Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

@Barodi hk, ( neden engellendi vs )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Yönetim @barodi'yi banlamış, neden diye aramama rağmen bişey bulamadım, durum hakkında bilgisi olanlar, paylaşırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    barodi kendisi istemiş

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barodi kendisi istemiş
    O yazıyı profilinde bende gördüm, ama anlatılmak isteneni anlamadım yahu, adam beni banlayın mı dedi, yoksa yönetim kendi kaşındı manasında bi yazımı yerleştirdi oraya ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son paylaştığı video'da, çocukca yazılar yazıyosunuz deyip üyelere sinirlendi ve ardından moderatör için açtığı konuda süresiz uzaklaştırın beni dedi

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Farklı bir karakterdi, acaba yine muziplik yapıp beni banlayın derken taklaya mı geldi diye düşünmüştüm, mevzu öyle değilmiş.

@DKN, @BalkanRider, @IRau bilgilendirme için teşekkürler.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Küfürbazın tekiydi.Farkı buydu.
    Böyle ağzı bozuk terbiyeden yoksun kişilerin mutlaka ayıklanması gerekir.
    oyunageldim ve Yiğit_ bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Benim gözümde yardımsever sürekli bilgilendirici videolar paylaşan biriydi.o kaybetmedi forum kaybetti. Huzur içinde gez xj600lü adam...

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gözümde yardımsever sürekli bilgilendirici videolar paylaşan biriydi.o kaybetmedi forum kaybetti. Huzur içinde gez xj600lü adam...
    Haklısın.
    Videolarında ağza alınmayacak küfürleri bize dinleterek baya bilgilendirdi bizi.Cem yılmaz gibi belden aşağı espriler yapan adamları yüceltmeyi marifet sayan bir topluluk yetişiyor maalesef
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Biz onu " kar kaplanlı " diye tanırdık . evvelini ahirini bilmem, beni ilgilendirmiyorda, martıya/kediye mermahetli idi, bazı bazı videolarda deneysel yapmak istedikleri vardı muhtemelen, hasılı kelam küsmeye idi eyidi.
    000000 bunu beğendi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın.
    Videolarında ağza alınmayacak küfürleri bize dinleterek baya bilgilendirdi bizi.Cem yılmaz gibi belden aşağı espriler yapan adamları yüceltmeyi marifet sayan bir topluluk yetişiyor maalesef
    Dostum kafanı yaşamak istiyorum gerçekten , evet videolarda küfür ederdi bak bakalım haksız küfürmü ediyor ? hangimiz trafikte küfür etmiyoruz ?
    Cem Yılmaz olayına girersek dostum sahne bak orda çık belden aşağı espiri yap 1 allahın kulu gülecek mi ? evet küfür ediyor olabilir izlemiceksin arkadaşım basit yani sonra burda yok ülke gelişmiyor ayağınada yatma senin gibiler yüzünden gelişmiyor senin gibi her işi baltalayan zihniyet yüzünden.
    Bu arada Barodi 'ye üzüldüm forumda gerçekten gereğinden çok saçma adam var.
    35Türk ve Pilot90 bunu beğendiler.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Kendisiyle hiç sohbetim muhabbetim olmadı yani sadece forumdan mesajlarını konularını görüyordum. Çok yararlı ve keyifli videolar yüklüyordu. Kesinlikle foruma renk katıyordu. Hemde boş beleş değil yani faydalı bilgiler sunuyordu. Forumdaki nadir insanlardan biriydi. Keşke forumdan ayrılmasaydı.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Gelir gelir arada küsüyor seviliyosun barodi

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın.
    Sevgili Hocam;

Kimse zorla açın izleyin demiyor.İzleyene ödül de vermiyorlar.İnternette milyarlarca uygunsuz video var,isteyen bakar isteyen bakmaz bu buna benzer.Küfür sevmiyorsanız birsürü güzel vlog var onları izleyin.Eğlence anlayışı bu şekilde olanlar ise isterse izlesin.Herkesin kendi tercihi.

Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Ben de severdim kafa adamdı,boşa sövmezdi biz de zaman zaman trafikte böyle şeyler yapabiliyorduk.Yazık olmuş vlogunu da takip ederdim.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    https://youtu.be/INc9d1Ff1Iw
    hislerimi bundan daha iyi nasıl anlatırdım bilmiyorum.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Abuk subuk konulara sayfalarca mesaj atan, ama gerçekten yardım bekleyen bilgi isteyen kişilerle dalga geçen kişi sayısı epeyce fazla bu forumda.Haliyle millette soğuyup küfür edip gidiyor.Barodiyi haklı buluyorum.Videolarında küfür edebilir, trafikte hepimiz küfür ediyoruz bu doğaldır izlemezsin olur biter.Videolarında küfür etmesi, malum kişilerin hakaretvari ve aşağılayıcı yorum yapma hakkını doğurmaz.Forumda gerçekten çok değişik kafa yapısında olan belirli bir kitle var.Ve moderatörlerde bu adamlara daha fazla önem veriyor bu bir gerçek.Hayırlısı bakalım.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    kesin benim yorumum tetiklemiştir bu süreci:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    kafamın uyuşmadığı bir adam olmasına rağmen, iyi şeyleride vardı, kötüsüde, hakkında iyi konuşanıda var, kötü konuşanda. Kısaca enteresan adamdı.

Trafikte beklemekten canı çıkmış adama, "dayı ne bekliyon" diyen kaç kişi var ki.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Küfürü lafları beni bağlamaz kardeşim. Ben o adamın troll videolarını seviyorum ve kendisi de diğer motovloglar gibi samimi benim için. Bu yüzden burda orhan abi hakkında atıp tutmaya gerek yok. Youtubede videosuna yorum olarak kendisi de yazdı kendim istedim banlanmayı diye. Küfür eder hakaret eder tamam etmese iyi ama ağız onun kanal onun. Hoşuna gitmezse izlemezsin. Konuyu fazla uzatmanın manası yok bence.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uslübu falan yanlış olabilir belki kimine göre.Evet biraz da değişik karakterli birisi ama ben insanlığına bakarım.Yardımsever,iyi niyetli birisi.Umarım geri döner.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)