Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk büyük kazam

Motovento
    REKLAM ALANI
    StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    Öncelikle çok geçmiş olsun
    emniyet $eridinde duran bir araca arkadan çarptigin için 8/8 suçlu sayilirsin,polis çağırıp zabıt tuttursan hem ceza yersin hem de aracın masrafını karşılamak zorunda kalırsın,araba sahibi korkmu$ olacak ki aramizda halledelim demi$.Fren sisttemin hava yapıyorsa zaten bi problem vardır mutlaka,sorunu çözmek yerine geçici bir çözüm yapmışlar,eğer balataların yeni değiştiyse diskin eskiyde belli bir alışma süreci olacaktır tam da bu esnada olmuş bir kaza ise,gerçekten senin şanssızlığın diyebilirim :(
    ama dava açacağım dersen polis zabtının mutlaka olması gerekir,ama türkişye'de adalet sistemi çok yavaş işliyor ve vereceğin avukat parası ve mahkeme masrafları belini doğrultamamana sebep olabilir
    tekrardan geçmiş olsun,allah kazadan beladan korusun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun kardeşim allah beterinden korusun...
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    geçmiş olsun kardeş.
    bana da emniyet şeridinde minibüs çarpmıştı, ayağım (fibilo) kırılmıştı. (tabi ben kas ezilmesidir diye merhemlerle akşama kadar ayağımı ovup, acısını geçirmeye şalışmıştım. olmadı, alçıya aldık)
    tabi ben de senin gibi uyanıklık yapıp zapta filan gerek yok deyip yoluma gitmiştim. (bu arada ben avukatım)
    bizim hukukumuz, filmlerde gördüğümüz amerikanvari yargılamalardan farklı. amerikan hukukunda hırsız girdiği evde onarılmamış merdiven basamağından düşse, ev sahibine tedavi masraflarını karşılattırıyor. bizim hukukumuzda ise, "illiyet bağı" yani neden-sonuç ilişkisinin daha belirgin ve doğrudan olması isteniyor. frenlerinin tutmadığını söyleyip yapılmasını istemişsin. yeterince onarılmadığı gerekçesiyle de kaza yaptığını söylüyorsun. tamire rağmen tutmayan frenlerle trafiğe çıkmış olmak artık senin sorunun oluyor. bunun için servisi suçlayamazsın. servis tamiri yaptığını söyledikten sonra bunun doğru olmadığını düşünüyorsan bir tespit yaptırır (ama motorunu trafiğe çıkarmazsın) doğru ve yeterli servisin yapılmadığı gerekçesiyle dava ve talep hakların olabilir.
    neyse işte... acilen iyileş, motoruna allah korusun yazdır, yola devam et. biz türküz, bir şey olmaz...
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Kardeş... Çok büyük geçmiş olsun... Aman dikkat.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gecmis olsun dostum , iyi bir avukat sart resimler cekilecek bilir kisi raporu tutulacak ve dava acilacak.Kazanir isen hem motorun masrafi hemde maddi hasar tazminati alirsin.Ve Avukat masraflarini karsi taraf oder.Yanliz dikkat daha evelde fren bakimi yapildi diyorsun o sayfalarin kopyalari simdi sana gerekli.Bu sekilde yapilan bir hatayi ispat edebilirsin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    geçmiş olsun.. boşver yaaa motorun hasarını sen iyisin ya ona bak, brokresi ile uğraşınca ne olacak... can sağlığı olsun... kazasız günler ama dediğin gibi korumalarla pls

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Geçmiş olsun bu kadarla kurtarmışsın.
    Bendede alışkanlık olmuş ön freni sıkacağım zaman sağ elimin işaret parmağını kullanıyorum motor yavaşlıyor ama kesinlikle durmuyor, mutlaka bunu hepimiz uyguluyoruzdur. Önümdeki araç hızla durmuşsa bu seferde kısa süreli bir panik oluyo çünkü tek parmakla freni sıkınca motorun durmadığını biliyorumya... Ufak şeyler belki ama dikkat etmek lazım alışkanlık haline gelince dahada kötü oluyor, bence freni sıkarkende 4 parmağımızı kullanınmaya özen gösterelim
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    kardes gecmis olsun..allah daha beterinden korusun..frenlerine dikkat et ltf...

er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    GECMIS olsun pazar sabahı da ben yaptım bende bsıey yok ama motor fec durumda.sıgortadan para almak ıcın ugraıyorum bende ...

moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    gecmıs olsun kardes
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    tamire rağmen tutmayan frenlerle trafiğe çıkmış olmak artık senin sorunun oluyor. bunun için servisi suçlayamazsın. servis tamiri yaptığını söyledikten sonra bunun doğru olmadığını düşünüyorsan bir tespit yaptırır (ama motorunu trafiğe çıkarmazsın) doğru ve yeterli servisin yapılmadığı gerekçesiyle dava ve talep hakların olabilir.
    Evet benim önemsememden kaynaklanıyor. Zaten serviste yapılan işlemlere dair hiç bir kayıt yok. Adamlar hiçbir kayıt tutmuyor ki. Motoru veriyorsun ertesi gün gidip alıyorsun. Ne kayıt ne de rapor.

Benimkisi züürt avuntusu

Alıntı er5 adlı üyeden alıntı
    GECMIS olsun pazar sabahı da ben yaptım bende bsıey yok ama motor fec durumda.sıgortadan para almak ıcın ugraıyorum bende ...
    sana da geçmiş olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler