar takip ettim, sonunda durdular adamda beni dövecekmiş gibi arabadan ana avrat küfür ederek inince hak ettiğini fazlasıyla aldı. belliydi böyle olacağı, havalar ısınınca kudurdu hanzolar.
    beykurt bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    daha önce defalarca dediğim gibi denizliden araç sürücü çıkmaaaaz. Özellikle aydın da ikamet eden arkadaşların tamamı bilir bu konuyu. Ben olsam aracı takip eder üzerine benzin döker yakardım
    Mustaphalanx ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen her halde avantajlısın kafanda kaskın var eldivenin ağzına bi çaksan oturacak aşağıya bağırıp çağırmican sana vursa nerene vuracak

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Her şey bir kenara, yanında eşin varken neden şekil yaparsın. Bu tipler eniklenmeden toplumdan soyutlayacaksın.
    akupunktur01 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek kavgalık bir durum yok.Motosikletin rahat rahat geçebileceği kadar yer var.Benzer durumlarla her gün karşılaşıyorum.Çok gereksiz bir atraksiyon olmuş.Ama sonrasında araba sürücüsünün yaptığı hareketler direk dayaklık.Genelde sakin bir insanım yani en azından sakin olmaya çalışıyorum (tamam kabul ediyorum ruh hastasının tekiyim ) ama birisi benim o şekilde üstüme yürürse sinirlerime hakim olabileceğimi sanmıyorum.Eleman "Yavaşla yavaşla" derken dişlerinin ortasına istemsiz bir şekilde korumalı eldivenlerle indirirdim herhalde bir tane.
    Mustaphalanx ve SweentLy bunu beğendiler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dur ve yavaşla ne demek ya sanki demir yolu geçidi.. Araç sürücüsü tali yoldan geliyor ama geçiş yerin vardı sanki çok kornaya basmana gerek yoktu.

Adam kamera olmasa kavga edecek, kadının yanında hava atıyor tam dayaklık
    Mustaphalanx ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    İnip döveceksin,başına dert olacak.Bırakıyorsun kuduruyorlar.Gelip el kol yapmasa bi durum yok ama o hallere girince haketmiş dayağı.
    SweentLy bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Yavaşla yavaşla bu tür olaylarda nasıl sakin olmayı başarıyorsunuz gerçekten hayret ediyorum, şahsen ben dayak yiyeceğimi bilsem de haklı olduğum için arabadan indiği an hamlemi yapardım.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Sürücü davranışlarını bir tarafa bırakırsak, arkadaşınız da bu olayda kusurlu. Yaklaşık 50m. önce kavşağa girdiğini gördüğü araç olmasına rağmen hız düşürmeyip tehlikeye neden olmuş. Otomobil sürücüsü park halinde olan araçlar nedeniyle 50-60 metre geriden gelen motosikleti görmemiş olabilir. Güvenli bir şekilde ana yola girmek için motosikleti beklemesi gerekirdi. Fakat çok geride olduğundan görmemiş olabilir. Motosiklet sürücüsünün bütün bunları göz önüne alarak temkinli davranması hız kesmesi gerekirken neredeyse arabayı altına alıp ezecek havalara bürünmüş. Üstelik kendisi de hız sınırı diye bir mefhum tanımazken.

Otomobil sürücüsü agresif. Fakat asıl suçlu yanında oturup "dır dır" eden karısı olabilir
    Son sözüm motosiklet sürücüsüne "Yapma böyle kardeşim. Başına kötü şeyler gelir."
    Coach_k, RiDeR_2, polo34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=Om6M8tKT2c8&feature=share

Bugün Denizliden bir arkadaşımın yaşamış oldugu tatsız bir olayı sizlerle paylasmak istedim..

Motosikleti 2. Sınıf araç olarak gören bu kisilere ( maganda desek sanirim yanlis söylemis olmayiz) karsi motosiklet severliler olarak ne yapsak bilemiyorum.. Üzücü görüntüler...
    Hatan şurda: Kaskı çıkarıp karısının yanında bir güzel kafasını gözünü yaracaktın, sonra basıp gidecektin.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur ve yavaşla ne demek ya sanki demir yolu geçidi.. Araç sürücüsü tali yoldan geliyor ama geçiş yerin vardı sanki çok kornaya basmana gerek yoktu.

Adam kamera olmasa kavga edecek, kadının yanında hava atıyor tam dayaklık
    Görüntü bana ait değil bir arkadaşima ait arkadaşlar.. Sadece böyle kisilerle ayni yollari paylasiyoruz dikkatli olalim diye paylasmistim

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Kafasında kaskı var kafayı gömse suratı dümdüz olur. Her şeyi devletten beklemeyin.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce defalarca dediğim gibi denizliden araç sürücü çıkmaaaaz. Özellikle aydın da ikamet eden arkadaşların tamamı bilir bu konuyu. Ben olsam aracı takip eder üzerine benzin döker yakardım
    Denizliliyim kesinlikle denizliden ve aydından adam akıllı sürücü çıkmaz! Ben de izmirden denizliye giderken trafikte sinir hastası olanlardanım...

Öte yandan bence motosiklet sürücüsü kusurlu. O adam yola atladığı an arkadan gelen sensin ve dikkatli olmak zorundasın. Öngörülü olup hız keseceksin. Haklı olabilirsin ama ölmemek daha önemli. Motosikletli duramayıp arkadan çarpsa yüzde yüz suçlu. Trafikte korna vs gereksiz hallerde küfür maksatlı vs yapmamak gerek. O adama arabadan indiğinde kaskla gömersin sıkıntı yok, hatta iki de korumalı eldivenle çakarsın bu da nefis, hatta koluna vurur dirsekliğine geldiği için eli acır falan şahane ama arabaya dönüp bıçağı ya da silahı çıkardığı an kaçamazsın... BKZ Altın Elbiseli Adam "Haklı ve Ölü"
    Memento-Mori bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    Görüntüler bana ait değil arkadaşlar sürekli hatan , nasil sakin kalıyorsun gibi bana sözler olunca tekrar hatırlatmak istedim Görüntüler bir arkadaşımıza ait.. Ben değilimmm

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkadaş en iyisini yapmış. Sinirlerine hakim olabilmiş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)