Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yazlık mont tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    S.a arkadaşlar ALPINESTARS VIPER AIR MONT düşünüyorum kuĺlanan varmıdır, yaz aylarında terden yapış yapış etmeyen bir mont tavsiyesi olan varsa onlarıda değerlendirelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba.
    Alpinestars ast air kullandım. Yazın Antalya sıcağında çok sorun yaşamadım. Viper modeli de güzeldir. Yalnız alacağınız montun içliği olursa iyi olur. O model de var mı kontrol edin, benimkinde yoktu. Bazen erken saatlerde veya yüksek rakımlarda serin olabilir, hemen içine takıverirsiniz.
    Alpinestars alırsanız mutlaka arka sırtlık ve gögüs korumalarını da alıp, ceplerine takın.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Alpinestars ast air kullandım. Yazın Antalya sıcağında çok sorun yaşamadım. Viper modeli de güzeldir. Yalnız alacağınız montun içliği olursa iyi olur. O model de var mı kontrol edin, benimkinde yoktu. Bazen erken saatlerde veya yüksek rakımlarda serin olabilir, hemen içine takıverirsiniz.
    Alpinestars alırsanız mutlaka arka sırtlık ve gögüs korumalarını da alıp, ceplerine takın.
    Teşekkür ederim cevabın için kuşlık montum var içlik önemli değil o kadarda korumalar önemli tabi

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Ben Revit Airwave 2 denemek istiyorum .. Eğer olursa airwave 2 alacağım...
    Bu arada Macna markasının bir yazlık montunu denedim, modelini hatırlamıyorum ama Anes Honda da olan model diyelim.. Cuk diye oturmuştu üstüme.. İyi bir ceketti

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Dainese air frame kullanıyorum tavsiye ederim bak istersen.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese air frame kullanıyorum tavsiye ederim bak istersen.
    Tavsiyen için teşekkürler ilk fırsatta bakıcam.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    dainese candır.

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Bende bir süredir yazlık mont bakıyordum.İzmir de oturuyorum sıcaklar malum. Dört mrvsim bir montum var.içliğini çıkarıp kullanıyordum ama trafik durdu mu cehennem azabı. Açıkçası yazlık bir file monta da 600-700 kaçırmak istemiyordum. Düzn artık yeter dedim İzmir Motoventoya uğradım.Parayı bayılacaksak bari alpin olsun dedim.Tam 600 tl ye alpin bakarken ileride gözüme Andes marka montlar ilişti.Kesimi, duruşu, görünüşü harika.Yazlık.Alpin desen ve ve kesimi var.Zannedersem Motovento fason yaptırmış.Korumaları falan on numara.Fiyat 250 TL.Eğer dört mevsim sağlam bir montun varsa yaz için bu mont on numara tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı skyrunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir süredir yazlık mont bakıyordum.İzmir de oturuyorum sıcaklar malum. Dört mrvsim bir montum var.içliğini çıkarıp kullanıyordum ama trafik durdu mu cehennem azabı. Açıkçası yazlık bir file monta da 600-700 kaçırmak istemiyordum. Düzn artık yeter dedim İzmir Motoventoya uğradım.Parayı bayılacaksak bari alpin olsun dedim.Tam 600 tl ye alpin bakarken ileride gözüme Andes marka montlar ilişti.Kesimi, duruşu, görünüşü harika.Yazlık.Alpin desen ve ve kesimi var.Zannedersem Motovento fason yaptırmış.Korumaları falan on numara.Fiyat 250 TL.Eğer dört mevsim sağlam bir montun varsa yaz için bu mont on numara tavsiye ederim.
    Tavsiyen için teşekkürler. benimde fiyat konusunda kafamda deli sorular😆 250 tl gerçekten iyimiş tabi terletme ve yakma olmuyorsa. mevsimlik var NİC marka çok sağlam ve kaliteli kışın yagmur falan hak getire. Ama yazın fırında gidiyor gibi.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle açık renk al yoksa yazlık olmasının manası olmuyor güneş altında giderken.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı skyrunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 4 mevsim ile yazlık arasında kaldım İzmir'deyim. Acaba montun linkini paylaşabilir misiniz?
    Kısaca ben;

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Şu montun marka modelini yazarmısın

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Dainese D-Strom var ben de kışlıkta üst segment bir motor diye biliyorum
    İçliğini çıkarttım İzmir'de henüz bir sorun yaşamadım

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    http://www.mototas.com.tr/dainese-hy...ry-ceket-pmu79

Ben yeni ekipman dizdim. Yukarıda ki montu yazlık olarak aldım. İçinde mebran bir içlik var. Onu çıkartınca yazlık fileli mont oluyor, takınca yağmur ve rüzgar geçirmiyor.
    Ben de yazlık monta çok para vermeyeyim dedim ama forumda anlattığım gibi istediğim modeli bir türlü bulamadım. Dainese kesim olarak, üzerinizde duruş olarak çok iyi. Gerçi sıkı pazarlık yaptım, epey düşürttüm fiyatı ama yine de yazlık mont için çok oldu. Yapacak bişey yok, kur sağolsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    alpinestar gp plus r air modelini aldım bende.şu ana kadar tavsiye ediyorum.antalyadayım temmuz ayında nası olucak onuda görücem.içliği yok direk mevsimlik ve yazlık bir model.5 6 tane cebi olması ve özel su geçirmeyen bir cebi olması çok hoşuma gitti omuz dirsek ve sırt koruyucusu var.viper modelinden ne farkı var bilmiyorum.
    http://www.alpinestars.com/t-gp-plus...t#.V1sd5fmLShc

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Ben şu linkteki düşünüyorum varmi kullanan?

http://www.feyizoglu.com/Air-Flux-D1-Tex-Yazlik-Mont_50500.html#0

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şu linkteki düşünüyorum varmi kullanan?

http://www.feyizoglu.com/Air-Flux-D1-Tex-Yazlik-Mont_50500.html#0
    2 gün önce bunu aldım; http://www.mototas.com.tr/dainese-ai...x-ceket-pmu118

Pek fark yok gibi. Ben kendi adıma parasını hak eden ürünmüş dedim.

Yukarıda bir arkadaşımız açık renk tavsiyesinde bulunmuş. Ben de aynı fikirdeyim. Niye? Benim kaskım siyah. Geçen yıl yaz ayında güneş çarptı. Siyah rengin güneşi çektiğini akıl edemedim.

O yüzden montu da bilerek tam siyah almadım. Kafa siyah, üstüm siyah cehennem gibi yanarım.

O yüzden yazlık ürünlerde siyah renkten olabildiğince kaçının derim arkadaşlar.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Valla 500-600 tl veremem şu an. 250 tl civarı bişey bakıcam inşallah kafama gçre birşey bulurum

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    http://www.motosiklet.net/forum/giyim/146791-yazlik-mont-alpinestars-viper-air-jacket.html

Burda bir arkadaşın ilk izlenimleri mevcut.

Ben de İzmir Motoventodan aldım viper air'i. Normalde Rev'it kullanıyorum L beden. Alpin M beden üzerime tam oturdu. Tavsiye edilebilir. İçinde sadece göğüs kısmını kapatan yarım içlik var.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    oggomoggo teşekkürler tavsiyen için

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)