Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Cygnus L 2016 bilgi paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arkadaşlar Yamaha Cygnus L ile ilgili konu var ama eski ve içeriklerine baktığımızda 2 3 post falan var. Bu konuda cygnus l kullanan arkadaşların yorumlarını ve bilgilerini paylaşmalarını istiyorum bende bu modeli 1 2 gün içerisinde alacağım ilk motorum olucak. Başlangıç için benim hoşuma gitti. Tek sorun ehliyet onuda yazın sonuna ancak alabiliyorum a1 (başvurdum ancak 3 4 aya veriyorlarmış)

Birde eminim herkes aynı şeyi söylüyordur ancak ben ekipman olarak sadece kask almayı düşünüyordum. Benim çıkacağım en yüksek hız 60. Onuda çok nadir çevre yolunda falan yaparım diye düşünüyorum. Sebebi: hız korkumun olması, arkadaşlarımın arkasına bindiğim için motorun 60 km de bile bana göre hızlı olması. genel itibariyle hızım 40 civarı olucak sizce kask yeterli olur mu ekipman almam gerekiyorsa neler almalıyım? öyle fazla üzerime bir şeyler giyemem yazın sonunda okul tekrar açılacak ve okula gidip gelirken o kadar şeyi götüremem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullanmadım ama enjeksiyon bile yok. sabah marş yaparken cig cigi cig cigi eder durur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus RS - PCX 150
    işini görür, biraz beygiri düşük ısınınca frenleri biraz gevşer , sık dur kalkta debriyaj bazen saçmalar hepsi bu, sürat zaten yok, tek kişi bagajınada 3-5 bişey atarsın, kask haricinde eldiven kesinlikle al, neden olmasın. kriterlerin zaten düşük

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanmadım ama enjeksiyon bile yok. sabah marş yaparken cig cigi cig cigi eder durur
    Bu fiyat aralığında enjeksiyonlu scooter alternatifi var mı? ben 2015 model stokta kalan Cygnus L alıcam 4.500 Tl ye vericekler. Sigorta plaka kask 5.200 Tl olucak toplam.

çok iyi sağlam yakışaklı scooter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)