Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KAWASAKI NINJA 250SL Mİ HONDA CBR 250R MI (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    boy 1.84 boyla kawasaki yalan olur.zaten hangi motor daha iyi kendin cevaplamışsın ama çok sırıtırsın malesef.bunu al şunu al demiş herkes ama ben senin yerinde olsam cbr hayatta almam.yıllardır üretilen bir model eskidi gerçekten.o paraya kesinlikle almazdım honda özellikle 0 kmsini.2. el alırım falan diyorsan ama kesinlikle honda almalısın tabiki.benim tavsiyemde biraz daha para biriktirmen yönünde.r25 ktm 250 rc modellerine çıkıp birini seçmen.arada 1300 liralık fark için cbr gerçekten alınmaz.yamaha kawasaki ktm dururken.trafik sigortanıda bi yere not düş.çok insanın hayalleriyle oynuyor kendisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy 1.84 boyla kawasaki yalan olur.zaten hangi motor daha iyi kendin cevaplamışsın ama çok sırıtırsın malesef.bunu al şunu al demiş herkes ama ben senin yerinde olsam cbr hayatta almam.yıllardır üretilen bir model eskidi gerçekten.o paraya kesinlikle almazdım honda özellikle 0 kmsini.2. el alırım falan diyorsan ama kesinlikle honda almalısın tabiki.benim tavsiyemde biraz daha para biriktirmen yönünde.r25 ktm 250 rc modellerine çıkıp birini seçmen.arada 1300 liralık fark için cbr gerçekten alınmaz.yamaha kawasaki ktm dururken.trafik sigortanıda bi yere not düş.çok insanın hayalleriyle oynuyor kendisi
    öğrenci olduğum için üstüne ekleyemiyorum ek gelirim yok ve japon istiyorum ve ikinci el de çok riskli racing tarzında o yüzden 0 honda tek seçenek kalıyor
    Ali Bircan bunu beğendi.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana katılmıyorum çünkü bikere r25 i okadar büyültmeyin bende bi ara hayranıydım ama şuan bildiğin motordan baya bi soğudum ilk olarak parça kalitesi ve yedek parça fiyatı bakımından rezil üstüne cbr'a oranla belediye dağıtmış gibi mübarek parası yüksek cc ye yetmeyip yüksek performans almak isteyen herkes atlıyo bildiğin ve yüksek devirde kendini parçalıyo işte bide apaçilik için alanlar rodajda 7000 deviri geçerek kullandığında falan yatak sarıyo muhabetini duymuştum kawasakiye gelirsek arkadaş zaten öğrenci, adamın bütçesini zorlamanın manası yok ktm de aynı şekilde yedek parça fiyatları sıfır motor fiyatı denk geliyo en iyisi bu şeneklerden cbr 250 parça fiyatları sınıfa nazaran iyi , servisi yaygın , rahat , az yakar falan filan bence cbr 250 hondacı değilim bu arada yanlış anlaşılmasın hondanın çoğu motoru hiç hoşuma gitmez ama fiyat / performansda en iyi ilk 3 de bana kalırsa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Ali Bircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana katılmıyorum çünkü bikere r25 i okadar büyültmeyin bende bi ara hayranıydım ama şuan bildiğin motordan baya bi soğudum ilk olarak parça kalitesi ve yedek parça fiyatı bakımından rezil üstüne cbr'a oranla belediye dağıtmış gibi mübarek parası yüksek cc ye yetmeyip yüksek performans almak isteyen herkes atlıyo bildiğin ve yüksek devirde kendini parçalıyo işte bide apaçilik için alanlar rodajda 7000 deviri geçerek kullandığında falan yatak sarıyo muhabetini duymuştum kawasakiye gelirsek arkadaş zaten öğrenci, adamın bütçesini zorlamanın manası yok ktm de aynı şekilde yedek parça fiyatları sıfır motor fiyatı denk geliyo en iyisi bu şeneklerden cbr 250 parça fiyatları sınıfa nazaran iyi , servisi yaygın , rahat , az yakar falan filan bence cbr 250 hondacı değilim bu arada yanlış anlaşılmasın hondanın çoğu motoru hiç hoşuma gitmez ama fiyat / performansda en iyi ilk 3 de bana kalırsa
    yani espirisi kalmadı herkeeeeste var.test sürüşü yaptım gerçekten efsane olacak kadar iyi gidiyor o konuda herkes haklı.ama 2. el gerçekten r25 bence tanıdık değilse alınmaz diyorum.zaten arkadaşada 0 tavsiye ediyorum o da öyle bakıyor.çift silindirli olması zaten başlı başına serviste normal bakımlarında bile ortaya çıkıcaktır ücret bakımından.fiyat performansta honda her segmentte nerdeyse 1. zaten.parasıyla alabiliceği en iyi motor orda kawasaki ama 1.85 boyla yatamaz o motorda.iş yerimde en z250sl hemde ninja 250 var sürdüğüm bildiğim motor.yada başka bi arkadaşın dediği pulsar 200ss alıcak.bende pulsar olduğundan nasıl bir motor olduğunu tahmin ediyorum az çok.aslında bazı yerlerde 10.500 liraya veriyolardı abs li olaraktan bence kesinlikle göz önünde bulundurabiliceğiniz bir motor.arkadaşın cesaret etmesi lazım tabi önce

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Ali Bircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her söylediğine katılıyorum fakat sadece servis konusu beni biraz bağlanmıyor çünkü bilecik'te hiç bir motosiklet markasının servisi yok (sadece çinli var) o yüzden her türlü bursa eskişehir yada sakarya ya gitmem gerekecek tabii adamların bir suçu yok ben bile kaç yıldır Türkiye'de yaşıyorum bilecik'in yerini daha bu yıl öğrendim elin japonu nereden bilsin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)