Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Rks Titanic 150 konusunda sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Kardeşim rks den çok mevnun olanda var hiç mevnun olamayanda tabiki bi yamaha bi suzuki ile rks bir tutulmaz ama bu işler birazda şansa bakıyor yani rks tam anlamıyla güvenilir bir marka değil ama yukarda yazanlarda var mevnunum diye. Bu nedenle çin alıyorsan asla 2. Ele girme sıfır al ve içine hangisi sindi ise onu al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Açıkça söylüyorum bilader Çin'in sıfırına bile karşıyken 2. Ele hiç girme derim Apache ye gir temiz bişe bulursan ama acele etme 1 hafta 10 gün takip et sahibinden temiz bişe bul ve sıkışan biri olsun yoksa kafayı yemiş millet uçuk fiyatlar yazıyolar bulamıyorsan illa Çin almak zorunda kalırsan motoru saglam bi yere göster öyle al motora bin bi kaç tur at sürüş esnasında direksiyonu bırak sağa sola çekiyormu arka kuyruğuna bak yamuk duruyomu kazası varmı yokmu anlamaya çalış..

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkça söylüyorum bilader Çin'in sıfırına bile karşıyken 2. Ele hiç girme derim Apache ye gir temiz bişe bulursan ama acele etme 1 hafta 10 gün takip et sahibinden temiz bişe bul ve sıkışan biri olsun yoksa kafayı yemiş millet uçuk fiyatlar yazıyolar bulamıyorsan illa Çin almak zorunda kalırsan motoru saglam bi yere göster öyle al motora bin bi kaç tur at sürüş esnasında direksiyonu bırak sağa sola çekiyormu arka kuyruğuna bak yamuk duruyomu kazası varmı yokmu anlamaya çalış..
    Şu 90 liraya bile fazla dediğimiz sigorta fiyatları geri dönseydi ben de çine karşı olabilecektim. Keyfimden çinliye gitmiyorum tahmin ediyorsundur. Neden rks iyidir diyorum, çünkü biliyorum ki diğer çinlilere nazaran daha kaliteli bir duruşu var. Dediğin gibi zamanı gelince bir süre takip ederim ilanları, uygun bulursam bir tvs alırım hem plaka ruhsat masrafım da olmaz. Zaten yanına gittiğimde ustaya gitmeden önce ben değişenini, kırılanını, yamulanını anlamaya çalışırım kalanı da artık bi ustaya baktırırım. En azından şöyle sorayım 3000-3500'e temiz tvs bulmak mümkün müdür dostum? Ben pek bilmiyorum fiyat aralığını. Zaten tasarım değişince fiyatı birden uçmuş, bence onlar da bilmiyor nasıl fiyat koyması gerektiğini

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı rocco17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim rks den çok mevnun olanda var hiç mevnun olamayanda tabiki bi yamaha bi suzuki ile rks bir tutulmaz ama bu işler birazda şansa bakıyor yani rks tam anlamıyla güvenilir bir marka değil ama yukarda yazanlarda var mevnunum diye. Bu nedenle çin alıyorsan asla 2. Ele girme sıfır al ve içine hangisi sindi ise onu al.
    İnşallah ikinci ele kalmam gerekmez. Memnun olan çok da işte kimisi sorun çıksa da motorunu seviyor, uğraşmayı seviyor en azından. Sürekli sorun çıkması beni memnun etmez. Yani bir çinlinin sıfırı da artık ucuz değil. Yerine eski kasa sıfır tvs alınır.

Motosikleti
    R25
    Şu ruhsat plaka parasını geç onu vermemek için ikinci el alırsan noter parası vereceksin zaten satış işlemleri için 150 civarı, ruhsat plakada en fazla 210 tutar, Apache ikinci el satanlar sapıtmışlar o yüzden ben de gittim 4900 E taksitle sıfır aldım Adama diyorum arkadas motorun sıfırı şu kadar sen km yapmış motoru daha pahalıya verıyon diyorum benimki ful artı ful diyo sanki dersin abs esd sanruuf var anasını satim taktığı 100 liralık çantayla ıvır zıvır, takip et bi düşerse al düşmezse çinli ye yönel temiz olsun ama satarken sorun yasama zarar etme, Apache 10 - 12bini geçmesin km çinlide 5-6 bini

Şu ruhsat plaka parasını geç onu vermemek için ikinci el alırsan noter parası vereceksin zaten satış işlemleri için 150 civarı, ruhsat plakada en fazla 210 tutar, Apache ikinci el satanlar sapıtmışlar o yüzden ben de gittim 4900 E taksitle sıfır aldım Adama diyorum arkadas motorun sıfırı şu kadar sen km yapmış motoru daha pahalıya verıyon diyorum benimki ful artı ful diyo sanki dersin abs esd sanruuf var anasını satim taktığı 100 liralık çantayla ıvır zıvır, takip et bi düşerse al düşmezse çinli ye yönel temiz olsun ama satarken sorun yasama zarar etme, Apache 10 - 12bini geçmesin km çinlide 5-6 bini
    Saolasın dostum. Utanmasa ben buna sigorta parası verdim diyip onu da fiyata katacak o tarz arkadaşlar. Noterin 150 aldığını bilmiyordum. Dediğin gibi sıfırı daha iyi o zaman. Bayiler biraz indirim yapmıyor mu nakit verdiğimizde, direk liste fiyatı mı alıyorlar

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kutluhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr almaya niyetlensem -ve az daha koyabilsem- bu konuyu açmazdım. Belki rks'den sonra hala hacim yükseltmek mümkün olmazsa bir ybr alırım herhalde.
    Hocam alternatif olarak Salcano Wolf, Salcano Hunter'e bakabilirsin. Jianshe-Yamaha mamülüdür. Motorları YBR125 ve YBR140 türevi.

RKS'ye en mantıklı alternatif Mondial z-one 150 olabilir. Zongshen-Piaggio imalatı. Piaggio, Zongshen, Derbi ve hatta Aprilia markasıyla dünyada satılıyor. Türkiye'de satılan versiyonu daha büyük ön diske (kendi sınıfında en büyük disk bunda sanırım) bir de CBF150 türevi bir motora sahip.

Kıpraşım rahatsız etmeyecekse Apache olabilir. Diğer hintli motorlarda da epeyce kıpraşım varmış.

Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam alternatif olarak Salcano Wolf, Salcano Hunter'e bakabilirsin. Jianshe-Yamaha mamülüdür. Motorları YBR125 ve YBR140 türevi.

RKS'ye en mantıklı alternatif Mondial z-one 150 olabilir. Zongshen-Piaggio imalatı. Piaggio, Zongshen, Derbi ve hatta Aprilia markasıyla dünyada satılıyor. Türkiye'de satılan versiyonu daha büyük ön diske (kendi sınıfında en büyük disk bunda sanırım) bir de CBF150 türevi bir motora sahip.

Kıpraşım rahatsız etmeyecekse Apache olabilir. Diğer hintli motorlarda da epeyce kıpraşım varmış.
    Ben uzun süre yuki kullandım. (Bana ait değildi) O kıpraşımdan sonra tvsninki masaj koltuğu gibi gelir bana. :D İki salcano modelinin deposu çok küçük geldi ve rake açısı da çok geniş. Kullandığım yuki de öyleydi, biraz fazla hantal geliyor bana dönüşlerde ve şekil itibariyle de çok tercih edeceğim yapıda değiller. Araştırma yaparken z-one modeline de bakmıştım zamanında. Hocam modeli güzel ancak ikinci elde fiyatları biraz abartmamışlar mı sence ve kalite olarak hangisini tercih ederdin

Motosikleti
    R25
    Saolasın dostum. Utanmasa ben buna sigorta parası verdim diyip onu da fiyata katacak o tarz arkadaşlar. Noterin 150 aldığını bilmiyordum. Dediğin gibi sıfırı daha iyi o zaman. Bayiler biraz indirim yapmıyor mu nakit verdiğimizde, direk liste fiyatı mı alıyorlar
    Utanmıyorlar zaten Onuda koyuyorlar arada giriom mesaj atıyom sahibinden satanlara Adam diyo cbf için canta var plaka ruhsat sigorta lastik 8 bini buldu diyo ulan sanki motoru alınca sigortasından ben devam edecem, şimdi gördüm 27 binde 2011 model var 1750 yazmış acil diye nerede oturuyorsun bilmiyorum yakınsan bi bak derim kazası yoksa düşünme al derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

İstanbul tarafındaysan Tekirdağ'da bi ilan var 3000678750 nolu ilana bi bak pazarlıkta yaparsın, bu arada çinlide nakitte pazarlık yaparlar ama fazla bişe bekleme Apache'de yapacaklarını sanmıyorum zaten kampanyalı fiyat ama bi kilit vs aksesuar hediye alırsın

Motosikleti
    Rks150/Cbr125r/Gt250r/R125
    Merhaba, ben yaklaşık 3 yıldır motosiklet almayı düşünüyorum. Ehliyetimi aldım ve ekipmanlarımı tamamladım ancak henüz motosiklet alamadım. Düşündüğüm motosiklet Rks titanic 150. Çin malı motosikletler arasında (benim gözümde) kalite olarak iyi motosikletlerden biridir.

Bu motosiklet konusunda oldukça fazla araştırma yaptım. İstediğim özelliklere ve maddi şartlara göre diğer motosikletlerde karşılaştırdığımda daha uygun geldi. Ancak hala netleştiremediğim veya cevabını hiçbir yerde bulamadığım sorunlar var. Bunları sizinle paylaşmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

1.Bu motosikletin kullanıcıları arasında kesinlikle tavsiye etmeyen, .. gibi kronik sorunları olduğunu söyleyenlerin yaşadıklarını paylaşmasını isterim. Bildiğim kadarıyla bazı kullanıcılar motosiklet boşta iken stop etme gibi sorunlar yaşamış ancak düzeltebilmişler.
    2.Bu motosikleti test etmek için dağıtıcı firma olan Kuba Motor'un bayisiyle görüştüğümde böyle bir imkan sunmadıklarını söylediler. Bu imkanı sunan başka bir bayi var mıdır? Çünkü ikinci el alacak olursam motosikletin canlı sesi ve parçalarının konumları konusunda önceden bilgi sahibi olmak isterim.
    3.Rks Titanic 150'nin yeni modeli olan Rks Titanic 150-S çıktığından beri sıfır Rks Titanic 150 satan bayi görmedim veya geçmiş modellerden kalanların satıldığı bayiler gördüm. Bu, Rks Titanic 150'nin artık üretilmeyeceği anlamına mı geliyor?
    4.İkinci el almayı da düşündüm. Ancak ilan sayısı oldukça az ve motosikleti çok kötü durumda olan da aynı fiyata, daha iyi durumda olan da aynı fiyata ilan vermiş. Bu motosiklet ikinci el olarak alınır mı? Satan kişilerin gerçekten neye göre fiyat biçtiklerini merak ettim.
    5.Çin malı motosikletlerin de fiyatları japon motosikletler kadar artmışken ikinci el almak daha mantıklı olur mu?
    6.Sıfır Rks yerine ikinci el TVS Apache almamı tavsiye eder misiniz?

rks dışında kalan çin malı markaları, honda ve bajaj markalarını kesinlikle düşünmüyorum. Tekrardan teşekkür ederim.
    Merhabalar sahip olduğum 2. rks mi satıyorum forumdan bir arkadaşın almasını çok isterim. Eğer düşürseniz İlan No: 305345399

Motosikleti
    R25
    Alıntı hcanalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sahip olduğum 2. rks mi satıyorum forumdan bir arkadaşın almasını çok isterim. Eğer düşürseniz İlan No: 305345399
    Motor yan yatmış sanırım hocam senin, doğrumu ?

metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    rks titanic 150 yi 1 yıl kadar kullanndım ..
    ve 3 arkadaş aynı anda 3 tane sıfır km olarak bayiden aldık ..
    çin malları ile kıyaslıcaksak çinlilerin arasında titanic yakut gibidir elmas gibidir diyebilirim süspansiyon olarak yol tutuş olarak gaz tepkisi gidişi olarak herşey mükemmel gerçekten ..
    beni tatmin etmeyen özellikleri o dönemde şunlardı umarım yardımcı olur sana ..
    ondan inip cbr125 e bindigim anda frenlerinin gerçekten traş oldugunu farkettim ki motor yavaş bi motor degil gidio ona ragmen frenleri BANA biraz yetersiz gelmişti ..
    3 arkadaş düzgün bi şekilde rodajımızı yaptık ki motorun son hızı 120 idi ..
    2800 lü km lere geldigimizde bi gezi düzenledik 4 arkadaş keyiflide oldu yaklaşık 400 km flan bu 400 km lik yolu 4 kişi peş peşe 100 kmh ın üzerinde gittik evet abandıgımız ve zorladıgımız doğru 4 kişiydik 3 rks 1 tane ybr vardı . belki bizim suçumuzdu ama halen düşününce 3 motorunda aynı sorunu çıkartması garibime gidiyor ..
    motor blog birleşim yerinde terlemeye yag sızdırmaya başladı motorlarımız ben gidip gösterdim conta yanmış dediler ..
    çekişte düşme yoktu conta yanınca bi düşme olur diyebiliorum en azından ama hiçbi tepki yoktu motorlardan sadece bi terleme ve hafif bi yag sızıntısı rahatsız etmicek düzeydeydi .
    pipiriklendik bi kaç yeri dolaştık bi kaçı conta yanmış bi kaçı alakası flan yok deyince biz ellemedik motorlara yaklaşık 3500 lü km lere geldigimizde yag sızıntısı ayyuka çıktı ve gittik servisine conta degişti motor indirildi tamiratı yapıldı ve hep orjinal parçalar kullanıldı o günden sonra hiç sıkıştırmadık motorları 100 e bile çıkmadık gerçekten ama 3 motordan 1 tanesi bidaha sorun oluşturmazken diger 2 motor aynı sorunu yine yaptı adam garanti verdigi için contayı tekrar degiştirdi ve tekrar yag sızıntısı oldu ... tekrar götürdügümüzde işçiligi düşürdügü belli oldu sıvı conta sürdü 4500 km de biz motorları sattık 2 arkadaş 3. arkadaşımız da yaklaşık bi 1000 km sonra tekrar contadan sıkıntı çıkarınca o arkadaşımızda sattı ..
    yannız ybr de hiçbi sorun olmadı .
    yanlış anlamayın ybr yi övmüyorum ybr kullanıcısı degilim . kullananlar alınmasın ama gerçektende tipini sevmiorum ybr nin :D ama daş gibi gerçekten .

şimdi öneriye gelicek olursak rtr 150 den bu tarz bi şikayet görmedim . biraz titrek diyolar ama rks de titriyodu zaten minimal düzeyde ..
    senin yerinde olsam ybr veya rtr 150 almayı düşünürdüm . ikinci el olsun 2014 model olsun ybr esd bul al kardeş başımdan geçen olayı yazdım kusurum varsa affola saygılar .
    bindiregandi bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı metin6gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malları ile kıyaslıcaksak çinlilerin arasında titanic yakut gibidir elmas gibidir diyebilirim süspansiyon olarak yol tutuş olarak gaz tepkisi gidişi olarak herşey mükemmel gerçekten ..
    ondan inip cbr125 e bindigim anda frenlerinin gerçekten traş oldugunu farkettim ki motor yavaş bi motor degil gidio ona ragmen frenleri BANA biraz yetersiz gelmişti ..
    2800 lü km lere geldigimizde bi gezi düzenledik 4 arkadaş keyiflide oldu yaklaşık 400 km flan bu 400 km lik yolu 4 kişi peş peşe 100 kmh ın üzerinde gittik evet abandıgımız ve zorladıgımız doğru 4 kişiydik 3 rks 1 tane ybr vardı . belki bizim suçumuzdu ama halen düşününce 3 motorunda aynı sorunu çıkartması garibime gidiyor ..
    motor blog birleşim yerinde terlemeye yag sızdırmaya başladı motorlarımız ben gidip gösterdim conta yanmış dediler ..
    çekişte düşme yoktu conta yanınca bi düşme olur diyebiliorum en azından ama hiçbi tepki yoktu motorlardan sadece bi terleme ve hafif bi yag sızıntısı rahatsız etmicek düzeydeydi .
    pipiriklendik bi kaç yeri dolaştık bi kaçı conta yanmış bi kaçı alakası flan yok deyince biz ellemedik motorlara yaklaşık 3500 lü km lere geldigimizde yag sızıntısı ayyuka çıktı ve gittik servisine conta degişti motor indirildi tamiratı yapıldı ve hep orjinal parçalar kullanıldı o günden sonra hiç sıkıştırmadık motorları 100 e bile çıkmadık gerçekten ama 3 motordan 1 tanesi bidaha sorun oluşturmazken diger 2 motor aynı sorunu yine yaptı adam garanti verdigi için contayı tekrar degiştirdi ve tekrar yag sızıntısı oldu ... tekrar götürdügümüzde işçiligi düşürdügü belli oldu sıvı conta sürdü 4500 km de biz motorları sattık 2 arkadaş 3. arkadaşımız da yaklaşık bi 1000 km sonra tekrar contadan sıkıntı çıkarınca o arkadaşımızda sattı ..
    yanlış anlamayın ybr yi övmüyorum ybr kullanıcısı degilim . kullananlar alınmasın ama gerçektende tipini sevmiorum ybr nin :D ama daş gibi gerçekten .

şimdi öneriye gelicek olursak rtr 150 den bu tarz bi şikayet görmedim . biraz titrek diyolar ama rks de titriyodu zaten minimal düzeyde ..
    senin yerinde olsam ybr veya rtr 150 almayı düşünürdüm . ikinci el olsun 2014 model olsun ybr esd bul al kardeş başımdan geçen olayı yazdım kusurum varsa affola saygılar .
    En güzel cevap senden geldi bu adamı çinliden vazgeçirirsem ne Mutlu bana arkadas biraz sert konuşuyordu tartışmak istemedim aksine yardımcı olmaya çalıştım sırf çinliden vazgeçirmek için bası agrımasın diye
    metin6gs bunu beğendi.

metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    tvs kardeşim adam bilmio ayıp degil cidden bende ilk scooterimi mondialden alırken lan 3 4 yaşında motor alıcagıma sıfır alırım mantıgındaydım kazıklanmamak amacı ile arkadaşda onu savunuo kendince ve gerçekten haklı kendince bende o mantıkta davranmıştım açıkcası ..

ama gerçektende bi japona bindigin zaman gerçekten farklı tam anlamıyla görüyosun rks den inip 2 . gün cbr 125 aldım notorden alıp satana kadar üstüne oturmadım .noterden çıkıp üstüne oturdugum anda gemi gibi geldi bi an gözüme küçücük 125 lik gazı açtıgımda ulan noluo nası gidiomuş bu dedim frene bastım hopbaaa pat dedi yapıştı asfalta durdu aletbi anda dedim yuh arkadaş bu kadarmı farkedermiş edio agaaa edio binmeyen bilmez gerçekten imkanlar dahilindeyse sıfır çinli macar vs vs alacagına bi insan ne olursa olsun gerekiosa 5 yaşında olsun gitsin japon alsın abi ben bunu savunanlara içimden diyodum marka hayranı bunlar atıp tutuyolar bu kadar farkedebilirmi diodum ama ediyomuş gerçekten ....

Utanmıyorlar zaten Onuda koyuyorlar arada giriom mesaj atıyom sahibinden satanlara Adam diyo cbf için canta var plaka ruhsat sigorta lastik 8 bini buldu diyo ulan sanki motoru alınca sigortasından ben devam edecem, şimdi gördüm 27 binde 2011 model var 1750 yazmış acil diye nerede oturuyorsun bilmiyorum yakınsan bi bak derim kazası yoksa düşünme al derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

İstanbul tarafındaysan Tekirdağ'da bi ilan var 3000678750 nolu ilana bi bak pazarlıkta yaparsın, bu arada çinlide nakitte pazarlık yaparlar ama fazla bişe bekleme Apache'de yapacaklarını sanmıyorum zaten kampanyalı fiyat ama bi kilit vs aksesuar hediye alırsın
    Hocam konyada ikamet ediyorum, cidden o astronomik fiyat veren kişiler aracını uzay mekiği olarak görüyor olabilir. En erken gelecek ay alabilirim motoru. Apache'de asıl indirim yapmaları gerekir, daha anlayışlı daha ilgili bir bayi olacağını düşünüyorum böyle birkaç markayı birden satan yanında da bisiklet satan bayilere göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Yazın çok yardımcı oldu hocam. Ben duymamıştım böyle sorunları daha önce. Bir motorun daha bu kilometrelerde bu kadar fazla sorun çıkarması normal değil bence. Dediğin gibi rtr 150'ye yöneleceğim, ybr'nin görüntüsünü ben de sevmiyorum. Ama en kötü durumda da tercih edeceğim motor rks olur, başka bir çinli olmaz. Zaten şehrimde yakın olan bütün bayileri gezdim. Bir tane bile rks bulamadım, hep gel hocam cr1'e bak gibi şeyler söylendi. Acaba siparişle mi getiriyorlar rks'yi yoksa tercih edilmesin diye mi böyle yapılıyor anlayamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

En güzel cevap senden geldi bu adamı çinliden vazgeçirirsem ne Mutlu bana arkadas biraz sert konuşuyordu tartışmak istemedim aksine yardımcı olmaya çalıştım sırf çinliden vazgeçirmek için bası agrımasın diye
    Tavır önemli. Bazen konuya girip çok sert yazılar yazılıyor sanki konuyu açan çok büyük bir günah işlemiş gibi. Ben de baştan tavrımı koydum ki sonradan tartışma çıkaracak bir kitle gelmesin diye. Yoksa her gelenin yazdığını eleştirmek gibi bir derdim yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

tvs kardeşim adam bilmio ayıp degil cidden bende ilk scooterimi mondialden alırken lan 3 4 yaşında motor alıcagıma sıfır alırım mantıgındaydım kazıklanmamak amacı ile arkadaşda onu savunuo kendince ve gerçekten haklı kendince bende o mantıkta davranmıştım açıkcası ..

ama gerçektende bi japona bindigin zaman gerçekten farklı tam anlamıyla görüyosun rks den inip 2 . gün cbr 125 aldım notorden alıp satana kadar üstüne oturmadım .noterden çıkıp üstüne oturdugum anda gemi gibi geldi bi an gözüme küçücük 125 lik gazı açtıgımda ulan noluo nası gidiomuş bu dedim frene bastım hopbaaa pat dedi yapıştı asfalta durdu aletbi anda dedim yuh arkadaş bu kadarmı farkedermiş edio agaaa edio binmeyen bilmez gerçekten imkanlar dahilindeyse sıfır çinli macar vs vs alacagına bi insan ne olursa olsun gerekiosa 5 yaşında olsun gitsin japon alsın abi ben bunu savunanlara içimden diyodum marka hayranı bunlar atıp tutuyolar bu kadar farkedebilirmi diodum ama ediyomuş gerçekten ....
    Tvsyi de japonlarla beraber öneriyorsun sanırım hocam. Yanlış anladıysam kusura bakma. Eğer öneriyorsan şehirde bir tane servisi var ve bayi yok, sıfır alırsam başka şehirden alıp getirteceğim, ikinci el olursa zaten direk teslim alırım.. Buradaki servisle sıkıntı yaşarsam başka alternatif de olmayacak. Bu sıkıntı yaşatır mı?

İyi günler diliyorum hepinize
    Yaklaşık 2 ay önce titanic 150 s aldım Şuanda 580kmde
    Motor ilk etapta beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor fakat rahatsız olduğum bir konu var motoru çalıştırırken çok ufak gaz vermem gerekiyor aksi halde motor soğuk olduğu için devri 900lere düşüp stop ediyor. Karbüratörlü olduğundan dolayı gaz vermenin gerekli olduğunu söyleyenler de var normal olmadığını sunanlar da var. Sizin görüşleriniz nedir?
    (Rölantisi 1500 (+-100) civarında)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler