Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 Lastik tavsiyesi verebilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Merhaba forumdaşlar.
    Cbr 250 motora sahibim. 2013 model 14000 km de. 9000 kmde aldım motoru. Üzerinde hala IRC lastikler var. Maddi durumum elverdiğince artık lastikleri değiştirmek istiyorum. Rosso II öneriliyor fakat. Çoğu yerde stoklar bitmiş sanırım. Olanlarda 2015 model. 2015 yılında üretilmiş rosso II lerin takılması rafta bu süre zarfınca beklemesi çok sorun oluşturur mu?

Çok fazla viraj yapan deli gibi yatan sınırları zorlayan birisi de değilim aslında illa rosso II mi yoksa farklı bir model tavsiye edebilir misiniz? Daha uygun fiyatlı olacak sonuçta. Bu benim için daha iyi olur. Rosso II ler bir nebze pahalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Bende mt 25 kullanıcısıyım , irc lastikler geliyor malum. O lastiklerle ne anı fren yapabilirsiniz ne korkmadan viraja girebilirsiniz. Hele hafif bir yağmur yağsın kalbiniz hoplaya hoplaya gidersiniz. Gittim rosso ii taktırdim, hayatımda yaptığım en mantıklı işlerden biri oldu. Bütçeyi zorlayabiliyorsaniz zorlayın ve gidip rosso ii taktirin.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı avmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba forumdaşlar.
    Cbr 250 motora sahibim. 2013 model 14000 km de. 9000 kmde aldım motoru. Üzerinde hala IRC lastikler var. Maddi durumum elverdiğince artık lastikleri değiştirmek istiyorum. Rosso II öneriliyor fakat. Çoğu yerde stoklar bitmiş sanırım. Olanlarda 2015 model. 2015 yılında üretilmiş rosso II lerin takılması rafta bu süre zarfınca beklemesi çok sorun oluşturur mu?

Çok fazla viraj yapan deli gibi yatan sınırları zorlayan birisi de değilim aslında illa rosso II mi yoksa farklı bir model tavsiye edebilir misiniz? Daha uygun fiyatlı olacak sonuçta. Bu benim için daha iyi olur. Rosso II ler bir nebze pahalı.
    İyi geceler cbr 250 için lastikler şöyle
    pirelli rossoII
    pirelli sport demon
    michelin pilot street
    michelin pilot activ
    metzeller lasertec
    bridgestone battlax bt-45
    bridgestone s20 evo

bunlardan stokta en yeni tarihli ve fiyatı uygun olanı alabilirsin.. he dersen ki ''sen ne kullanıyorsun??'' bridgestone bt-45 e çok niyetlendim ama bulamayınca pilot street e döndüm.. rosso II de seçeneklerim arasındaydı fakat yumuşak hamurdan dolayı yoldaki çer çöp çivi vs.. herşeyi topladığı için tercih etmedim... s20 evo da rosso II ile hemen hemen aynı hamur bu arada çok bir fark yok..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam bende rosso2 var, ilk başlarda çok iyiydi ancak şimdi çok fazla kayıyor, yani şehiriçi o dandik asfaltta rosso2 ler pek de iyi değil, hele ki ıslak zeminde işler daha da vahim.
    michelin pilot street serisi iyi diyolar, arkadaşın mt25 inde test ettim frenlemesi felan gayet iyi geldi.
    bende bu sezon bi michelin alcam sanırım.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    teşekkür ederim arkadaşlar. gerçi 2013 üretimi şuan 14000 km kullanılmış irclerden sonra sıfır irc bile taksam arada inanılmaz fark olacağı kesin ) düz yolda hafif tırtıklarda bile motor sol sağ yapıyor artık.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    michelin pilot kullanıyorum çok memnunum özellikle suda vs çok iyi yol tutuşu

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    yaw ben lastiğin üretim tarihini bulamadım neresinde yazıyor bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

bu arada 2016 üretimi sava(mitas) nasıldır?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    michelin pilot street kullanıyorum, ülkemiz asfaltında lastiği ısıtmak ne kadar zor olsada ısıttıktan sonra yol tutuşu iyi , yağmurda ıslak performansıda tatmin edici.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ben lastiğin üretim tarihini bulamadım neresinde yazıyor bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

bu arada 2016 üretimi sava(mitas) nasıldır?
    Güzel olduğunu duymuştum uygun fiyatlı olursa taktırmayı düşünüyorum bende...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olduğunu duymuştum uygun fiyatlı olursa taktırmayı düşünüyorum bende...
    tanıdığım birisinin 330 cabrio'sunda pirelli michelin gibi markalar yerine Petlas'ın süper yumuşak lastiğini gördükten sonra böyle alternatif markalara bakmaya başladım
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Bizim araçta petlasın kar lastiği var, gayette memnunuz. Bence görmezden geldiğimiz marka ve ürünler çok..
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)