Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba yarenler merhaba fedakar arkadaşlarım, YARDIM LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon freedom 250
    selam olsun güzel insanlara,

falcon freedom kullanıyorum, çok benzin yakmasından ve gaza yüklenirken gazın kesilmesinden motorun teklemesinden ötürü, önce buji yi değiştirdim, sonra hava filtresini temizledim, yakıtta bi değşiklik olmadı fakat gaz kesilmesi bi müddet durdu , dün itibariyle yine gaza yüklenince motor teklemeye ve devirden düşmeye başladı akşam iftar sonrası sahilde çay sigara keyfimi yapamadan döndüm, sabah ilk işim karbüratörü sökmek oldu, ilk denememdi bu tabi karbüratör sökümünde, servise verecek param olmadığından.. neticede söktüm, sökerken bi kaç meraklı gözde yardım girişiminde bulundu tabi, ben sökmeden önce foto çekip söküyordum ki ne nerden çıkmış belli olsun, meraklı gözler yardım ediyorlar ama bana sormadan bi kaç hortum civata sökmüşler, karbüratörü zor belada olsa geri taktım ammaaa, bi boru dışarda kaldı yani açıkta bekliyor, tahliye borusu dışında, daha önce de dışarda olmuş olabilir bu görmediğim için bilemedim, resim atıyorum bi bilgisi olan var ise payşaşırsa sevinirim, hatta bi akşam sahilde çayda ısmarlarım karton bardakta , bi dalda sigarada ısmarlarım

ilk resim bu, ucu açıkta kalan hortum gülücük olan yer boşta takacak bi yerde bulamadım

ikinci resim de bu, motorun diğer tarafında çekilen o boşta kalan hortumun geliş yeri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)