Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sport cup

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar cup alamyı düşünüyorum vergisi ve az yaktığı için şeklini beğenmiyorum ama geçenlerde yukinin cuplarına rastladım görüntüsü güzel daha önce kullanan varmı önerirmisiniz. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yuki-tertemiz-gorulmeye-deger-9.500binde-2015-model-303522407/detay mesela bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Bütçe ne kadar ? Bedave verseler binmek istemem,ülkemizde adı apaçi motoru olarak geçmesinin yanısıra şeklide hiç hoşuma gitmemekte.Bence Ybr,bajaj boxer vb modeller bakın bütçe varsa.Ekipmana para ayırdınızmı bu arada ?

Motosikleti
    R25
    Motorun parası kadar sigorta verecen zaten bırakın şu nalet Çinlileri Adam gibi bi motor al ikinci elde olsa temiz bişe bul al paran yermiyorsa hiç alma, Çinli alacağıma bisiklete binerim o hataya bi defa düştüm

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pejooo 103 al la :D en azından insanlar baktımı way be bunlardan kaldımı desinler.. ;)

Motosikleti
    R25
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pejooo 103 al la :D en azından insanlar baktımı way be bunlardan kaldımı desinler.. ;)
    Pejolar demirdi eskiden simdi plastik her yeri

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Güncel trafik sigortası fiyatları ile 150cc den küçük motor alınmaz. 600-1000 lira arası sigorta ödeyip de şehirdışına çıkamayacağın motora binmek saçma bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)