Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bahtsız Bedevi'nin Montuna Yolda Arı Kaçarmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Öylece giderken denk gelen arı önce montun kolundaki 1cm boşluktan içeri girdi, sonra da düşsün diye kolumu sallarken eldivene :D Şansımı seveyim...

Not:Düzenleme hakkında olumlu olumsuz eleştirilere açığım, öğrenmeye devam
    Carbondioxid ve mhmtesk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Hocam büyük geçmiş olsun, kaskın 2 parmak açık vizöründen içeri giren arı ve kaza yapan insan tanıyorum

Ayrıca sokulmamış olmanızı arının sersemliğine veriyorum :
    hakikiteker bunu beğendi.

Bi kelebek geçer bi arı girer bu canlılar motosikletlilere sığınıyor bilinçli olalım
    hakikiteker bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam büyük geçmiş olsun, kaskın 2 parmak açık vizöründen içeri giren arı ve kaza yapan insan tanıyorum

Ayrıca sokulmamış olmanızı arının sersemliğine veriyorum :
    Aynısının bana da olması hiç şaşırtmadı Sadece güneş vizörü kapalıyken arı çarpıp kaskın içine düştü ve çıkarmaya çalışırken çenemden soktu yaklaşık bir ay önce Ayrıca ben de sokmadığını sanıyordum ama ufak bir şişlik oldu, bünye alerjik değil sanırım
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Vizör açıkken , sollanam yaparkene az süratle , yüzümden vuruldumduğumu sandıydım , panikle emniyet şeridine , aynaya bakmak aklıma bile gelmemişti , elimi yüzüme attım bulaşkan bir kütle vıcık vıcık, kesin vuruldum ve artık yumuşak dokuların ele temeası diye şee ederkene aynaya bakınca o koca gtlü kırmızı yaban dev eşşek arısının suratımda patladığını anladım.

15 dakika kendime gelemedim , halen diyorum sokmaması büyük şans , zira o mahluk soktuğunda suratınız 2xxL olur garanti, kaskı kesmek zorunda kalırdık^^.

Neyse , hayvanı öldürmemişsiniz bravo.
    hakikiteker ve eminemre bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı olay benimde başıma gelmişti arı maya koymuştum adını, evine kadar bıraktım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)