Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaslar lastik önerisi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Abiler yeni kasa tvs Apache motorum var dün akşam arka tekere çivi girmiş ve yandan cıkmış anlıyacaganız lastik pert yeni lastik almam gerekiyor ebatı servisin söylediği 110-80-17 irc önermişlerdi bana motoru alırken sormuştum ve önerdikleri lastik az önce nette gördüm kış lastiğiymiş iyiki almamışım o zaman, irc daha önce cup motorda kullanmıştım beğenmedim kısa bi süre sonra tutmuyo zemini, lafı uzatmadan kalite olarak Michelin var ama o fiyatlara durumum yok ikinci el baktım netten belki birisi orjinal lastiğini kullanmadan satıyordur diye bulamadım max 150 tl ye kadar almam lazım ve iç lastik te almam gerekiyormu, mazur görün bilmediğim için, bi de patlamayan Demiyimde patlasada seni gideceğin yere kadar götüren lastik çeşidi varmış adı tubless olabilir ondan istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim internetten bunu bulabildim. İç lastiğin durumunu değiştirirken sorarsın.

Biraz birikim yapman gerekecek.

Motosikleti
    R25
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim internetten bunu bulabildim. İç lastiğin durumunu değiştirirken sorarsın.

Biraz birikim yapman gerekecek.
    Bu lastiği gördüm hocam sonu 57S ve 57H olan var hangisi ön arka belli değil bilgi kirliliği vardı benim fiyatlarda sava diye bi marka gördüm ama nasıldır bilmiyorum ayrıca patlamayan lastik iç lastiksiz felan kafam karıştı kimse net bişey söylememiş

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metzelerden sonra genelde tercih ediliyor SAVA lastik. Orta seviye de iyi lastiktir.

Bence tercih edebilirsin. Ayrıca lastiği değiştirirken iç lastiğin durumunu sorarsın.

Motosikleti
    R25
    http://www.cyclingtr.com/inceleme-at...mamali-mi.html Burada bi arkadas çok iyi açıklamış ama hangisi doğru tercih ve benim motorun ebatlarında böyle lastikler varmı bilen bi arkadaş yazsa NE iyi olur pazara geldik bide heryer kapalı :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)