Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun yol tavsiyesi...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Arkadaşlar bu aralar motosikletim bana batmaya başladı. 3000 de ekstra kenarda olunca pirelendim desem yeri

Öncelikle Motosikletim CBF 150 fakat bana pek yeterli gelmemeye başladı çok seri değil ve kaç kmdir kullanıyorum hala güven vermiyor. Aralardan sıyrılamıyorum. Kullanamadığımdan da olabilir ama pek seri değil sanki. Bu yüzden cc yükselteyim dedim. Malum siteye girdim ve motosiklet fiyatlarının maşallahı var... CBF 250 baktım ama sanırım onların parçaları çok pahalıymış. Regal Raptor'un endrosuna baktım onun şanzuman arızası varmış ben de dedim sym'nin scooterlarına mı baksam (sıfır km)

Symphony 200 veya joyride 200 düşünüyorum acaba o uzun yola gelir mi? Araştırdığıma göre bu fiyatlarda (düşük fiyetlı) scooter uzun yolda hiç konforlu olmuyormuş. Acaba CBF bir maxiscooterdan daha mı konforludur? Hız ve çeviklik konusunda cbf'e oranla nasıldır? Hondanın servis kalitesine felaket alıştım ve çok memnunum, sym ya da başka bir markaya geçtiğimde saç baş yolarmıyım? Bütçem 8000 tl maksimum. Ne yapmamı önerirsiniz? Önerileriniz doğrultusunda CBF'imi daha fazla param olup da ikinci bir endroya yetene kadar ya satacağım ya da satmayacağım Hepinize teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dumlupınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf 150 yi sırf güç için değiştiriyorsan bahsettiğin motorların hepsini salla dostum. biraz daha ekleyip temiz bi cbf500 bak. veya er5 olabilir o paralara bulursun. makinaya binmiş olursun..
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Bajaj Pulsar 200 ns araştırın derim
    Hem guc konusunda hem uzun yolda hem aralardan siyrilmada , konfor olarak da bi cbf değil ama cbf yi aratmaz diyim , servise fazla götürmez , o fiyat skalasinda 0 alabilirsiniz canta tur cami vs kullanımı icin uygun , yakit olarak da güzel tavsiye ederim

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar 200 ns araştırın derim
    Hem guc konusunda hem uzun yolda hem aralardan siyrilmada , konfor olarak da bi cbf değil ama cbf yi aratmaz diyim , servise fazla götürmez , o fiyat skalasinda 0 alabilirsiniz canta tur cami vs kullanımı icin uygun , yakit olarak da güzel tavsiye ederim
    Teşekkür ederim. Pulsar kullanma şansı buldum fakat oturuş pozisyonu itibariyle cidden rahat edemedim ama hakkını yemeyeyim güzel motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:58 ----------

Alıntı Dumlupınar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 yi sırf güç için değiştiriyorsan bahsettiğin motorların hepsini salla dostum. biraz daha ekleyip temiz bi cbf500 bak. veya er5 olabilir o paralara bulursun. makinaya binmiş olursun..
    Evet sırf güçiçin değiştiriyorum. Dediğinizi dikkate alacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)