Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Rks Titanic 150 konusunda sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, ben yaklaşık 3 yıldır motosiklet almayı düşünüyorum. Ehliyetimi aldım ve ekipmanlarımı tamamladım ancak henüz motosiklet alamadım. Düşündüğüm motosiklet Rks titanic 150. Çin malı motosikletler arasında (benim gözümde) kalite olarak iyi motosikletlerden biridir.

Bu motosiklet konusunda oldukça fazla araştırma yaptım. İstediğim özelliklere ve maddi şartlara göre diğer motosikletlerde karşılaştırdığımda daha uygun geldi. Ancak hala netleştiremediğim veya cevabını hiçbir yerde bulamadığım sorunlar var. Bunları sizinle paylaşmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

1.Bu motosikletin kullanıcıları arasında kesinlikle tavsiye etmeyen, .. gibi kronik sorunları olduğunu söyleyenlerin yaşadıklarını paylaşmasını isterim. Bildiğim kadarıyla bazı kullanıcılar motosiklet boşta iken stop etme gibi sorunlar yaşamış ancak düzeltebilmişler.
    2.Bu motosikleti test etmek için dağıtıcı firma olan Kuba Motor'un bayisiyle görüştüğümde böyle bir imkan sunmadıklarını söylediler. Bu imkanı sunan başka bir bayi var mıdır? Çünkü ikinci el alacak olursam motosikletin canlı sesi ve parçalarının konumları konusunda önceden bilgi sahibi olmak isterim.
    3.Rks Titanic 150'nin yeni modeli olan Rks Titanic 150-S çıktığından beri sıfır Rks Titanic 150 satan bayi görmedim veya geçmiş modellerden kalanların satıldığı bayiler gördüm. Bu, Rks Titanic 150'nin artık üretilmeyeceği anlamına mı geliyor?
    4.İkinci el almayı da düşündüm. Ancak ilan sayısı oldukça az ve motosikleti çok kötü durumda olan da aynı fiyata, daha iyi durumda olan da aynı fiyata ilan vermiş. Bu motosiklet ikinci el olarak alınır mı? Satan kişilerin gerçekten neye göre fiyat biçtiklerini merak ettim.
    5.Çin malı motosikletlerin de fiyatları japon motosikletler kadar artmışken ikinci el almak daha mantıklı olur mu?
    6.Sıfır Rks yerine ikinci el TVS Apache almamı tavsiye eder misiniz?

rks dışında kalan çin malı markaları, honda ve bajaj markalarını kesinlikle düşünmüyorum. Tekrardan teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Az daha koy ybr al.

Ybr almaya niyetlensem -ve az daha koyabilsem- bu konuyu açmazdım. Belki rks'den sonra hala hacim yükseltmek mümkün olmazsa bir ybr alırım herhalde.

akgun20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Tiranic 150
    Öncelikle merhaba yaklaşık 10 yıldır motor kullanıyorum bu bahar da bir tane RKS Titanik aldım şimdi 6 bin km de falan motor bence güzel piyasadaki cin mallarının içinde kategorisinde çok çok iyi ve kaliteli işçilik var motorda performans olarak 150 cc seni tatmin eder gücü yerinde titreşim az biraz var tek silindir sonuçta neyse kronik bir arızası yok yada ben karşılaşmadım bakımını yap devam et değişik bir sesi var motorun hoş bence yakıt olarakta iyi bir depoyla 350 km gidiyorum ben fiyat olarakta o fiyata alınabilecek en güzel motor yeni başlıyorsun anlaşılan digerlerine Okadar para vermene değmez bence sana her turlu yetecektir bu motosiklet görünüş olarakta dikkat cekiyor yanı Yamaha MT 125 veya 25 serisine benzetiyorum ben neyse hadi iyi günler ...

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Ben 1 sene 9 bin km apache kullanıcısı olarak kesnilikle apache derim.bir çok çin malıda kullandım nekadar iyisi olursa olsun kesinlikle bir apache olamaz bence apache ybr dende daha iyi motorsiklet son hız olsun görüntü olsun tork olsun temiz kullanılmış bi apache seni üzmeyecektir diye düşünüyorum ama temiz kullanılmış hatta sıfır bi rks seni üzecektir

Alıntı akgun20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba yaklaşık 10 yıldır motor kullanıyorum bu bahar da bir tane RKS Titanik aldım şimdi 6 bin km de falan motor bence güzel piyasadaki cin mallarının içinde kategorisinde çok çok iyi ve kaliteli işçilik var motorda performans olarak 150 cc seni tatmin eder gücü yerinde titreşim az biraz var tek silindir sonuçta neyse kronik bir arızası yok yada ben karşılaşmadım bakımını yap devam et değişik bir sesi var motorun hoş bence yakıt olarakta iyi bir depoyla 350 km gidiyorum ben fiyat olarakta o fiyata alınabilecek en güzel motor yeni başlıyorsun anlaşılan digerlerine Okadar para vermene değmez bence sana her turlu yetecektir bu motosiklet görünüş olarakta dikkat cekiyor yanı Yamaha MT 125 veya 25 serisine benzetiyorum ben neyse hadi iyi günler ...
    Paylaştığınız bilgiler için teşekkürler, servis konusunda sıkıntı yaşayacağıma eminim. Garanti dolana kadar yağ değişimi gibi periyodik işlemlere biraz daha fazla vermek gerekecek sanırım garantiden çıkmaması için. Servis konusunda sıkıntı yaşadınız mı? veya motosikleti ilk aldığınızda montaj esnasında yaptıkları baştan savma veya kasıtlı bir arıza oldu mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı Emre21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1 sene 9 bin km apache kullanıcısı olarak kesnilikle apache derim.bir çok çin malıda kullandım nekadar iyisi olursa olsun kesinlikle bir apache olamaz bence apache ybr dende daha iyi motorsiklet son hız olsun görüntü olsun tork olsun temiz kullanılmış bi apache seni üzmeyecektir diye düşünüyorum ama temiz kullanılmış hatta sıfır bi rks seni üzecektir
    Apache alabilsem sıfır alacağım Sıfır rksnin neden üzeceğini merak ettim. Sadece çin malı diye mi bu düşünce?

Motosikleti
    R25
    Alıntı Emre21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hız düz eğimsiz yolda kaç yaptın hocam ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Kardeşim bırak Çin'i mini defalarca söylüyoruz millet hala Çin'e gidiyo, çevrende yüzlerce kurye görmüşsündür bi tane rks kullanan varmı, alacaksan Apache al madem gücün Japon'a yetmiyor rks dediğin motorun görüntüsü bile 2 yıla kalmaz teneke olacak gözünde Nasıl anlatim bilmiyorum ama arabadan örnek verim bak tata lara Dacia lara sıfır araclar on numara gıcır gıcır ama bi kaç sene sonra Nasıl görünüyor, iyi diyenlere bakma diğerlerini alamadıkları için fanatik davranıyorlar mesela samsungmu apple mı diye sorsan fanatikler Samsung diyecek ama bi gerçek varki kalite apple dır, örnekler abes kaçmış olabilir karar senin ...

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim bırak Çin'i mini defalarca söylüyoruz millet hala Çin'e gidiyo, çevrende yüzlerce kurye görmüşsündür bi tane rks kullanan varmı, alacaksan Apache al madem gücün Japon'a yetmiyor rks dediğin motorun görüntüsü bile 2 yıla kalmaz teneke olacak gözünde Nasıl anlatim bilmiyorum ama arabadan örnek verim bak tata lara Dacia lara sıfır araclar on numara gıcır gıcır ama bi kaç sene sonra Nasıl görünüyor, iyi diyenlere bakma diğerlerini alamadıkları için fanatik davranıyorlar mesela samsungmu apple mı diye sorsan fanatikler Samsung diyecek ama bi gerçek varki kalite apple dır, örnekler abes kaçmış olabilir karar senin ...
    1.Kuryeciler parça sıkıntısı çekmek istemez ve ikinci elde motosikletini ucuz fiyattan bırakmak istemezler. Üstelik uzun yol yapmaları gerekecektir. Bu yüzden dolayı da piyasası olan motosikletlere yönelmeleri normal. Benim şu an için satarken iyi fiyata satmak gibi bir derdim yok, yedek parça da aylarca bekleyen duymadım, görmedim. Uzun yol zaten düşünmüyorum.
    2.2 yıl sonra teneke olduğunu düşündüğünüz motosikletin ilanlarına bakmanı tavsiye ederim. Tenekeden dış görünüşü kastettiğini düşünerek bunu yazdım. Motor blokları ne durumdadır orasını bilmiyorum.
    3.IOS ve Android farklı şekilde çalışır. Dolayısıyla bu sistemleri çalıştıran cihazları karşılaştırmak bir crossla racingi karşılaştırmak gibidir.

Eğer çin malı motosiklet ile tecrübelerin varsa veya Rks konusunda bilgin, duyduğun birşey varsa paylaşmanı isterim.

Edit: Bu arada geçmiş olsun tvs ile arka fren kitlenmesi sonucu yolda kalmışsın. Umarım halledebilmişsindir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Madem uygun fiyatlı sorun yaşamayacağınız çinli motoru hedef seçmişsiniz.Hepsini eleyip herolara neden bakmıyorsunuz bende onu anlamıyorum.Uygun fiyat var ,iyi kötü kalite var,beş yıl garanti var,servisi 2 3 gün içinde parça temin garantisi aksi takdirde hediye garantisi veriyor daha ne olsun? 2.el bile alsan bildiğim kadarıyla servis bakımlı motorların garantisi devam etmekte.Motosiklet ile kumar oynamak zorunda kalsaydım düşük bütçe ile 5 yıl garantiyi göz ardı etmezdim. Şimdi bu firmanın bu kadar süre ülkede tutunup tutunamayacağına,daha sonrasında problem çıkarabileceğine değinecekler olabilir. Ben öyle bir ihtimal vermiyorum bu marka 10 yıl sonrada ülkemizde olacak.

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem uygun fiyatlı sorun yaşamayacağınız çinli motoru hedef seçmişsiniz.Hepsini eleyip herolara neden bakmıyorsunuz bende onu anlamıyorum.Uygun fiyat var ,iyi kötü kalite var,beş yıl garanti var,servisi 2 3 gün içinde parça temin garantisi aksi takdirde hediye garantisi veriyor daha ne olsun? 2.el bile alsan bildiğim kadarıyla servis bakımlı motorların garantisi devam etmekte.Motosiklet ile kumar oynamak zorunda kalsaydım düşük bütçe ile 5 yıl garantiyi göz ardı etmezdim. Şimdi bu firmanın bu kadar süre ülkede tutunup tutunamayacağına,daha sonrasında problem çıkarabileceğine değinecekler olabilir. Ben öyle bir ihtimal vermiyorum bu marka 10 yıl sonrada ülkemizde olacak.
    Benim için yedek parça sıkıntısı olmaması yeterli. Garantiye bağlı kalmak garantinin olmamasından çok daha zor. En ufak yağ değişiminde garanti kapsamında değişmesi gerekirken sinyalin arızalanınca bu garanti dışı denebiliyor. Bu yüzden garanti olayı tamamen göz boyama. Üstelik fiyatları kesinlikle uygun bulmuyorum.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kutluhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben yaklaşık 3 yıldır motosiklet almayı düşünüyorum. Ehliyetimi aldım ve ekipmanlarımı tamamladım ancak henüz motosiklet alamadım. Düşündüğüm motosiklet Rks titanic 150. Çin malı motosikletler arasında (benim gözümde) kalite olarak iyi motosikletlerden biridir.

Bu motosiklet konusunda oldukça fazla araştırma yaptım. İstediğim özelliklere ve maddi şartlara göre diğer motosikletlerde karşılaştırdığımda daha uygun geldi. Ancak hala netleştiremediğim veya cevabını hiçbir yerde bulamadığım sorunlar var. Bunları sizinle paylaşmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

1.Bu motosikletin kullanıcıları arasında kesinlikle tavsiye etmeyen, .. gibi kronik sorunları olduğunu söyleyenlerin yaşadıklarını paylaşmasını isterim. Bildiğim kadarıyla bazı kullanıcılar motosiklet boşta iken stop etme gibi sorunlar yaşamış ancak düzeltebilmişler.
    2.Bu motosikleti test etmek için dağıtıcı firma olan Kuba Motor'un bayisiyle görüştüğümde böyle bir imkan sunmadıklarını söylediler. Bu imkanı sunan başka bir bayi var mıdır? Çünkü ikinci el alacak olursam motosikletin canlı sesi ve parçalarının konumları konusunda önceden bilgi sahibi olmak isterim.
    3.Rks Titanic 150'nin yeni modeli olan Rks Titanic 150-S çıktığından beri sıfır Rks Titanic 150 satan bayi görmedim veya geçmiş modellerden kalanların satıldığı bayiler gördüm. Bu, Rks Titanic 150'nin artık üretilmeyeceği anlamına mı geliyor?
    4.İkinci el almayı da düşündüm. Ancak ilan sayısı oldukça az ve motosikleti çok kötü durumda olan da aynı fiyata, daha iyi durumda olan da aynı fiyata ilan vermiş. Bu motosiklet ikinci el olarak alınır mı? Satan kişilerin gerçekten neye göre fiyat biçtiklerini merak ettim.
    5.Çin malı motosikletlerin de fiyatları japon motosikletler kadar artmışken ikinci el almak daha mantıklı olur mu?
    6.Sıfır Rks yerine ikinci el TVS Apache almamı tavsiye eder misiniz?

rks dışında kalan çin malı markaları, honda ve bajaj markalarını kesinlikle düşünmüyorum. Tekrardan teşekkür ederim.
    RKS candır. canını cıkartmak istedim saglam cıktı.. düşün makinada 0.5 LT yağ kalmış 2-3 aydır motoru öle sürüyordum sanamısın demedi. 12 bin km yaptım bi gün bile sorun cıkartmadı. evet kronik arızları var. göstergeler kronik ariza cıkartabilior ama servis ücretsiz olarak bunu degisiyor. kimse kimsenin malını kötülemesin. adamlar bu işi yapıyor. hakkınıda vermek lazım. ybr ile karsılastırdık iki makinayi allah var japon malı saglam. bende yamaha kullanıcısıyım. ama hız fiyat performans rks gene önde. saglamlık konusuna gelirsek o tartisilir. 50 bin km den sonra ne olur rks de belirsiz ? bunu bende merak ediyorum ama alırım gündelik kullanırım şehir içi turlarım diyorsan makina gayet güzel. ben epey kullandım işe git gel oraya git gel yakıt tüketimi şehir içi 100km de 2.5 LT 3lt yakıyor. imkanın varsa rks200 al derim dahada tatmin eder seni. arka fren disk 200 lüklerde.. ve bi kıt daha güclü.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

akgun20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Tiranic 150
    Valla kardeşim ben garanti isine pek kafa takmıyorum arkadasım var kanuni sevisi herşeyi ona yaptırıyorum yağ degişimi subap ayarı falan parça değişecek olursada parçalı baya tuzlu mesela gösterge gösterge 170 tl depo 350 tl gibi Japon'larla yarışıyor parça fiyatlari dikkat etmen lazım tvs ile nasıldır bilmem ama kategorisinde iyi bana göre al pişman olmazsın fiyat olarak o fiyata böyle bir motor yok yanlız bunu da göz önünde bulundur

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS candır. canını cıkartmak istedim saglam cıktı.. düşün makinada 0.5 LT yağ kalmış 2-3 aydır motoru öle sürüyordum sanamısın demedi. 12 bin km yaptım bi gün bile sorun cıkartmadı. evet kronik arızları var. göstergeler kronik ariza cıkartabilior ama servis ücretsiz olarak bunu degisiyor. kimse kimsenin malını kötülemesin. adamlar bu işi yapıyor. hakkınıda vermek lazım. ybr ile karsılastırdık iki makinayi allah var japon malı saglam. bende yamaha kullanıcısıyım. ama hız fiyat performans rks gene önde. saglamlık konusuna gelirsek o tartisilir. 50 bin km den sonra ne olur rks de belirsiz ? bunu bende merak ediyorum ama alırım gündelik kullanırım şehir içi turlarım diyorsan makina gayet güzel. ben epey kullandım işe git gel oraya git gel yakıt tüketimi şehir içi 100km de 2.5 LT 3lt yakıyor. imkanın varsa rks200 al derim dahada tatmin eder seni. arka fren disk 200 lüklerde.. ve bi kıt daha güclü.
    Cevap için teşekkürler. Gösterge büyük bir problem değil, zaten sıfır alırsam analog gösterge ile gelecek. Bahsettiğim sorunlar hakkında bilgi var mıdır? Rks 200 sanıyorum üretimden kalktı, temiz ikinci el alsam bile yedek parça sıkıntısı yaşatacağını düşünüyorum.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kutluhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler. Gösterge büyük bir problem değil, zaten sıfır alırsam analog gösterge ile gelecek. Bahsettiğim sorunlar hakkında bilgi var mıdır? Rks 200 sanıyorum üretimden kalktı, temiz ikinci el alsam bile yedek parça sıkıntısı yaşatacağını düşünüyorum.

bu benim çektiğim bir video...
    motosikletin herhangi kronik bir sıkıntısı. var. kullanımı ve konforu gayet güzel. selesi çok iyi. hızlanması ivmelemesi gayet güzel. standart lastikleri çok kötü. (çogu motorda böyle) ıslak zeminde tehlike arz eder.. motorun seside gayet güzel... benim arkadaşlarımda kullandı. egzozdan yana sıkıntısı olanlar oldu. oda kronik bir arıza oldugunu söylediler tam emin degilim. ben aldım pişman olmadım. bazi maddi durumlardan dolayı satmak zorunda kaldım. saattıgımıda bin pişman oldum. 200km kadar molasız gittim. uzun süreli gidince arada motoru dinlendirmek gerekiyor.... motosiklet grenajları felan cok. defalarca kez yere düşürdüm birşey olmadı. 4x4 jeep bana carpıp motorun üstünden gecti motor perte çıktı sandım servis yaptı 1000 tl gibi meblag cikti.. forumda ilgili konularım var bununla ilgili. kardeş al pişman olmazsin. motosikletr bana kawasaki er6n andırıyordu. görünüs olarak. 6-7 bin km den sonra titresim yapar motosiklet bunun cözümüde var. vidalar gevşiyor cogu motosiklete oldugu gibi onları sıktın mı eski haline geliyor. gayet güzel ve tatminkar bi motosiklet. 120km hıza kadar çıktım.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çinli vitesli motor alacaksan makinesi Cg olacak başkası yalan. Bu titanic 150'de Suzuki kopyası motor var ama parçalarını sadece Kuba'da ve Salcano'da bulabilirsin. Bu markaların servisleri parça fiyatları konusunda pek insaflı davranmıyo malesef. Yan sanayi parçalar bulmak da pek mümkün değil.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    RKS Titanic 150-S 4.896 TL
    RKS Titanic 150 4.669 TL
    Hocam bu paraları verebiliyorsan git Honda'ya cb125e için sıkı pazarlık yap 5 e alırsın
    yine veremem dersen;
    Honda CB125 Ace 3,950 TL

Ben de Çin malı düşünmüştüm ;
    1-)Nakit lazım olursa hemen satabilir miyim ?
    2-)Motordan sıkılıp cc yükseltmek istesem çok değer kaybeder mi?
    3-)Arıza çıkartır mı ?

diyerek Honda CB125 e aldım

Alıntı jac0B0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS Titanic 150-S 4.896 TL
    RKS Titanic 150 4.669 TL
    Hocam bu paraları verebiliyorsan git Honda'ya cb125e için sıkı pazarlık yap 5 e alırsın
    yine veremem dersen;
    Honda CB125 Ace 3,950 TL

Ben de Çin malı düşünmüştüm ;
    1-)Nakit lazım olursa hemen satabilir miyim ?
    2-)Motordan sıkılıp cc yükseltmek istesem çok değer kaybeder mi?
    3-)Arıza çıkartır mı ?

diyerek Honda CB125 e aldım
    Ben 600cc altında hiçbir honda motosikletini düşünmüyorum. Zararı yok düşük fiyata satarım satarken, yeter ki içime sinen bir motor olsun. Ülkemizdeki dağıtım ağından mı yoksa hondanın kendisinden mi kaynaklı bilmiyorum, getirdikleri küçük cc'li commuter bütün motosikletler özelliklerinin haketmediği fiyatlarda satılıyor. Doğru düzgün güçlü, güzel görünen bir model de getirmiyor. Tamamen şahsi fikrim, katılmayabilirsin. CBF'yi kastetmiyorum, onun sadece görüntüsünü ve kalıbını sevmiyorum, kalitesi ve gidişine birşey diyemem. CB dediğiniz motosiklet istediği kadar honda kalitesinde olsun (ki duyuyoruz, değil.) o motosikletin teknik özelliklerine baktıktan sonra kalitesinin hiçbir önemi yok. Kullanıcılarının fikirlerini de okudum, bizzat sorduğum da oldu. Gerçekten aynı fiyata çin malı motosikleti tercih ederim. En azından honda aldım ne biçim motor üretmişler demek zorunda kalmam. Ülkemize düzgün modeller getirilmediği sürece ben honda düşünmüyorum.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj discover 125st, 150f, 150s gibi motorlara da bir göz atın derim. 0 fiyatları da gayet uygun

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=qbgYOtETJmk
    bu benim çektiğim bir video...
    motosikletin herhangi kronik bir sıkıntısı. var. kullanımı ve konforu gayet güzel. selesi çok iyi. hızlanması ivmelemesi gayet güzel. standart lastikleri çok kötü. (çogu motorda böyle) ıslak zeminde tehlike arz eder.. motorun seside gayet güzel... benim arkadaşlarımda kullandı. egzozdan yana sıkıntısı olanlar oldu. oda kronik bir arıza oldugunu söylediler tam emin degilim. ben aldım pişman olmadım. bazi maddi durumlardan dolayı satmak zorunda kaldım. saattıgımıda bin pişman oldum. 200km kadar molasız gittim. uzun süreli gidince arada motoru dinlendirmek gerekiyor.... motosiklet grenajları felan cok. defalarca kez yere düşürdüm birşey olmadı. 4x4 jeep bana carpıp motorun üstünden gecti motor perte çıktı sandım servis yaptı 1000 tl gibi meblag cikti.. forumda ilgili konularım var bununla ilgili. kardeş al pişman olmazsin. motosikletr bana kawasaki er6n andırıyordu. görünüs olarak. 6-7 bin km den sonra titresim yapar motosiklet bunun cözümüde var. vidalar gevşiyor cogu motosiklete oldugu gibi onları sıktın mı eski haline geliyor. gayet güzel ve tatminkar bi motosiklet. 120km hıza kadar çıktım.
    Muhtemelen yaz sonuna doğru alıyorum. Umarım düzgün çıkar da pişmanlık yaratmaz ilerde. Lastikleri de biraz denerim, olmazsa değişirim, zaten yağmurda ıslakta sürmem ilk zamanlar. Bilgiler için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı ulassscannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj discover 125st, 150f, 150s gibi motorlara da bir göz atın derim. 0 fiyatları da gayet uygun
    Fiyatları uygun gibi. Onları da yakından inceleyeceğim ama dediğim gibi düşünmüyorum.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Bir kurye abimizde bu cb125e motosiklet den vardı eşek niyetine sürdüğü halde 100.000 km yaptığına şahidim hemde orjinal daha motor, sadece 1.000 km de 200 ml eksik veriyordu yağı. Bence bu motosiklet i bir daha düşünün derim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler