Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar konu başlıklarına yazdım ettim cevap alamadım 2 gündür...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Merhaba arkadaşlar. Aklımda Cbf 150mi yükseltme fikrim var. Aklımda 2014 model Regal Raptor Spt 350(enduro) var. Hatta malum sitede takip ettiğim bir ilan da var. Bu motosikleti önerirmisiniz? Yedek parçasını bulabilirmiyim? Aldığıma pişman eder mi? Daha güçlü olsun uzun yol yapabileyim diye tercih ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çok var :)
    Dostum o makinalarin fabrika cikisi şanzıman arizasi verdigini soyleyim sana bizde vardi 250 lik bi tane japon sanzumani taktirmistik oda bayagi tuzlu olmuştu ama tercih senin tabiki her ne kadae cbf 150 olsada hondadan sonra motordan sogutabilir
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı wheelie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o makinalarin fabrika cikisi şanzıman arizasi verdigini soyleyim sana bizde vardi 250 lik bi tane japon sanzumani taktirmistik oda bayagi tuzlu olmuştu ama tercih senin tabiki her ne kadae cbf 150 olsada hondadan sonra motordan sogutabilir
    Çok teşekkür ederim. Başka başlıklarda baya önermişler şöyle iyi böyle iyi falan. Ama siz böyle diyorsanız şahsen iki üç kez düşünmek gerek

Motosikleti
    Rica ederim iyi gunler

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Başka da kimse kullanmadı ya da görmedi sanırım?

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Ben o motorun bir incelemesine denk geldim, gayet olumlu bir inceleme yazısıydı.Bu şanzıman yada başka tarz sorunların genele maledilmesi doğru değil.İyice araştırın, aldığınız takdir de siz onu uzmezseniz oda sizi üzmeyecektir.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o motorun bir incelemesine denk geldim, gayet olumlu bir inceleme yazısıydı.Bu şanzıman yada başka tarz sorunların genele maledilmesi doğru değil.İyice araştırın, aldığınız takdir de siz onu uzmezseniz oda sizi üzmeyecektir.
    İşte birbirinden çok zıt iki yorum :D Ne yapayım ben şimdi?

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Madem böyle birşey düşünüyorsun, o zaman Rx3 evo bence buna göre daha uygun gibi.Kullanıcısı çok net bilgileri oradan öğrenebilirsin motor ile ilgili.

Motosikleti
    Dostum arada kalıcak bişey yok dostane sen üzülme diye yorum yapıyorum ki sıkıntı sadece benim yaşadığım bi sıkıntı değil gördüğüm yaşadığım duydugum şahit olduğum bi sıkıntı iyi günler

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem böyle birşey düşünüyorsun, o zaman Rx3 evo bence buna göre daha uygun gibi.Kullanıcısı çok net bilgileri oradan öğrenebilirsin motor ile ilgili.
    RX3i evo benim de aklımda ama fiyatları çok yüksek. Cbf 250lere bakmaya başladım. Acaba tatmin eder mi bilmiyorum?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)