Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Niye Yeni Motosiklet Alacağımıza Karar Verince Çok Alternatif Olur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Merhaba arkadaşlar ben motosikletimi büyütmeye karar verdim. Sonra bir üst cc olarak kendime 250cc uygun gördüm. Yedek parça , yakıt , kalite , performans olarak kendime honda cbr 250r uygun gördüm. Sonra düşündüm ben bu motosikleti aldığımda ne yapacağım diye aklıma tek bir cevap geldi uzun yol yapacağım ve bu uzun yolu yaparken sollamalarda beni ortada bırakmayacak, sorun çıkartmayacak, saatte 120 km süratle rahatça titreşimsiz uzun süre gidebilecek bir motosiklet istedim. Bu özelliklerin hepsi Honda'da var ama sadece bunu için yani bütün özelliklerini kullanmayacağım motosiklet 14küsür bin tl vermek saçma geliyor. Başka alternatifi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Alternatif çoğaldıkça kafa karışır.
    Çünkü : alternatifler arasında mutlaka fark vardır ko,u farklar sayesinde alternatif modeller ortaya çıkar.
    Atıyorum yamaha r25 tasarım ve hız olarak iyi iken
    Honda cbr 250r gerektiğinde hizlanabilen ve az yakan bi modeldir.
    Alternatif yarattık ça farkli dusunceler ortaya çıkar.
    Bu yüzden isteğinize ve amacınıza en,uygun motosikleti secmek sizin elinizde

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    2. el al o zaman alla alla

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    bizde alternatif yok diye kara kara düşünüyoruz.

EKleme: şimdi dikkatli okudum sende aslında alternatif yok demişsin. başlığın hatalı.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    İlk olarak bir tane arkadaşım ikinci al demiş ben ikinci el taraftarı değilim çünkü kullanan bakım mı yapmadı mı kaza mı yaptı motoruna Nasıl baktı bilemeyeceğimiz için imkanım el verdiğince sıfır motosiklet almak isterim ve ikinci olarak aslında alternatif çok diye karar veremiyorum Yamaha xmax var cbr 250r var cbf 150 var

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Motosikleti buyutmeye karar verdim,heryerden firlayan reklam gibi olmus devamini okuyamadim..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    parasını kendin vereceğin için alternatifler çoğalır.. terzi kendi söküğünü dikemezmiş

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk olarak bir tane arkadaşım ikinci al demiş ben ikinci el taraftarı değilim çünkü kullanan bakım mı yapmadı mı kaza mı yaptı motoruna Nasıl baktı bilemeyeceğimiz için imkanım el verdiğince sıfır motosiklet almak isterim ve ikinci olarak aslında alternatif çok diye karar veremiyorum Yamaha xmax var cbr 250r var cbf 150 var
    Saydığın aletler CBR dan fiyat olarak geri kalan aletler değil. Sen sadece uzun yol için 14.000 TL ye çok diyorsun ama daha aşağı fiyata japon kadar kaliteli başka bir alternatif yok. CC yükselticeksen doğal olarak fiyatı da arttırıcaksın yada 2. el alıcaksın daha uygun olucak.
    Kısaca ben;

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saydığın aletler CBR dan fiyat olarak geri kalan aletler değil. Sen sadece uzun yol için 14.000 TL ye çok diyorsun ama daha aşağı fiyata japon kadar kaliteli başka bir alternatif yok. CC yükselticeksen doğal olarak fiyatı da arttırıcaksın yada 2. el alıcaksın daha uygun olucak.
    Ben sadece uzun yol için 14bin tl çok demiyorum bütün özelliklerini kullanmayacağım bir motosiklet için 14 bin tl çok diyorum

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sadece uzun yol için 14bin tl çok demiyorum bütün özelliklerini kullanmayacağım bir motosiklet için 14 bin tl çok diyorum
    Cbr 250 nin kullanmayacağınız özellikleri hangisi ?

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Kardeş alınma ama 250 cc alıyorsun çok bir özelliği yok sen 120 ile rahatça gitmek demişsin bu ülke de yollar dümdüz değil ki bunun rampası var sıkıştırılması var hadi sollaman gerekecek 120 üstü hıza ihtiyaç duyacaksın cbr 250 120 üstü hızlara da rahat çıkar ama her motorda olduğu gibi 120 ve altı hızlarda haliyle çok az yakacaktır uzun yol diyorsun hemen hemen en ufak ihtiyaç ta gideceğin yer kırsal değilse honda servisi bulabilme ihtimalin olacak servis ağıda yaygın.

Motosikleti
    cıks
    bütün özellikleri dediğin çok ta fazla bir aman aman diyebileceğin özellik yok bu motorlarda...

burası türkiye, telefon alırsın yurtdışında işlemcisi daha güçlü model satar, türkiyeye gelince aynı telefonunun işlemci gücü düşer...motor alırsın yurtdışında abs si olur vergi indirimi olur hatta olur da olur, türkiyede alırsan abs olmaz vergi bindirimi olur ama hiç birşey olmaz... herşeyde bu böyle

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Temiz duke 200 isinizi görür , ikinci el bakmam demissiniz ama az km de bazi sebeplerden satilan motorlara bi goz atin genede derim kaliteyse kalite gidişse gidis ustune lastik parası da ayirmicaksiniz yol icin oturus pozisyonu da nispeten iyi bi honda kadar titresimsiz degil ama her şey yerli yerinde stabil bi 200cc motosiklet fazlasiyla oneririm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)