Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sanki hiç iyi süremeyecekmişim gibi geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Serce parmak deyince troll kokusu geldi dogrusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    o serçe parmak kadar payı her zaman bırakman gerekir, virajda istenmedik bi durum olduğunda kullanmak için..

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...saygılı olayım diyorum.
    Yine söylüyorum, kendini fazla zorlama, kendin gibi ol, zorlama saygıdan kimseye hayır gelmez, saygısızlıktan da. Bir de bakmışsın karşındaki seni suya götürüp susuz getirmiş. Sen başkalarını yönetmeyi bir yana bırak da önce motoru nasıl iyi süreceğini öğren. Cevabını beğenmeyebileceğin soruları da asla sorma...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bizde viraja kaskımızı omzumuzu deydirmiyoz kendini dahada geliştirmek istersen eğitimlere git

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben 70.000 km surdum 4 motor eskittim sence yeter dimi hayir 1 hata beni yer ile gok haritasindan siliyordu

Motosikleti
    Artık Yok...
    motoru yatırmanın ustalıkla alaka oranı nedir çözemedim.. 20 yıldır şu mereti sürerim bir o kadar eski motorcu arkadaşlarım var benden çok daha büyük uzun süredir sele üstünde demir popo ünvanı almış abilerim var .. kaçı serçe parmağı mesafesi yatırıyordur yada kaç defa yatırmışdır merak ediyorum.. akışına bırakman yeterli.. bunun dışında cbr250 ile yoğun trafikde denge sorunu yaşayan ne ilksin nede son olursun.. o motorlar yoğun trafik için tasarlanmamış devamlı aç kapa gazı yapıyorsun haliyle motor dengesizleşiyor .. normal yani..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)